Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Ovaj profesor istorije sto u slobodno vreme se bavi sudjenjem, produzio utakmicu za 6 min, a jedva da se igralo tri i po minuta, dva prekida , jednom VAR i jednom faul i nista nije produzio, trebalo je bar jos dva minuta da se igra, domacin je imao dva igraca vise, mozda je i mogao da umuva neki gol ili bar sansu da napravi. 

 

Tenzija raste u svim utakmicama u play offu, Radnicki Nis - pitanje je samo ko ce sada da sjebe ceo tim, da li stoper, bek ili vezni, kamikaza od tima, svaka utakmica bar po jedan katastrofalan amaterski kiks i poklon gol. Na taj nacin je nemoguce dobiti i treceligase, plus niko ne zna da zabije gol. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je u Srpskoj ligi Beograd. Još četiri kola do kraja, a u sledećem Zemun - OFK, a razlika u bodovima je svedena na jednu pobedu, tri boda. Pobedi li OFK u sledećem kolu, gotovo je sigurno da će u viši rang. Terza i Mrkela će izgleda uspešno okončati ovaj deo misije.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

„Ukoliko klub odustane pre početka takmičenja (pre odigravanja prve utakmice u sezoni), automatski prelazi u najniži rang na području registracionog fudbalskog saveza, čiji je član. Ovo pravilo primenjuje se i na klub, koji je na osnovu sportskog rezultata stekao pravo da se takmiči u višem rangu, a odustane od prelaska u viši rang.“

Pravilo je univerzalno i važiće u svim takmičarskim razredima – bez izuzetka.

 

https://direktno.rs/sport/fudbal/469301/odluka-fss-visi-rang-beton-liga.html

 

 

Još fuzije da reše....

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dragan Mićić said:

Ja samo da cestitam Radu na ispadanju u trecu ligu. Nadam se da se vise nece ni vracati.

 

Pridružujem se čestitkama ... 😄

 

Pre par godina bile su čuvene prolećne serije pobeda Galaktikosa sa Banjice koje su im obezbedjivali opstanak u elitnom rangu ...

Tada sam im poželeo poduži boravak u drugoj ligi,ali ovo je več premašilo moja najoptimističnija očekivanja ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

Zanimljivo je u Srpskoj ligi Beograd. Još četiri kola do kraja, a u sledećem Zemun - OFK, a razlika u bodovima je svedena na jednu pobedu, tri boda. Pobedi li OFK u sledećem kolu, gotovo je sigurno da će u viši rang. Terza i Mrkela će izgleda uspešno okončati ovaj deo misije.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

pravda za zemunce

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

 

Pridružujem se čestitkama ... 😄

 

Pre par godina bile su čuvene prolećne serije pobeda Galaktikosa sa Banjice koje su im obezbedjivali opstanak u elitnom rangu ...

Tada sam im poželeo poduži boravak u drugoj ligi,ali ovo je več premašilo moja najoptimističnija očekivanja ...

Bukvalno isto razmisljanje 😁

Link to comment
Share on other sites

Nova prenosi saopštenje FSS-a o pokrenutim postupcima za istragu slučajeva nameštanja:

Quote

Fudbalski savez Srbije pokrenuo je postupak protiv fudbalskih klubova Kolubara, Spartak i Mladost GAt zbog sumnje da su povredili integritet takmičenja.

„Na današnjoj sednici Disciplinske komisije Fudbalskog saveza Srbije, doneta je odluka o pokretanju disciplinskog postupka protiv klubova učesnika utakmica 32. kola plej-auta Superlige Srbije, Mladost GAT-Kolubara, odigrane 25. aprila u Novom Sadu, utakmice 33. kola plej-auta Superlige Srbije Kolubara-Spartak, odigrane 1. maja u Lazarevcu i utakmice 33. kola plej-ofa Prve lige Srbije, RFK Novi Sad-Radnički NB, odigrane 1.maja u Čelarevu, a na osnovu dostave pisane informacije od strane nadležnih organa UEFA o tome da su pomenuti klubovi svojim činjenjem ili nečinjenjem ugrozili i povredili integritet takmičenja“, navedeno je u saopštenju FSS-a.

 

Link to comment
Share on other sites

Ko pravi kiks danas? 

Etongu? YamKam? Micin? Marjanovic? Varga? 

Penal? Crveni? 

Promaseni zicer?

 

Sve ovo su realna pitanja koja prate Radnicki citavu sezonu, katastrofalni kiksevi ( na ivici nenormalnog , da covek pomisli da NAMERNO grese ), preko promasenih sansi, jer niko ne zna da zabije gol. 

 

Link to comment
Share on other sites

Tesko, Napredak sigurno nece da popusta, jer FSS stoji i vreba kao zapeta puska, sad ce da skinu poenu Kolubari, mozda jos nekom, tako da te price ne prolaze vise. 

 

Moze Radnicki do poena, ali ne zato sto ce ovi da ih puste, vec ce morati sami da se potrude, ma koliko da su skloni kamikaza potezima na svakoj utakmici. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Tesko, Napredak sigurno nece da popusta, jer FSS stoji i vreba kao zapeta puska, sad ce da skinu poenu Kolubari, mozda jos nekom, tako da te price ne prolaze vise. 

