Jump to content

Recommended Posts

9 minutes ago, dzakala said:

Hoce li dovoditi nekoga na desnog beka?

 

Dalot je igrac koji je bio rezerva u Milanu, po meni jako su tanki na toj poziciji.

Takodje mislim da im treba jos jedan vezni,koji zna sa loptom.

Antony, strasan igrac, siguran sam da ce biti odlicno pojacanje.Cena naravno previsoka ali jbg, tako se posluje sa PL timovima

Zavisi dal ce uspjeti da uvale AWB nekom. Samo se nadam da im Dest nije meta. 

 

Veznjak bi bio top. Glejzeri su se otvorili tako da ne bi bilo lose da se moze dovesti FDJ ali znam da od toga nema nista. FDJ uz Casemira bi bio vrhunski vezni red.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, suptil said:

BREAKING NEWS : Manchester United remain in talks with Newcastle United over the signing of keeper Martin Dubravka and he has made it clear that he wants to make the move

No 2 golman, da se ima za rezervu u slucaju povrede DDG.

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Fakat ce dati 100 miliona za Antonyja hahahahahahaha

Da, sto? Ne valja igrac?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Valja, samo je jedno 60 miliona preplacen. Dati 100m za lika koji nije uspio postici dvocifren broj golova u ligi gdje je Luuk De Jong davao 30 komada je van svake pameti. Pogotovo nakon sto su se vec prosle godine zajebali za Sancha. 

Znas da on nije napadac? 

Ko kaze da su se zajebali sa Sanchom? Dade li Sancho gol Liverpulu prije nedelju dana? Decko ima tek 22 godine. Upravo dolazak Antony-a znaci da ce Sancho igrati tamo gdje je prodorniji i produktivniji, na lijevom krilu. 

 

Da su ga platili mnogo, jesu ali ETH ga je zelio, trenirao ga je, vjeruje u njega tako da dal je to 60,80 ili 100 miliona za Utd nije problem.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Znas da on nije napadac? 

Ko kaze da su se zajebali sa Sanchom? Dade li Sancho gol Liverpulu prije nedelju dana? Decko ima tek 22 godine. Upravo dolazak Antony-a znaci da ce Sancho igrati tamo gdje je prodorniji i produktivniji, na lijevom krilu. 

 

Da su ga platili mnogo, jesu ali ETH ga je zelio, trenirao ga je, vjeruje u njega tako da dal je to 60,80 ili 100 miliona za Utd nije problem.


Ne blamiraj se bgt

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sasha arsenal said:

Ja sam mislio da je Sančo najbolji po desnoj strani.Kad ga je Junajted doveo svi su govorili da je klub napokon rešio problem desnog krila.

Kako god,velike su to pare za igrača koji se još uvek nije dokazao.Ali dobro,možda bude ubod.

Igrao je u Dortmundu i desno i lijevo ali se vidjelo u Utd da je mnogo opasniji sa te lijeve strane jer Utd lijevi bek odnosno Shaw je dobar u overlapu ( sad sto je opet sebi dozvolio da izgleda ko traktor nije moj problem vec oroblem kluba i ETH koji je on rijesio dovodjenjem mladog Malacia koji ce biti opasan u tom segmentu ). Na desnoj strani Utd mnogo redje napada sa bekom odnosno Dalot ima ulogu da udje u sredinu terena, nesto slicno sto i Pep radi sa svojim bekovina dok je u Utd to po desnoj strani samo ( bar na ovih nekoliko meceva ). Samcu je potreban neko da kombinuje sa njim, da igra brza dodavanja, tu 1-2 igru dok je Antony direktniji, on ide na dribling i goeda da zalomi cuvara i onda brz pas ili centarsut/sut. Donosi tu neku dozu nepredvidivosti u napad Utd. Nesto sto mogu slobodno reci da nemaju od vremena Ronaldo/Nani dana.

 

Rashfordu znas gdje ce da ide, evo sad Sancho. Marsijal je izgubio svoj brzi prvi korak, sve cesce igra ledjima, gradi se i odlaze loptu a ranije je imao odlican prvi korak, dobru kontrolu lopte. Elanga? Sta reci, decko je protiv Sotona izgubio 5 duela u prvih 15 minuta i imao 2 neuspjesna driblinga. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Miki28 said:

Znas da on nije napadac? 

