Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

2 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Kvota 1.14 je bila na pocetku utakmice. 

 

Sprdnja od lige. Izveo rezervni tim, penal pravi stoper sa tacno 0 minuta ove sezone. Zrelo za FSS. Kuhinja pocela da radi, ocekujte saopstenja od klubova koji se bore za opstanak povodom ovoga. 

Jel i dalje ceniš da ispadamo ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Jel i dalje ceniš da ispadamo ?

 

Jedino merilo je kvalitet igre, a Radnicki je trenutno najgori u ligi sto se tice toga. Igra ne postoji, govor tela katastrofalan, trener NULA uticaj na ekipu. Iako je sam tim po imenima daleko iznad ove pozicije, ali to sada ne igra nikakvu ulogu. 

 

Sarac izgubljen u vremenu i prostoru, u 6 utakmica 4 poraza i ne pada mu napamet da ponudi ostavku, bar iz moralnih razloga. Ne vidim nacin da sutra u Surdulici urade nesto, sam na bunker i nista vise, Radnik je mnogo bolje poslozen tim. Pa onda kuci sa Mladost Lucani i tako redom. 

Jedino gde mogu da urade nesto je gostovanje u Lazarevcu u zadnje kolo, mozda ovi opet izvedu rezervni tim pa olaksuju i Radnickom posao. 

 

Mora dramaticno da se promeni ponasanje u igri i ponasanju svih na terenu, inace Radnicki ide iz lige i tu nema nikakvih zavera, teren je jedino merilo, a tamo je Radnicki ocajan citave sezone, posebno u drugi deo prvenstva. Mene je blam raznih Micina i slicnih dosljaka, koji nemaju obraza niti stida i srama, izlaze na teren bez ikakve zelje, sve i da igraju bez trenera, mogu bar da se skupe kao muski i da odigraju bar nesto da lici na dostojanstveno izdanje. 

 

Vecu grupu mekusaca Radnicki Nis nije imao odavno. U barazu isto tako, ne verujem da su Indjija, Ub ili Sremska Mitrovica nesto losiji od Radnickog u ovakvom izdanju. 

Link to comment
Share on other sites

Ma sve to stoji, alo to nije merilo.

 

P.S. Ne znam koliko pratiš, da li si moj sugradjanin, ali u toku je proslava 100 g. postojanja FKRN. Ni na jednom se nije niko od čelnika kluba nije pojavio. Braća Tonlev, navodno, godinama u svadji, ne govore, protiv GAT-a su bili zajedno na tribini.

Link to comment
Share on other sites

Znam za 100 godina postojanja, zato je ova bruka jos veca. 2021 se jedva spasio ispadanja, zahvaljujuci drugim rezulatima, sada ako ovako nastave, ponovice se baraz 2008 i Indija, u barazu su 50 50 sanse. Meni zaista nije jasno sta razmislja Andric dok skoci i rukom udaru po glavi rivala ili Etongu koji rukom ispuca loptu. Bisera ima bezbroja, velike su sanse i sutra opet neko da sjebe nesto u igri. 

 

To za Tonceve me ne zanima uopste, oni su ovde dok imaju koristi, cim se ispadne iz lige , ima da uvate tutanj i to je to, taj Toncev je bio u Nisu 2005 kad je uzeo pare od transfera Djordjevica u Fluminense. Narod vise i ne gleda Radnicki, veca poseta je bila u Srpskoj ligi Istok pre 15 sezona nego sada. 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nije resenje da Radnicki ispadne, ali ne moze ni ovako kako je sada. Svaka utakmica ista, amterske greske uvek bar jedna do dve po utakmice, govor tela nikakav. Ponavljam, ako oni sami medju sobom ne mogu da se motivisu, da se ne blamiraju , onda nek ostave ovaj posao i nek rade neki posten posao, jer ovo sto rade ne vredi ni 10ti deo onoga sto primaju. Za ovakav odnos se na bilo kom drugom poslu dobija otkaz, a ovde im nista ne mozes jer imaju neke sindikate, a to sto svojim ponasanjem sramote Radnicki Nis, to nikom nista. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Micin legendica. Odigrao tri meseca dobrog fudbala u zivotu i zapalio u Udine. Ni pre, ni posle toga, nikad nista ni blizu toga.
 
