Jump to content

Recommended Posts

Iskreno, nisam ocekivao da cvetaju ruze od starta ali sigurno da nisam ocekivao i nastavak ponizavanja od prosle sezone.

 

Ten Hag je dibar menadzer ali se znalo u startu da nema potrebne igrace za njegov sistem ali opet, imao je sasvim dovoljno vremena da procijeni i da dovede ono sto mu je potrebno.

 

E sad, ili Utd nema dovoljno novca u ovom trenutku pa se zato fokusirao na FDJ ( sjecamo se sage oko Fabregasa kod Mojesa ) ili ETH stvarno vidi FDJ kao jedino moguce resenje na sredini terena. Bilo kako bilo, vidjelo se danas da ona njegova prica da ima u timu igraca koji mogu da iznesu tu ulogune stoji. Jednostavno ne mozes da stavis Eriksena i Bruna na sredini terena a da sa njima budu Fred ili McT. U tom slucaju dovodis nekog zadnjeg veznog, nekog razbijaca koji moze da pokriva.

 

Utd je fizicki najslabija ekipa lige, igraci ulaze u duele kao mekusci mada vecinom i jesu mekusci.

 

ETH mora da sijece it o da sijece zestoko ako mislis da opstane. Ova bagra je otpustila previse menadzera.

 

E sad, jedino gdje imam optimizma jeste da je prethodnih sezona, novi menadzer i odmah lozana, krene se par meceva dobro i onda katastrofa. Ovaj put se nadam da je ovo sto bi se reklo blessing in disguise i da ova blamiranja, jasno stave do znanja menadzeru da se ne moze oslanjati naove igrace i da mu trebaju novi, kvalitetni a sto je konacno i sam ETH izjavio posle meca.

 

 

Ako misli da mu je Rabiot resenje bez dovodjenje jednog ako ne i dva veznjaka onda ce se tek lose provesti.

 

Ima vremena da se nesto uradi ali naravno da jepritisak sve veci i veci ali ETHce se dati vremena ali sa druge strane mora pokazati da je on menadzer i da napravi rezove

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Miki28 said:

Iskreno, nisam ocekivao da cvetaju ruze od starta ali sigurno da nisam ocekivao i nastavak ponizavanja od prosle sezone.

 

Ten Hag je dibar menadzer ali se znalo u startu da nema potrebne igrace za njegov sistem ali opet, imao je sasvim dovoljno vremena da procijeni i da dovede ono sto mu je potrebno.

 

E sad, ili Utd nema dovoljno novca u ovom trenutku pa se zato fokusirao na FDJ ( sjecamo se sage oko Fabregasa kod Mojesa ) ili ETH stvarno vidi FDJ kao jedino moguce resenje na sredini terena. Bilo kako bilo, vidjelo se danas da ona njegova prica da ima u timu igraca koji mogu da iznesu tu ulogune stoji. Jednostavno ne mozes da stavis Eriksena i Bruna na sredini terena a da sa njima budu Fred ili McT. U tom slucaju dovodis nekog zadnjeg veznog, nekog razbijaca koji moze da pokriva.

 

Utd je fizicki najslabija ekipa lige, igraci ulaze u duele kao mekusci mada vecinom i jesu mekusci.

 

ETH mora da sijece it o da sijece zestoko ako mislis da opstane. Ova bagra je otpustila previse menadzera.

 

E sad, jedino gdje imam optimizma jeste da je prethodnih sezona, novi menadzer i odmah lozana, krene se par meceva dobro i onda katastrofa. Ovaj put se nadam da je ovo sto bi se reklo blessing in disguise i da ova blamiranja, jasno stave do znanja menadzeru da se ne moze oslanjati naove igrace i da mu trebaju novi, kvalitetni a sto je konacno i sam ETH izjavio posle meca.

 

 

Ako misli da mu je Rabiot resenje bez dovodjenje jednog ako ne i dva veznjaka onda ce se tek lose provesti.

 

Ima vremena da se nesto uradi ali naravno da jepritisak sve veci i veci ali ETHce se dati vremena ali sa druge strane mora pokazati da je on menadzer i da napravi rezove

Bold: šališ se?

Frenkija zna i nema nikakve dileme da je on taj koji može igrat ono što TH traži od njega. Moguće da traže i druga rješenja, tj. siguran sam. Ali sad je već jasno da ovu sezonu treba iskoristit za čišćenje momčadi tj. definitivan otpis onih koji ne mogu igrati u Unitedu. Do sljedeće je 3 prijelazna roka, što je sasvim dovoljno da se složi momčad koja može konkurirati za TOP 4. Ali kad vidim da Ten Hagu opet počinje Maguire, ništa mi nije jasno. Prodati ga ne možeš, potjeraj ga, isplati, ili ga stavi na tribinu. Nejasan je plan uopće, koji su ciljevi Uniteda ove sezone?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bugl Khan said:

Bold: šališ se?