Ko kaze da su se zajebali sa Sanchom? Dade li Sancho gol Liverpulu prije nedelju dana? Decko ima tek 22 godine. Upravo dolazak Antony-a znaci da ce Sancho igrati tamo gdje je prodorniji i produktivniji, na lijevom krilu. 

 

Da su ga platili mnogo, jesu ali ETH ga je zelio, trenirao ga je, vjeruje u njega tako da dal je to 60,80 ili 100 miliona za Utd nije problem.

Jel igra on za Brazil? Mislim jel član prvih 11, ili 16 recimo

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Da, clan je prvih 11 i prvih 16.

On, Vinicius i Raphinha po krilima se mijenjaju ali ae vrvt ce Nejmar na SP igrati po krilu umesto kao napadac, tu ce vrvt Jesus. Zasto?

Nisam gledao baš Ajax van CL, pa pitam kakav mu je status u reprezentaciji Brazila ako već košta 100M

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Nisam gledao baš Ajax van CL, pa pitam kakav mu je status u reprezentaciji Brazila ako već košta 100M

Jasno je da je preplacen ali postoje razlozi za preplacivanje.

Prvi i osnovni je kao i uvijek nesposobna uprava.

Antony je od starta htio Utd, cak je jos u februaru rekao Ajaxu da zeli na lketo da ode i da ce Utd doci sa dobrom ponudom. 

E sad sta se desilo? Utd je zavrnuo slavinu do pocetka prvenstva, isli su na to da dovedu Martineza, Eriksena, Malaciu ali i mislili da su zavrsili De Jonga i to je to. Onda se komplikuje situacija oko De Jonga, onda ona 2 katastrofalna poraza uz sve vece nezadovoljstvom radom Glejzera koji odjednom odvrcu cesmu i razbacuju su na milion strana.

Eto ga odjednom Casemiro i pregovori sa Ajaxom za Antony-a koji sada nemaju vremena da nadju zamjenu i povecavaju cijenu. ETH ga je zelio i eto zavrsen je ali je i Ajax dobio odlicnu cijenu jer je mislio da Utd nece to ponuditi i da ce onda biti u fazonu, htjeli smo da te prodamo za tu cijenu, Utd nije ponudio toliko, odigraj ovu sezonu pa cemo te prodati sledece ljeto. To se ocigledno nije desilo.

 

Da su otisli po Antony-a prije 2 mjeseca, zavrsili bi ga za 60-65 miliona ali jbg. Uopste se ne obazirem na tu cijenu vec sam misljenja, ETH ga je doveo, trenirao, zna ga odlicno, vjeruje mu u potpunosti i misli da je vec sada odlican ali i da ima jos prostora za napredak.

 

Ja sto sam ga gledao, bio je odlican pa vidjecemo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drug Crni said:

Ovde (pre svega i najvise) treba cestitati upravi Ajaxa. Na fantastican nacin su oshishali ovcu..bas pokazali kako se to radi.

Znamo svi da u Utd rade nesposobnjakovici ali i Ajax je ovo lose odradio. 

Prvo im izlazi trener sa pricom da Antony apsolutno nije za prodaju ( covjek je bukvalno i sinoc u intervjuu sa Van Bastenom se nadao da mu Antony ostaje jer mu je bitan igrac ).

Zatim odradjeno je katastrofalno i sa aspekta igraca. Ajax je klub koji prodaje i kakvu poruku salje igracima koji zele da odu? Antony je otisao u strajk a to nikako nije dobro za imidz kluba kakav je Ajax. 

 

Da ga nije ETH toliko zelio i da Antony nije otisao u strajk, ubijedjen sam da bi se Utd povukao.

 

Opet kazem, ogromna cijena koja je mogla biti bar za 30 miliona niza da se radilo od starta na ovom transferu.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Miki28 said:

Znamo svi da u Utd rade nesposobnjakovici ali i Ajax je ovo lose odradio. 

 

 

Opet kazem, ogromna cijena koja je mogla biti bar za 30 miliona niza da se radilo od starta na ovom transferu.

 

Potiru ti se ove dve tvrdnje.

 

Ajax je ovo odlično uradio, kao i svaki klub koji posluje sa UTD u poslednjih par godina. To je klub koji je u ozbiljnoj krizi, al i dalje ima ogromnu kupovnu moć, te svako gleda da ih rebne što više može, i manje-više, svakome to i uspeva.

 

 

Edited by fillam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fillam said:

 

Potiru ti se ove dve tvrdnje.