Sto je najcrnje, tad u Cuki je stvarno delovao dobro. Visok, pokretljiv, dobra zavrsnica.
Ali, pazi. U Napredak, ništa od ništa. Odigrao nekolko utakmice, statirao u kukuruz, i gulio guzicu na klupu. Onda dolazi Lalat s ideju da ga vraća u život. To je tolko dobro uradio, da ga je vratio dva života nazad. Hiper reinkarnacija...e u tom, pre-pre životu je izgleda bio poštar.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

Igrao je i Sasuolo u drugom gradu to nije ništa neuobičajeno

igrali su u gradu koji je 20km od Sasuola, nisu sigurno zakazivali mečeve 120km+ udaljena mesta. Ko još to radi, a da nije po kazni? 

Sada treba da se ekonomski opravda stadion u Loznici, pa ajde svi tamo i Čukarički i Zvezda i ko god, samo da ne propadne investicija.

Da li je taj stadion pravljen za Loznicu ili za Čukarički? Ako su ga pravili za Loznicu, neka Loznica igra tamo i ko god im gostuje.

Taj klub je na začelju druge lige, a šuška se da će sledeće sezone u super ligu, i zato je to sve veoma smešno.

Neka daju Loznici da igra u LŠ, ako zamole Čeferina, siguran sam da će im izaći u susret.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Constantin said:

Stadion Atalante je kapaciteta preko 20 000 mesta, pa je Atalanta protiv Valensije igrala na San Siru 60-ak km od Bergama. Atalanta beše dobila Valensiju, a Italija Coronu....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


 

Opet, nema veze sa ovom pričom. Atalanta može da igra i na mesecu ako hoće, i ako joj UEFA dozvoli, ali svakako premijer Italije neće da ih "savetuje" direktno ili indirektno da idu u Padovu ili Bari.

Evo čitam da će i reprezentacija u Leskovcu da igra meč kvalifikacija.

Super.

Link to comment
Share on other sites

Opet, nema veze sa ovom pričom. Atalanta može da igra i na mesecu ako hoće, i ako joj UEFA dozvoli, ali svakako premijer Italije neće da ih "savetuje" direktno ili indirektno da idu u Padovu ili Bari.
Evo čitam da će i reprezentacija u Leskovcu da igra meč kvalifikacija.
Super.
Pominjem kao dogadjaj i da to nije presedan. E sad što smo mi mešavina Severne Koreje i Azerbejdžana to je nešto drugo.
U Leskovcu će polovina stadiona da budu gledaoci iz Niša...tako da ako. Što pa sve mora u Beograd. Ne brini, biće to neka nebitna utakmica tipa protiv Bugara..."Krem" utakmice su rezervisane za prestonicu...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Constantin said:

Ne brini, biće to neka nebitna utakmica tipa protiv Bugara..."Krem" utakmice su rezervisane za prestonicu...

Nije stvar u "kremu" nego u tome da ako se igra van Beograda, zašto Leskovac? Što ne igramo u Kragujevcu recimo, pa i Nišu? Može stadion da se sredi.

Drugi problem je što manji teren daje veću šansu protivniku da se brani, pa može biti problema i protiv Bugara, a poznato je kako smo prošli kada smo onomad ugostili "nebitni" Kazahstan u Podgorici.

Ali dobro.....