Frenkija zna i nema nikakve dileme da je on taj koji može igrat ono što TH traži od njega. Moguće da traže i druga rješenja, tj. siguran sam. Ali sad je već jasno da ovu sezonu treba iskoristit za čišćenje momčadi tj. definitivan otpis onih koji ne mogu igrati u Unitedu. Do sljedeće je 3 prijelazna roka, što je sasvim dovoljno da se složi momčad koja može konkurirati za TOP 4. Ali kad vidim da Ten Hagu opet počinje Maguire, ništa mi nije jasno. Prodati ga ne možeš, potjeraj ga, isplati, ili ga stavi na tribinu. Nejasan je plan uopće, koji su ciljevi Uniteda ove sezone?

Iskreno, ovo ljeto prvi put sam posumnjao da nemaju novca jer mi je nevjerovatno da cijelo ljeto jure FDJ a onda posle Brajtona krece prica oko Rabiota i Arnautovica. To ljeto koje pominjem oko Fabregasa, znalo se da ne zeli da dodje ali cijelo ljeto su ga "jurili" da bi kupili Felainija u zadnji cas i to pazi scene, nakon sto su mogli da ga kupe upola jeftinije 10 tak dana ranije.

Nadam se da grijesim jer ako jeste kako sumnjam, ETH bolje da ode sada jer njemu kao sto si rekao treba 3 prelazna roka da dovede igrace ali sigurno da nije plan da u 1 potrose samo oko 60 miliona i da dovedu 3 igraca od kojih je jedan za DZ.

 

Sto se tice rezultatskog cilja, mislim da ga nema odnosno dobro bi bilo izboriti LS zbog pojacanja ali bice tesko. Najbitnije je da se uspostavi sistem, da se rijesi igraca koji nisu za Utd a ima ih mnogo i da dovede kvalitetne igrace.

 

Pogrijesio je zestoko sto je u prvoj nedelji predsezone potvrdio kapitensku traku Maguire-u. Na to dodaj sagu Ronaldo i svlacionica je izgubljena. Jednostavno tacno vidim da Maguire vuce tu neku englesku stranu, da se tu sigurno osjecaju Shaw, Rashford pa mogu reci McT i Fred jer se ne kaznjava losa igra. Sam sebi ETH stavlja omcu oko vrata sa Maguire, Shaw i McFredom. Jednostavno su svi vidjeli da su ocajni. Ne pravi se pita od govana pa tako mece magicno Maguire postati Vidic, nece Shaw biti Evra, nece McT biti Kerik-Skols

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Miki28 said:

Iskreno, ovo ljeto prvi put sam posumnjao da nemaju novca jer mi je nevjerovatno da cijelo ljeto jure FDJ a onda posle Brajtona krece prica oko Rabiota i Arnautovica. To ljeto koje pominjem oko Fabregasa, znalo se da ne zeli da dodje ali cijelo ljeto su ga "jurili" da bi kupili Felainija u zadnji cas i to pazi scene, nakon sto su mogli da ga kupe upola jeftinije 10 tak dana ranije.

Nadam se da grijesim jer ako jeste kako sumnjam, ETH bolje da ode sada jer njemu kao sto si rekao treba 3 prelazna roka da dovede igrace ali sigurno da nije plan da u 1 potrose samo oko 60 miliona i da dovedu 3 igraca od kojih je jedan za DZ.

 

Sto se tice rezultatskog cilja, mislim da ga nema odnosno dobro bi bilo izboriti LS zbog pojacanja ali bice tesko. Najbitnije je da se uspostavi sistem, da se rijesi igraca koji nisu za Utd a ima ih mnogo i da dovede kvalitetne igrace.

 

Pogrijesio je zestoko sto je u prvoj nedelji predsezone potvrdio kapitensku traku Maguire-u. Na to dodaj sagu Ronaldo i svlacionica je izgubljena. Jednostavno tacno vidim da Maguire vuce tu neku englesku stranu, da se tu sigurno osjecaju Shaw, Rashford pa mogu reci McT i Fred jer se ne kaznjava losa igra. Sam sebi ETH stavlja omcu oko vrata sa Maguire, Shaw i McFredom. Jednostavno su svi vidjeli da su ocajni. Ne pravi se pita od govana pa tako mece magicno Maguire postati Vidic, nece Shaw biti Evra, nece McT biti Kerik-Skols