 

Moze Radnicki do poena, ali ne zato sto ce ovi da ih puste, vec ce morati sami da se potrude, ma koliko da su skloni kamikaza potezima na svakoj utakmici. 

Misliš da će da "popiju" kazne ?

 

Quote

Клуб и фудбалски радници из чл.6, ст.1 тачка б), в.) и г.) овог Правилника, за које надлежни органи УЕФА доставе ФС Србије писану информацију о томе да су својим чињењем или нечињењем угрозили или повредили интегритет фудбалских утакмица или фудбалског такмичења, казниће се:
• клуб опоменом, за добијање прве информације од УЕФА,
• клуб - новчаном казном, за добијање друге информације од УЕФА,
• клуб - одузимањем до девет бодова или казном до девет негативних бодова, за добијање треће информације од УЕФА,
• клуб - дискфалификацијом из такмичења у трајању од једне до три такмичарске сезоне.
фудбалски радници опоменом, за добијање прве информације од УЕФА, 
• фудбалски радници новчаном казном или забраном вршење било какве активности која је у вези са фудбалом у трајању до шест месеци, за добијање друге информације од  УЕФА,
• фудбалски радници забраном вршење било какве активности која је у вези са фудбалом трајању од шест месеци до две године, за добијање треће и сваке наредне информације од УЕФА.

 

Ne znam koji je stav Dragana Džajića :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Kakvi smo mi carevi ... 😄

Šalje UEFA dopis o nameštanju utakmica, bukvalno sutradan opet po starom, Radnički koji ne može da se sastavi vodi protiv Kruševljana u gostima 2:0 posle 20 min igre ...

Tačno će da popijemo neku suspenziju lige od strane UEFA ...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mare80 said:

Kakvi smo mi carevi ... 😄

Šalje UEFA dopis o nameštanju utakmica, bukvalno sutradan opet po starom, Radnički koji ne može da se sastavi vodi protiv Kruševljana u gostima 2:0 posle 20 min igre ...

Tačno će da popijemo neku suspenziju lige od strane UEFA ...

A jel gledaš utakmicu ?

Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim da je utakmica nameštena....Napredak je umoran posle utakmice sa Zvezdom, a i nije siguran 100% od baraža. Ima gostovanja kod GAT-a i Kolubare, dolazi mu Javor. Uz to Čarapani više vole da pobede nas, nego Zvezdu....što bi nas pustili. Uostalom nije sve gotovo ovde, ne bi me čudio totalni preokret. Naša je šansa, da ubace Petrova, i da pokušamo na kontru da damo još koji.

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2023 at 11:22 AM, Constantin said:

Zanimljivo je u Srpskoj ligi Beograd. Još četiri kola do kraja, a u sledećem Zemun - OFK, a razlika u bodovima je svedena na jednu pobedu, tri boda. Pobedi li OFK u sledećem kolu, gotovo je sigurno da će u viši rang. Terza i Mrkela će izgleda uspešno okončati ovaj deo misije.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

U subotu na Areni...

Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2023 at 7:09 PM, Perkos2 said:

Đe je baklava koji sumnja u moje poznavanje srpskog fudbala

 

Sta si tacno napisao??? Utakmica je bila sve samo ne dogovorena, osim ako mislis da sudija namerno nije hteo da duva cist penal za Napredak na 1 2 i da iz Napretka ciljaju u precku u 90 min. 

 

Sto se tice same utakmice, opet nekoliko katastrofalnhi greski u odbrani, sreca po Radnicki , pa Simovic nije hteo da duva cist penal u 2/2 za domacina. A po zakonu velikih brojeva, moralo je i Radnicki jedanput da fudbalska sreca pomazi, taman za onoliko koliko su neki drugi imali protiv Radnickog u nekim ranijim kolima. 

Napredak ima samo 5 poena vise od zone baraza, ako izgube u Lazarevcu naredno kolo, ostace im dva kola da resavaju svoju poziciju, ne znam ko bi pri zdravom razumu gubio dva puta zaredom kuci namerno ( Radnik i Radnicki ) da bi kompromitovao svoj status u ligi koji je sve samo ne obezbedjen. 

 

Pisao sam da ce Radnicki najlakse da dodje do pobede u Lazarevcu, jer tamo fudbal nikog ne zanima, a i Lazarevac ce valjda do tog 37 kola da obezbedi opstanak. Sve drugo je otvoreno, kao sto je Radnicki gubio kuci od GAT i jos nekih, isto tako moze i da cukne nekog na strani, realno Radnicki po imenima ima najmanje los tim od svih iz play outa, to sto na terenu prave nevidjeni gluposti i promasaju sanse i sto su bez samopouzdanja, to je neko drugo pitanje. 

Uostalom , tek sad ce trebati da se pomuce, jer ce protiv Javora i protiv Spartaka da bude duplo teze , jer su svi ti timovi sa poenima u slicnoj poziciji kao Radnicki. A videli smo kakve gluposti pravi Radnicki, svako kolo penal ili dva, to nije normalno. 

Mogu da Simovicu posalju zahvalnicu. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...