Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Ako kazne Kolubaru, bice muke za Radnicki, jer ako Kolubara igra 100%, tesko ce da tamo da uzmu poene. 

 

Radnik i Javor igraju protiv timova koji su obezbedili opstanak. 

 

Radnicki nije mogao da dobije Zlatiboru 2021 u poludogovorenoj utakmici, tako da Radnicki vrlo lako moze da ispadne. 

 

2 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Da da greska bio je ispred Lucana, ispred Radnickog nije 

 

Da, samo sto ti to nije smetalo da mi porucis da prvo skocim pa da kazem Hop 

 

Zapravo si govorio o sebi. Zapeo si za nesto sto nije tacno ( pogledaj tabelu, samo to je trebalo) i jos mi drzis pridike 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Prvo,ako kazne Lazarevčane,moraće onda da kazne i ekipe protiv kojih su igrali tako da se kolo pred kraj sezone još ni ne zna raspored na tabeli ...

Kolubara se optužuje da je namestila dve uzastopne utakmice tako da ako se to potvrdi lete iz lige ko iz topa ...

Mada, kakav nam je savez ne bi me čudilo da iskuliraju dopis UEFA i završi se sve na novčanim kaznama ...

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Ako dobiju Radnicki i Lucani a Spartak izgubi Spartak je ispod crte jer je bio losije plasiran od oba ta kluba prvo izracunaj nesto pa pisi

 

24 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Da da greska bio je ispred Lucana, ispred Radnickog nije 

 

Ovo je mnogo jako 😄 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Zapravo si govorio o sebi. Zapeo si za nesto sto nije tacno ( pogledaj tabelu, samo to je trebalo) i jos mi drzis pridike 

 

Dobro bre @Ljubitelj baklave nemoj da si na vr' dupeta. Šta se ljutiš ? Pa jebeš diskusiju, ako važi pravilo da postoje samo dve vrste mišljenja...tvoje i pogrešno.

 

16 minutes ago, mare80 said:

Prvo,ako kazne Lazarevčane,moraće onda da kazne i ekipe protiv kojih su igrali tako da se kolo pred kraj sezone još ni ne zna raspored na tabeli ...

Kolubara se optužuje da je namestila dve uzastopne utakmice tako da ako se to potvrdi lete iz lige ko iz topa ...

Mada, kakav nam je savez ne bi me čudilo da iskuliraju dopis UEFA i završi se sve na novčanim kaznama ...

Veselo.....užas. "Nikad regularnija liga"...

Inače..od kako je otišao Lalat, svi naši bivši treneri su nas "dobili"...uključujući i Lalata....:ajme:

Link to comment
Share on other sites

Čukarički je takodje prijavio da će sledeće sezone igrati u Loznici jer navodno planiraju da rekonstuišu njihov stadion. U isto vreme IMT isti taj stadion prijavljuje kao mesto gde će igrati sledeće sezone ...

Sada se Radnički seli u Leskovac  jer opet navodno kreće rekonstrucija Čaira ...

Daj bože da tih rekonstrukcija bude,ali meni se čini da hoće po svaku cenu da se igraju utakmice elitnog ranga na novim stadionima ....

Timovi za koje su gradjeni :

 

-Dubočica će se skoro sigurno plasirati u II ligu ...

-Loznica ispala u III ligu ...

-Timok ispao u IV ligu ...

Link to comment
Share on other sites

Ne plašiš se Uba u baražu?[emoji23]
Ma kakav baraž....[emoji847]

Inače, video sam da Jedinstvo ima prelep autobus, predpostavljam da je klupski, jer je iscrtan obeležjima kluba. Vidim i da je stadionče OK, a i teren izgleda više nego propisno.
Ko ih finansira ?

P.S. Mi problem prevoza rešavamo na stari, oprobani, srpski način. Kukamo, molimo da nas vozi Nais-travel dok se ne naljuti jer mu se ne plaća. Onda vrebamo sledeću žrtvu....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Constantin said:

Ma kakav baraž....emoji847.png

Inače, video sam da Jedinstvo ima prelep autobus, predpostavljam da je klupski, jer je iscrtan obeležjima kluba. Vidim i da je stadionče OK, a i teren izgleda više nego propisno.
Ko ih finansira ?

P.S. Mi problem prevoza rešavamo na stari, oprobani, srpski način. Kukamo, molimo da nas vozi Nais-travel dok se ne naljuti jer mu se ne plaća. Onda vrebamo sledeću žrtvu....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

zna se ko je gazda na UBu, ono govno naprednjačko Glišić

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Azazelkg said:

Ipak nije Lazarevac, već Donja Trnava kod Topole i stadion Pampas. Tu će igrati Radnički Kg naredne sezone. Stadion, za razliku od čika Dače, ima i reflektore 🙂

Interesantno stadionče...semafor bolji nego naš 🙃ne znam da li imaju propisne luxove, što se osvetljenja tiče, a biće problema jedino kad ode lopta iza gola...pravac u njive.

 

 

4 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Nema sanse da tamo gostuju FKCZ i FKP, imaju samo jednu tribinu. Mozda za ove manje utakmice, ali ne verujem da mogu da pruze minimum sigurnosni za veci broj ljudi. 

Pitanje je i da li je to konacno resenje. 

Ako su mogli u Bačku Palanku, može i ovde. Pa i Radnik Surdulica nema nešto veće tribine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...