Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Pa pazi, jednom ce valjda neko da skapira i u dva beogradska kluba da ne postoji drugi nacin nego da gradis i planski prodajes.

 

Doduse, velika komparativna prednost TSC je sto je klub verovatno bez (ozbiljnijih) dugovanja, dok su blizanci bukvalno rupe bez dna.

Link to comment
Share on other sites

Meni se Ćirković veoma dopada i to sam već ranije i rekao.
Ne znam kako bi izgledao u Zvezdi npr. i ne znam bi li uspeo da pravi razliku u evropskim utakmicama,ali ovako na gledanje mi se definitivno izdvaja od JSL proseka.
(što doduše verovatno i nije preteško)

Link to comment
Share on other sites

Dobri su i Cirkovic i Pantovic i Jovanovic. Sva trojica u trku igraju, sto kod Partizana napred samo Severina radi, i donekle Goh pokusava, ali bezuspesno. 

 

Stojic je takodje bolji stoper od Svete Markovica npr, a da ne pricam o Kovacevicu. Djakovac isto dobra radilica na sredini, igra u oba smera, ima tehniku.

 

Uz to je i Lazetic bolji trener od Duljaja. Tako da nije ovo iznenadjenje, cak me ne bi iznenadilo da Partizan ispusti ovo drugo mesto, bas su kola krenula nizbrdo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Sivić pre bukvalno par sedmica hvalio Neška Milovanovića da bi naprasno napustio Lučane..pazite..zbog neslaganja sa Neškom Milovanovićem. :lol_2:
Ekspresno pronašao novi angažman u Pančevu.

Nenad  je težak čovek...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Constantin said:

Kad ne kažeš svim igračima da trebaš da pustiš goste, pa daš gol...:ajme:

Svojevremeno je u sportskom pregledu Gani Ajeti komentarisao da je "neobavešteni Vahedin Ajeti doveo Prištinu u vođstvo protiv Želje" a taj igrač mu bio bratanac. Naravno Željo je ipak uspeo da izjednači a ji bratanac ni striko nisu više mogli blizu kluba. Jedan da igra drugi da komentariše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Seri je baš dobar igrač.

Apsolutno zasluženo Vojvodina vodi,vrlo dobar fudbal igraju.

Koliko vidim Ažaksjo ga je prodao Caenu za 2 mil...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna odlicna utakmica na Cika Daci. Radnicki gubio 2:0 protiv Mladosti, ali uspeo da preokrene. Puno je bolji bio Radnicki, zasluzena pobeda.

 

Sad je to vec lepa zaliha bodova, plasman u Evropu je bas blizu. Doduse tek preostaju utakmice protiv 4 najbolje ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo i jeste realno stanje Partizana. Onaj prvi deo sezone Partizana je prošao sa dosta sreće i nekim neverovatnim preokretima i golovima u poslednjoj sekundi ali i sa odličnim Acom Jovanovićem. Sad je već na videlo izašlo realno stanje tima i odraz atmosfere oko tima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Ovo i jeste realno stanje Partizana. Onaj prvi deo sezone Partizana je prošao sa dosta sreće i nekim neverovatnim preokretima i golovima u poslednjoj sekundi ali i sa odličnim Acom Jovanovićem. Sad je već na videlo izašlo realno stanje tima i odraz atmosfere oko tima. 

Koliko je tek zvezda bila loša pod baharom kada je u jednim trenutku bila na -6.

Zvezda je bila toliko loša da nije bila zaslužila ni drugo mesto kako je igrala u ligi. Uostalom Partizan je pobedom u derbiju zaokružio svoju dobru polusezonu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...