Jump to content

Recommended Posts

Bailly otisao na pozajmicu u Marsej. Steta za povrede jer kad je zdrav, odlican igrac. Kamikaza😀

 

Utd dovodi Dubravku na pozajmicu, golmana Njukasla kao no2.

 

Pregovori sa Ajaxom oko Antony-a. Vrvt ce sve biti ozvaniceno danas ili sutra. ETH je trazio desno krilo i dobice ga. Antony ima ogroman potencijal, vec sad je odlican ali je cijena bas paprena. 

 

Dosta razlicitih izvestaja oko FDJ. Neki kazu da je Utd odustao cinjenicom da je doveden Kasemiro dok drugi kazu da je igra macke i misa, ko ce prvi popustiti oko te cuvene plate FDJ. Iskreno bih volio da dodje jer je brutalan igrac i uz Casemira bi Utd ocajnu sredinu godinama unazad pretvorio u jednu od najboljih.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Drug Crni said:

Frenkija.
Verovatno je samo rumour.

Barsa je u problemu ako im ostane, zbog plate.

Ubacuje se Bajern, kao pozajmica, pa eto sad Liverpul a ranije Celzi jer pokusavaju da pritisnu Utd da da vise love odnosno isplati te plate.

Cak se pominje i Memfis odnosno kombinatorika oko njega da Utd ga kupi kao nacin za placanje tih plata Frenkiju jer zakonski Utd ne moze to da uradi direktno.

 

Memfis koji je htio da raskine ugovor i ode za DZ ukoliko se dogovori sa Juveom a sada kao Utd ga kupuje?😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dosadan sam,znam,ali Gakpo > Antony..ludji su u Ajaxu sto ga ne daju za ove pare (iako ce ga na kraju pustiti).
A sta ce on Junajtedu? Imaju Sancha i kao zamenu Elangu. Zar to nije dovoljno?

Levo moze Rashford,pa i Martial..jedino ako se ne oslobode Ronija,pa onda Rash i Martial budu opcije u sredini napada.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Dosadan sam,znam,ali Gakpo > Antony..ludji su u Ajaxu sto ga ne daju za ove pare (iako ce ga na kraju pustiti).
A sta ce on Junajtedu? Imaju Sancha i kao zamenu Elangu. Zar to nije dovoljno?

Levo moze Rashford,pa i Martial..jedino ako se ne oslobode Ronija,pa onda Rash i Martial budu opcije u sredini napada.

Gakpo i Antony su 2 razlicita tipa igraca.

 

ETH hoce desno krilo koje igra lijevom nogom a to je Antony.

 

Gakpo je lijevo krilo koje igra desnom nogom ali ja njega vidim u narednih godinu, dvije da bude napadac.

 

Cijena je katastrofa za Antony-a ali ETH je rijesio da dovodi ono sto on zeli, na pozicijama koje on vidi da su mu bitne i gdje ce ti igraci donijeti kvalitet. Meni se svidja to razmisljanje jer dugo godina je Utd dovodio cisto da bi doveo, bez ikakvog plana.

 

Malacia>Shaw 

Martinez>Maguire i Lindelof 

Kasemiro nema potrebe komentarisati 

Eriksen odlicna prilika i vidi se da mu vjeruje, igrao mu je vec 3 razlicite uloge u prethodna 3 meca. 

 

Ja sam jedino za to da FDJ bude to 5to pojacanje jer znam da bi on i Casemiro transformisali klub

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koja ludnica oko Antony-a. Decko je prso na Ajax i njihovo ponasanje. Ovo odavno nisam vidio.

Ladno odradi intervju sa Fabriziom Romanom, da ne zeli da ostane u Ajaxu i da hoce da ga prodaju Utd za rekordnu sumu.

 

Jos u februaru im je najavio da zeli tranafer i da ce klub u koji zeli da predje, poslati veliku ponudu.

 

Ovo je jedna od glavnih meta ETH, mora se dovesti. Ne zanime me cijena

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sasha arsenal said:

Je l taj toliko dobar?Nisam ga gledao ili se ne sećam.

 

Posto se Gakpo pominjao kao meta Arsenala,bacio sam pogled i deluje mi odlično.Doduše,tako mi je delovao i Pepe,ali...

Dobar je, veliki potencijal. Kao sto rekoh drugu crnom, ETH zeli desno krilo koje igra lijevom nogom. Trenirao je Antony-a, vjeruje u njega i zna sta moze da ocekuje od njega. To je ono najbitnije a decko je stvarno dobar.

