Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

43 minutes ago, ZiS said:

Šta bre ovaj Natho glumi iz utakmice u utakmicu...Ozbiljnu suspenziju je zaslužio...

U pravu si, ali mislim da je ovog puta on bio isprovociran. To mu ne daje za pravo da onako burno reaguje, ali ovog puta je čak imao i razlog.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Natho je pogubio kompas vec odavno, konstantno isteruje neku pravdu i iskace iz patika fudbalera. Da li ga je neko provocirao ili ne, ne znam, ali onako ne sme da se ponasa.

I Zidana je Materaci provocirao.

Pa? Treba da akne nekog glavom ? Jeste, vazdan isteruje neku pravdu i sudije ga tolerišu. Možda zato što je stariji i od njih. Čemu pominjanje rata u Izraelu večeras na utakmici ?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Constantin said:

Pa? Treba da akne nekog glavom ? Jeste, vazdan isteruje neku pravdu i sudije ga tolerišu. Možda zato što je stariji i od njih. Čemu pominjanje rata u Izraelu večeras na utakmici ?

 

Ni za pominjanje rata ni za Natha nema opravdanja.

Naravno da ne treba da ga udari glavom. Zidan je preterao iako je de facto provociran.

Natho je popusio tu bajku da je Partizan neka zrtva i ponasa se neprihvatljivo. Vec je zasluzio poduzu suspenziju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ni za pominjanje rata ni za Natha nema opravdanja.

Naravno da ne treba da ga udari glavom. Zidan je preterao iako je de facto provociran.

Natho je popusio tu bajku da je Partizan neka zrtva i ponasa se neprihvatljivo. Vec je zasluzio poduzu suspenziju.

Nikako ne mislim da pravdam njegovo ponašanje, samo sam hteo da istaknem šta je bio povod.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Čočo said:

Nisam razumeo šta je to bilo sa Natkom? 

 

Ocito ga je igrac Vojvodine provocirao na temu rata, a ovaj onda poceo teatralno da preti da ce da ga ubije ako ga ne izbace napolje. I to je sudija valjda trebalo da mu veruje na rec.

Provokacija je standardna pojava, do sad je trebalo to da skonta.

A sudija mutav. Umesto zutog Nathu za divljanje, on nista.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko god da Natho prečesto preteruje u svađi sa celim svetom, puna podrška za njega s moje strane ako je tačno da je prozivan zbog rata. Prvi bi taj igrač Vojvodine kmečao na sav glas uz terciranje horde dežurnih branilaca da je situacija bila obrnuta. 

 

Zidanu kritika samo za to što nije Materacija okačio na reflektor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro igra Njegos, al i dalje je nekako mrtav igrac za neki atraktivan fudbal. Trom je, nije kreativan, ali ono borben i dobra noga. Za Zvezdu i dalje nije, a i tesko da ce biti, ali moze on preko da igra. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Markoss said:

Dobro igra Njegos, al i dalje je nekako mrtav igrac za neki atraktivan fudbal. Trom je, nije kreativan, ali ono borben i dobra noga. Za Zvezdu i dalje nije, a i tesko da ce biti, ali moze on preko da igra. 

Može za Slovan iz Bratislave i Ferencvaroš. Nisam baš mnogo gledao Vošu ali mnogo bolje igra Vukan od Njegoša a i Zukić je dobar igrač. Ovaj Korać takođe samo on i Zvezda ne idu zajedno pa džaba da ga pratimo. Ono što je možda najzanimljivije je trener Bandović, zvezdaš je bio u Zvezdi pa ako Miloje dobije neku ponudu eto možda rešenja.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Nisam baš mnogo gledao Vošu ali mnogo bolje igra Vukan od Njegoša a i Zukić je dobar igrač. Ovaj Korać takođe samo on i Zvezda ne idu zajedno pa džaba da ga pratimo.

 

Šta znam,ja bi možda držao na oku Zukića, Vukana i Njegoša smo gledali kod nas, ovaj Korać mi nije ostavio utisak nekog vanserijskog defanzivca ...