 

Ajax je ovo odlično uradio, kao i svaki klub koji posluje sa UTD u poslednjih par godina. To je klub koji je u ozbiljnoj krizi, al i dalje ima ogromnu kupovnu moć, te svako gleda da ih rebne što više može, i manje-više, svakome to i uspeva.

 

 

Aj da preskocimo ono izmedju sto sam napisano👍

 

Za Utd ni prvo ni poslednje skupo pojacanje. Utd je kupio 2 igraca od Ajaxa za 160 miliona. Koliko od tih oara su ulozili u tim? Ocampos im je zamjena za Antony-a, bivsi igrac. 

 

Za razliku od trazenja adekvatnih zamjena, dovedeni su treneru igraci koje je trazio. Najjace bi mi bilo da su Gakpa doveli a imaju Rashforda, 2 slicna profila igraca. 

Jedino sto nije dovedeno jeste FDJ mada tu su neke druge okolnosti presudile, sve ostalo je ETH dobio. Sledece ide po desnog beka, napadaca i vrvt golmana.

Link to comment
Share on other sites

Sve sto cu da iskomentarisem povodom ovog kluba sada je to sto je Antony snimljen sinoc, u prostorijama kluba, znalo se da je potpisao jos sinoc.
Ali klub ceka 14h po nasem vremenu da sve to objavi zvanicno svuda, pocevsi od twittera.

Jer mora da se ispostuje da to bude momentalno bude jutarnja vest u Americi, a u isto vreme dnevna i vecernja u Evropi, odnosno Aziji.

Mater im jebem americku.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

Aj da preskocimo ono izmedju sto sam napisano👍

 

Za Utd ni prvo ni poslednje skupo pojacanje. Utd je kupio 2 igraca od Ajaxa za 160 miliona. Koliko od tih oara su ulozili u tim? Ocampos im je zamjena za Antony-a, bivsi igrac. 

 

Za razliku od trazenja adekvatnih zamjena, dovedeni su treneru igraci koje je trazio. Najjace bi mi bilo da su Gakpa doveli a imaju Rashforda, 2 slicna profila igraca. 

Jedino sto nije dovedeno jeste FDJ mada tu su neke druge okolnosti presudile, sve ostalo je ETH dobio. Sledece ide po desnog beka, napadaca i vrvt golmana.

 

Preskočeno je zato što je zanemarljivo, i nije činjenica nego tvoje nagađanje i mišljenje, sa kojim se recimo ne slažem.  Ono što je činjenica koju si i sam naveo je da su uzeli bar 30 miliona više nego što je trebalo, i nazivati to lošim poslovanjem ne pije vodu.

 

Svaki igrač potpisuje ugovor sa kojim se složi, na odredjeni broj godina, može da insistira da u ugovoru ima izlaznu klauzulu ako želi (Haland kao primer). Sad verovati da će prodaja Antonija za 100 miliona umesto 60-70 biti odbojna stavka za druge mlade igrače mi je blah. Ajax je idealan klub za mladog igrača, redovni su u LŠ, relativno laka liga, i stalno su na radaru velikih evropskih klubova.  

 

Ovde je više Antony narušio svoju reputaciju nego Ajax, imaš ugovor, klub ima pravo da ne želi da te prodaje, ti ideš u štrajk..

Edited by fillam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, fillam said:

 

Potiru ti se ove dve tvrdnje.

 

Ajax je ovo odlično uradio, kao i svaki klub koji posluje sa UTD u poslednjih par godina. To je klub koji je u ozbiljnoj krizi, al i dalje ima ogromnu kupovnu moć, te svako gleda da ih rebne što više može, i manje-više, svakome to i uspeva.

 

 

 

Kao sto sam vec pisao, lose poslovanje Ajaxa. Ovo sa Antony-em ce imati posledice.

 

Evo dobili su te silne novce za Martineza i Antony-a pa pogledaj sprdnju u sledecem postu.

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se sto padobranisem, ali 100 miliona za igraca iz holandske lige je najveci debilizam ikad, veci od 85 miliona za Megvajera. Taj Antoni deluje dobro, ali ne toliko dobro. Sancho je daleko ozbiljnije delovao u Dortmundu, u jacoj ligi, ali obojici je zajednicko da dolaze iz jednog sistema gde nepogresivo igraci igraju bolje tu, nego igde drugde. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...