 

Link to comment
Share on other sites

Nije stvar u "kremu" nego u tome da ako se igra van Beograda, zašto Leskovac? Što ne igramo u Kragujevcu recimo, pa i Nišu? Može stadion da se sredi.
Drugi problem je što manji teren daje veću šansu protivniku da se brani, pa može biti problema i protiv Bugara, a poznato je kako smo prošli kada smo onomad ugostili "nebitni" Kazahstan u Podgorici.
Ali dobro.....
 
Vels u Podgorici 2:2 kad nam je pobeda trebala kao 'leba..igralište ćelavo...sećaš se...?

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno je fascinanta odluka da se grade stadioni u gradovima čiji

klubovi su nebitni i na regionalnom nivou,a kamo li na republičkom ...

 

Sa druge strane,npr stadinu u Kruševcu hvali krov da bi izgledao pristojno, Smederevu još malo dorade,Šabac poluzavršen stoji decenijama, Obrenovac takodje ...

O Čairu koji se gradi kao Vavilonska kula da ne pričam ...

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Stadion Atalante je kapaciteta preko 20 000 mesta, pa je Atalanta protiv Valensije igrala na San Siru 60-ak km od Bergama. Atalanta beše dobila Valensiju, a Italija Coronu....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


 

Baš me čudi da se u fudbalskoj Srbiji sad nešto loše radi inače je sve bilo med i mleko. Mito znam ko je odlučio da Loznica dobije stadion niti me briga da li će tamo Čuka igrati, ovde fudbala nema pa nema. Da je prava UEFA da zabrani igranje i na ova dva krša u Beogradu pa da svi idu u Budimpeštu

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Ma Vels...nego bilo je 4:4....teren, kaljuga neka, rekoh, čelav. Ovako nešto...
7f3b005b3aa358fcde202e12e36ba2fe.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Toga se ne sećam. Tada sam još bio u pelenama 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Opet, nema veze sa ovom pričom. Atalanta može da igra i na mesecu ako hoće, i ako joj UEFA dozvoli, ali svakako premijer Italije neće da ih "savetuje" direktno ili indirektno da idu u Padovu ili Bari.

Evo čitam da će i reprezentacija u Leskovcu da igra meč kvalifikacija.

Super.

Zna se ko u Srbiji odlučuje čak i o grašku i krastavcima a ti bi da fudbal bude izuzetak. Neće da može ima da se igra i u Leskovcu i Zaječaru a u lože će da sedi prvovenčani i pijucka vino 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

Stadion Atalante je kapaciteta preko 20 000 mesta, pa je Atalanta protiv Valensije igrala na San Siru 60-ak km od Bergama. Atalanta beše dobila Valensiju, a Italija Coronu....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


 

Tada se renovirao Atalantin stadion, jedna ili dve tribine su bile srušene.

 

A i Milano je sat vožnje od Bergama. Komšiluk, praktično.

Link to comment
Share on other sites

Moze Cukaricki da igra gde zeli utakmice, njegova stvar. Vazno je samo da ispunjava uslove. Ne postoji UEFA pravilo da neki klub mora da igra u rasponu od xy km u odnosu na svoj grad. Ako je iz nekog malo mesta, a prvi veci stadion je na 300km, tamo ce i da igra utakmice Evrope i to je to. 

 

A pise se da ce GAT da se "pretvori" u Dubocicu, ako GAT ostane u ligi, tako da ce Leskovac imati superligasa naredne sezone, a isto se govori i za IMT i Loznicu, da ce IMT da odustane i da ce Fss to mesto da da Loznici. 

 

To je moguce po propisima, tako da nemojte da vas cudi da i Loznica i Leskovac imaju superligase naredne sezone, umesto IMT i GATa, mada ovo su samo price, jer neke druge kazu da ce IMT igrati utakmice na stadionu Vozdovca. 

 

Sve u svemu, sto vise stadiona poput Loznice, Leskovca i TSCa, sa perfektnim podlogama, sa vizuelnim  LIGA 5 utiskom, bolji fudbal za domacu ligu, cak i krsh utakmica postaje gledljivija.

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...