Link to comment
Share on other sites

Korać mi deluje kao hrabar,srčan štoper. Nema straha da podmetne i glavu tamo gde drugi ne bi nogutm,ali isto tako deluje nebrušeno,plus mu ni fudbalski IQ nije jača strana.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Iz ovoga što sam ovde isčitao zaključujem da je onda i taj Korać trebao biti sankcionisan.

Da si sudija da li bi dao karton nekome samo zato što ti je drugi igrač prišao i rekao da ga je onaj uvredio?

 

Na nama je da verujemo ili ne verujemo Natku, ali sudija nema taj luksuz.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Knipex said:

Da si sudija da li bi dao karton nekome samo zato što ti je drugi igrač prišao i rekao da ga je onaj uvredio?

 

Na nama je da verujemo ili ne verujemo Natku, ali sudija nema taj luksuz.

Previše je "koincidencije" da mu se ne bi verovalo. Jbg ja mu verujem.

Link to comment
Share on other sites

Partizan se u poslednje vreme naprimao golova u poslednjim minutima - tri meca i tri poraza od po 3:2, u svakom od ta tri meca (Cukaricki, Crvena zvezda, Vojvodina) imali su 2:2 do poslednjeg minuta nadoknade.

 

Vojvodina se ponovo nalazi u odlicnoj formi - u poslednjih 10 meceva imaju 7 pobeda, 2 remija (Cukaricki 1:1 i Crvena zvezda 0:0) i poraz od TSC u gostima. Njima je najvazniji mec sezone kup, ako uspeju po treci put da podignu trofej obezbedili su sebi grupnu fazu ECL. Jos da mogu da igraju na svom terenu te meceve bilo bi idealno, ali ovo je Srbija, grade se stadioni u mestima koja nikada nece imati ozbiljnog supeligasa, a veliki gradovi imaju ruine umesto stadiona.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Constantin said:

Previše je "koincidencije" da mu se ne bi verovalo. Jbg ja mu verujem.

Ponavljam, na nama je da verujemo ili ne verujemo. Sudija ne može da veruje igraču na reč. Koliko bi samo bilo pokušaja zloupotrebe.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Knipex said:

Ponavljam, na nama je da verujemo ili ne verujemo. Sudija ne može da veruje igraču na reč. Koliko bi samo bilo pokušaja zloupotrebe.

Pa jeste, ali to nisu šahisti....11 + 11 igrača + 4 sudije+kompletne klupe sa trenerima i drugim pripadnicima klubova+delegat.. Zašto je Bandović pokušao da ga smiri ? Mora da je još neko čuo....to je ono što kažem da je ljudski, a procesno...jbg. Medjutim kod nas niko nije spreman da se suoči sa činjenicama...ni sa takvim stvarima, ni sa rasnim ispadima, sa nameštanjme, sa bilo čime...posle UEFA Mafia...svi nas mrze.

 

Link to comment
Share on other sites

Hipotetički, ti si sudija na utakmici i ja ti priđem kažem da me je vređao, na primer @Drug Crni. Ti nisi čuo ništa. Hoćeš da mi kažeš da ćeš ga kazniti kartonom? Pojma nemaš da li je istina i da li navlačim na kaznu Crnog. Ajde iskreno odgovori i nemoj tu mora da je čuo ovaj ili onaj, rasni ispadi, nameštanje.

 

Bez potrebe širiš priču a stvar je više nego jasna.

 

Ne radi se uopšte o Natku nego o bilo kojoj takvoj situaciji. Ne postoji sudija na svetu koji će kazniti nekoga za verbalnu uvredu samo na osnovu reči drugog igrača. The End.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Igrači se vređaju međusobno,provociraju i pokušavaju da izbace protivnika iz ritma utakmice. Neko to radi glasno neko šapatom, neko mangupski a neko šabanski i primitivno. Ako sudija nije imao prilike da sigurno čuje uvrede( koje god vrste) onda ne može na osnovu pritužbe jednog igrača da kazni nekog drugog igrača. 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Knipex said:

Hipotetički, ti si sudija na utakmici i ja ti priđem kažem da me je vređao, na primer @Drug Crni. Ti nisi čuo ništa. Hoćeš da mi kažeš da ćeš ga kazniti kartonom? Pojma nemaš da li je istina i da li navlačim na kaznu Crnog. Ajde iskreno odgovori i nemoj tu mora da je čuo ovaj ili onaj, rasni ispadi, nameštanje.