Dobro, CL možete zaboraviti odmah. Tottenham, City, Liverpool, Chelsea, Arsenal su svakako jači. A kako je Utd krenuo u sezonu, rezultatski cilj bi mogao biti hvatanje bilo kakve Europe. Znači, ako je to komunicirano iz kluba, onda tamo vlada potpuno ludilo. Rezultat bi trebao bit u drugom planu ovu sezonu (kolko god to smiješno zvučalo za Man Utd). Ovo drugo što si naveo je puno bitnije. A to će izgleda biti teško. Pa vama je Bayern uzeo igrače koje ste htjeli. Ne znam jel bila odšteta ili nije, ali svejedno, United može i treba ponuditi više. Znači igrači ne žele tamo. Oni pričaju među sobom, kao i njihovi menadžeri. U Unitedu nešto jako smrdi i izgleda da će se Ten Hag stvarno teško naraditi ako se ne želi izblamirati.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Po ocekivanju ovaj putujuci cirkus ima da bude gori pre nego krene na bolje. Poceo i De Gea da kiksuje, prosle godine ih je on spasao mali milion puta i bio jedan od najboljih igraca. On sto me iznenadjuje kod ten Haga je da nije nista promenio u odnosu na prethodnu sezonu, a posle tri gola u prvom poluvremenu nije izvrsio izmenu, mogao je da izvede bilo kojeg od 11 , svi su podjednako bili ocajni. Totalni raspad, svako igra za sebe, nula truda, cak se i Ronaldo nije narocito trudio posle cetvrtog gola. Uzece  nekoliko godina da se od ovog napravi tim, ali pre svega morace da puste ten Haga da ga on sastavi, jer nasumicno dovodjenje poznatih igraca bez ikakave strategije je i dovelo do ovoga.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Radoznalko said:

Stvarno je tužno gledati Ronalda među ovim luzerima iz Jedinstva. Potpuno ga razumijem zašto hoće da ode. Jeste da mu je ego veći od Mont Everesta, ali svaki istinski ljubitelj fudbala treba da poštuje lik i djelo jednog od najboljih fudbalera u istoriji, koji je najboljeg svih vremena u njihovom rivalstvu učinio još boljim.

Tweet

Po meni je njemu najbolje da se vrati u Sporting. Ako još ima motiva nabijati statse u CL. Možda neki Milan, Inter, ako je spreman srezati plaću. Ili pravac MLS i postati najbolji strijelac tamo. Godine su učinile svoje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije problem u godinama. Naravno da nije vise ona sila kao pre 10 godina, ali i da se magicno podmladi 10 godina i stavis ga u ovaj tim slicno bi izgledao.

 

Za njega je uvek moralo da se radi. I kada se radi za njega, kada se trci, kada se vrsi presing, onda i on doprinosi u gradjenju igre, tom presingu i citavom pritisku i tonusu. Kada toga nema, on se gubi u sivilu, sto je i logicno.

 

A u krajnjoj liniji i ima pravo - on u skoro 40 godina i dalje izgleda kao sajla, a gleda 10-15 godina mladje igrace kako se setkaju, kako imaju opustene stomake (na sta lici Shaw je stvarno van svake pameti), kako mocni Mektominej ima prijem lopte i pregled igre na nivou amatera i sad on, koji jeste jedan od najboljih svih vremena, treba tu nesto da se trti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Miki28 said:

Protestuju oni sa novim dresovima i sezonskim kartama. Odlican vid protesta. Ovu bagru boli samo kad ih udaris po dzepu.

Razumem šta hoćeš da kažeš, ali opet nekako je kod njih sezonska pitanje tradicije, i teško da će neko zbog uprave da se liši svog mesta na stadionu, a neki imaju isto mesto godinama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Bar nesto pametno od ovih nesposobnjakovica jer je Rabiot prosjecan igrac koji bi bio placen masu i imao ogromnu platu i sa kojim bi opet imali problema oko kasnije prodaje.

 

Ipak zabrinjava da je sada meta Kasemiro jer nema trika da ga Real proda.

 

Sve vise i vise mislim da je Utd bez love i da se namjerno jure nedostupni igraci.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, DJORDJE said:

Dovodjenje par igraca nece resiti problem atmosfere koja vlada u klubu. Imaju oni vise nego dovoljno dobrih ograca da bi bili medju prvih cetiri, problem je moral i motivacija, a to ce uzeti dosta vremena.

Ne bih se slozio da imaju dovoljno dobrih igraca za top 4. Nekoliko bitnih igraca je totalno van forme, i dalje nemaju sredinu terena odnosno nedovoljno kvalitetnu u odnosu na rivale i tu ih gaze.

 

Za top 4 moras imati uigranu ekipu koja gazi a Utd to nema.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koja ludnica od sinoc. Prvo nas povezuju sa Kazemirom i Felixom pa onda se javlja Elon sa ovom salom i sada vec krece ludilo.

 

Pulisic na pozajmici, kupovina Aubamejanga i onda da ce ETH na klupu Megvajera.

 

Slag na torti je pak da imaju 3 konzorcijuma koji hoce da kupe Utd, vrijednos oko 6 milijardi funti.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...