Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Ovaj Radnicki ne moze nikog da dobije, ne znaju da daju, mogu da ga prime na hiljadu nacin, veci skup luzera u Radnickom nije vidjen, valjda u istoriji. Pocev od govora tela preko svega ostalog, nazalost, po Nis , bruku moze samo da spreci neko iz vlasti da naredi Napretku i Lazarevcu da poklone ovim mucenicima poene, jer njima ne trebaju, Radnicki samo slucajno moze da uzme 3 poena protiv Javora i Spartaka, naprosto ovo je najgori tim u ligi, bez daljnjeg.

 

6 poraza od kad je dosao Lalatov drugar, sad i i da ode svejedno je, steta  je odavno napravljena. Isto se ovo odnosi i za baraz, Ub, Mitrovica i ostali nisu nista slabiji od Mladosti recimo, tako da , bez nerviranja i druga liga je liga, bolje i takva liga, ali sa normalnom upravom. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koga briga za to, to nece da donese Radnickom poene. Napisao sam jos pre par dana, jedina sansa da Radnicki upise pobede su protiv Napretka i Lazarevca u gostima, jer njima ne trebaju i da se to resi ispod stola, nikako drugacije. 

Javor i Spartak ovde dolaze sa namerom da osvoje poene i bice favoriti na tim utakmica, kao sto je i Mladost danas bila. 

Sest poena ce biti dovoljno da se ostane u ligi, bez baraza, je ce ovi timovi sa dna da se kolju medjusobno u naredna 4 kola, dok Radnicki igra protiv Napretka, Javora i Lazarevca i Spartak. 

 

Ako mogu, nek ostanu samo neporazeni kod kuce, ako je i to previse da se trazi od njih.  A Toncev nek kupi poene, to je jedino i zna, da mulja i da trguje i nakon toga nek casno ode iz kluba, da ga bar ne pamti narod kao nekog ko je izbacio klub na 100 godina postojanja, u drugu ligu. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Ruku na srce, Mladost je danas nadigrana, a što slepci ne umeju gol da daju, to je druga priča. Pobedila nas je ekipa penzosa, koja je već u 20. minutu počela da diše na škrge .....

P.S. Kao što rekoh, Surduličani ga kao dadoše

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Odmori malo sa ovim, jedno deset puta si ponovio istu stvar. 

Nervira se čovek što Radnički igra loše, ponovilo se hiljadu puta na Zvezdinoj temi da je cokna neznalica pa nikom ništa. Mada mi je baklava na IL inače😁

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Nema direktne veze sa našom ligom, ali samo jedno poređenje gde su TV prava za druge lige, a gde za našu. Sky Sports je potpisao petogodišnji ugovor sa EFL-om za prenos 1.000 utakmica godišnje Championšhipa, Lige 1 i 2, kao Liga kupa i EFL trofeja (učestvuju klubovi iz Lige 1 i 2 i 16 omladinskih ekipa iz Premier Lige i Championshipa). Petogodišnji ugovor je težak 935 miliona funti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Nema direktne veze sa našom ligom, ali samo jedno poređenje gde su TV prava za druge lige, a gde za našu. Sky Sports je potpisao petogodišnji ugovor sa EFL-om za prenos 1.000 utakmica godišnje Championšhipa, Lige 1 i 2, kao Liga kupa i EFL trofeja (učestvuju klubovi iz Lige 1 i 2 i 16 omladinskih ekipa iz Premier Lige i Championshipa). Petogodišnji ugovor je težak 935 miliona funti.

Znaš li možda koliko Arena daje našima ?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Juan said:

Nemam pojma, ali ovo je za niže lige. Kao kada bi Arena plaćala Prvu ligu i Srpske lige, a daje im nula dinara otprilike.

Razumem....mada, da Arena nije pod pritiskom, radila bi kao pre. Uglavnom Zvezdu i Partizan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polivalentni Stevica said:

Arena klubovima iz Superlige daje 8.miliona evra ukupno po sezoni.Taj ugovor ističe naredne godine.Pre toga su davali mizernih 3,5.miliona.

Mislim da veliki deo toga ide FSS odnosno Sudijskog organizaciji za troškove sudjenja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Polivalentni Stevica said:

Tačno.Sigurno pola,ako ne i više.Ostalo klubovi dele.

Izbegli su problem, kašnjenje sa plaćanjem sudija ili uopšte plaćanje (Mladost Lučani je bejaše 2,5 ili 3,5 god bio u blokadi), ali su zato troškovi sudjenja, pogotovu putni troškovi "fino" povećani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

Izbegli su problem, kašnjenje sa plaćanjem sudija ili uopšte plaćanje (Mladost Lučani je bejaše 2,5 ili 3,5 god bio u blokadi), ali su zato troškovi sudjenja, pogotovu putni troškovi "fino" povećani.

Ne sumnjam.Bio sam u upravi jednog niželigaša iz mog kraja.Za glavnog,dva pomoćnika i delegata je išla ukupna suma oko 20000.dinara sa putnim troškovima po utakmici.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Polivalentni Stevica said:

Ne sumnjam.Bio sam u upravi jednog niželigaša iz mog kraja.Za glavnog,dva pomoćnika i delegata je išla ukupna suma oko 20000.dinara sa putnim troškovima po utakmici.

Mislim da je prošle godine u SL za glavnog bila dnevnica 70 000....ada osim dva pomoćnika imaš i dva u VAR sobi. Ja sam bio u Radničkom iz Niša....povrh svega, imao si obavezu, osim dnevnica i putnih troškova, posle utakmice da ih odvedeš na večeru. Naravno i to je bila "fina stavka".....treba da se zapaku je i za put. A ekstra što su nam delegirali sudije tipa braću Simović iz Lovćenca, Mažića iz Vrbasa, Vlado Glodjović iz Vrbasa, Majo Vujović iz N.Sada, Vasić iz Subotice..odnosno iz N-Žednika...beše još jedan odatle.....ne možeš da izračunaš kilometre.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Don Juan said:

Nema direktne veze sa našom ligom, ali samo jedno poređenje gde su TV prava za druge lige, a gde za našu. Sky Sports je potpisao petogodišnji ugovor sa EFL-om za prenos 1.000 utakmica godišnje Championšhipa, Lige 1 i 2, kao Liga kupa i EFL trofeja (učestvuju klubovi iz Lige 1 i 2 i 16 omladinskih ekipa iz Premier Lige i Championshipa). Petogodišnji ugovor je težak 935 miliona funti.

Pa da ali te lige gleda  vise od polovine engleske i dosta ljudi iz sveta a nasu ligi ne gledamo ni mi sami. Ja sam siguran da ni 100 ljudi ne gleda prenos Radnika protiv Loznice npr

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Redstar0356 said:

Pa da ali te lige gleda  vise od polovine engleske i dosta ljudi iz sveta a nasu ligi ne gledamo ni mi sami. Ja sam siguran da ni 100 ljudi ne gleda prenos Radnika protiv Loznice npr

Kad su igrali međusobno? Ja bih gledao igra u Radniku sin mojih prijatelja

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...