 

Bez potrebe širiš priču a stvar je više nego jasna.

 

Ne radi se uopšte o Natku nego o bilo kojoj takvoj situaciji. Ne postoji sudija na svetu koji će kazniti nekoga za verbalnu uvredu samo na osnovu reči drugog igrača. The End.

Ako je @Drug Crni u pitanju, poverovao bih ti iz mesta....:bravo:

 

Ovako, najiskrenije, to je moje mišljenje i samo moje...neko će da se složi, neko neće....Natho je izvredjan, a p*čka zvana Srdjan Jovanović nije smeo da reaguje jer bi u tom slučaju trebao i da Natha isključi. Eto bar jedan razlog....Ok, ovako je lakše, "niko ništa nije čuo", Natho je, ničim izazvan, dobio epi-napad, dali su mu bromazepanče, Bandović ga je poljubio u vrat i sve se utišalo...

 

 

E sad..ovaj deo...citiram:

Quote

 

Ajde iskreno odgovori i nemoj tu mora da je čuo ovaj ili onaj, rasni ispadi, nameštanje.

 

Bez potrebe širiš priču a stvar je više nego jasna.

 

 

Malo ćeš teže da mi nametneš na ovakav način taj tvoj stav. Čini mi se da smo imali relaksiraniju komunikaciju, bar do sada...ne znam što se nerviraš i šta ti treba da pokušavaš da me ovako "disciplinuješ"...Ja nisam navikao da polemišem, ovde na sportu, u toj varijanti nipodaštavanja sagovronika..

 

inače, priču ne širim ja....ja sam iskoristio svoje pravo da se složim sa napisanim.

 

https://direktno.rs/sport/fudbal/524838/netaho-korac-vojvodina-pretnje.html

https://nova.rs/sport/fudbal/skandal-na-utakmici-partizana-natho-pobesneo-izvedi-ga-napolje-ubicu-ga/

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1921968/kome-je-pretio-bibars-natho-iz-vojvodine.html?gallery=1&image=1

https://sport.alo.rs/fudbal/vesti/84455/rekao-je-da-podrzavam-sto-izrael-ubija-ljude-skandal-u-humskoj-natho-pobesneo-izvedi-ga-napolje/vest

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Perkos2 said:

Igrači se vređaju međusobno,provociraju i pokušavaju da izbace protivnika iz ritma utakmice. Neko to radi glasno neko šapatom, neko mangupski a neko šabanski i primitivno. Ako sudija nije imao prilike da sigurno čuje uvrede( koje god vrste) onda ne može na osnovu pritužbe jednog igrača da kazni nekog drugog igrača. 

Znaš da sam godine proveo na atletskoj stazi i iza gola na Čairu, a i na ostalim stadionima. Bilo je zanimljivih situacija, medjusobnih, što ti kažeš provokacija, zajebancija, razgovori sa sudijom i sl. Prvo što mi je na pamet je situacija kad je Blažić igrao za nas. Upinjemo se da damo gol Voždovcu, ali oni se uspešno brane. Kod jedne korne, preed kraj utakmice, u svoj šesnaesterac se vratio Odita...zove ga BLaža, koji je bio iza njega "Odi...odi...odi"...Odita se okrene, a Blažić mu kaže "Odi mi na k.rac"...opšti smeh ispred gola Voždovca, i naši i Zmajevi, i kapiten Voždovca zamoli sudiju da na par sekundi odloži izvodjenje kornera, što je ovaj i učinio....generalno, pogotovu stariji igrači, znaju se medjusobno, sa terena, a ne retko igrali su i u istom klubu, tako da je komunikacija izmedju njih, a i zajebancija vrlo česta. Još jedan, po meni fascinantan podatak, sudija Mažić je znao ime i prezime svakog igrača...mlad ili star, svejedno. Kod njega nije bilo nikad ono tipa "ej 8-ica, nemoj to i to"....uvek prezime kad dobacuje igračima....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...