 

Gakpo je odlican ali Utd tu ima Rashforda i eto Sancha. Mislim da je neophodnije za novog menadzera da mu dovedes ono sto on hoce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko nije lud da:
- odbije enormni novac (osim ako ste vlasnik kluba poreklom iz arapskog sveta)
- drzi u timu nezadovoljnog igraca

Junajted zeli transfer, ETH ga zeli jos vise,a igrac mozda najvise. Ja mislim da je to vec done deal,ali se pregovaraju detalji (visina transfera,bonusi itd)

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, McLeod said:

Ako ovaj vredi 100 miliona, Zesus vredi 280 a Haland milijardu. Plus sto mislim da vam uopste i ne treba igrac tog profila. Novi Zijeh, s tim sto ce verovatno brze nazad nego potonji.

Desno krilo koje igra lijevom nogom? Da da, bas nije potreban. Sta zna ETH...

 

Imas cijenu pa onda imas cijenu za PL klubove i na kraju imas cijenu za Utd.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Rashford, Sancho, Elanga? Ko jos?

 

Marsijal, Cong i Garnaco od klinaca. Grinvud ako se ikad vrati mada je posteno ne racunati ga uopste. Bukvalno poslednja pozicija gde vam treba nekakvo pojacanje. Vama na sredini i dalje treba pojacanje i pored Kazemira.

 

Jos navodis trojicu i pitas ko jos, sta ce vam vise, mogu na obe strane, koliko vam krila treba? 10?

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Marsijal, Cong i Garnaco od klinaca. Grinvud ako se ikad vrati mada je posteno ne racunati ga uopste. Bukvalno poslednja pozicija gde vam treba nekakvo pojacanje. Vama na sredini i dalje treba pojacanje i pored Kazemira.

 

Jos navodis trojicu i pitas ko jos, sta ce vam vise, mogu na obe strane, koliko vam krila treba? 10?

Jel realno da si ubacio Conga? Jesi ga gledao ikad?😀 

Marsijal napadac. Garnacho lijevo krilo.

Rashford lijevo krilo. Sancho najbolje partije na lijevom krilu. Greenwood je bivsi igrac, on je svoje odradio.

 

Antony desno krilo i to ne prinudno vec mu je to primarna pozicija. Zamisli ETH hoce da koristi igrace na njihovim najboljim pozicijama. 

 

Martinez, trazio stopera koji igra lijevom nogom za poziciju LCB.

 

Malacia, trazio konkurenciju Shaw-u. Odlican potpis. Mali ima motor, nesto kao Valencia nekad. 

 

Casemiro, potreban mu je zadnji vezni. Nesto sto Utd nema godinama. Mislim da ce dovesti jos jednog veznjaka. 

 

Antony, desno krilo koje ulazi unutra a pritom igra 1 na 1, ima odlican dribling, pregled igre i sjajan centarsut. Utd godinama nema desno krilo. Tu su igrali Mata, Rashford, Marsijal pa ponekad i Lukaku a sada Sancho. Sve igraci koji nisu desna krila.

 

ETH je vec analizirao i radi na dovodjenju rak rane oozicije Utd godinama. Zadnji vezni, desno krilo i stoper.

 

Radi se na dovodjenju desnog beka, backup napadaca. Tacno zna sta mu je potrebno i radi na tome.

Link to comment
Share on other sites

Svi oni mogu i igrali su na desnom krilu. Marsijal moze da hoce da bude napadac, kao sto je kukao za devetku kad mu je Ibrahimovic uzeo, ali on napadac nije.

 

Isto tako, ako bas niko od njih ne moze na desno krilo (a ne da ne moze nego mnogi od pobrojanih imaju vise meceva na desnom krilu u Junajtedu nego na levom), onda da objasnis sebi sta ce vam 5 levih krila u timu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

Svi oni mogu i igrali su na desnom krilu. Marsijal moze da hoce da bude napadac, kao sto je kukao za devetku kad mu je Ibrahimovic uzeo, ali on napadac nije.

 

Isto tako, ako bas niko od njih ne moze na desno krilo (a ne da ne moze nego mnogi od pobrojanih imaju vise meceva na desnom krilu u Junajtedu nego na levom), onda da objasnis sebi sta ce vam 5 levih krila u timu.

Mogu da igraju i na stoperskoj poziciji pa ih to opet ne cini stoperima. 

 

Evo da izmislim toplu vodu, cuda se postizu u rezultatima kad koristis igrace na svojim pravim pozicijama.

 

Marsijal jeste napadac. Nije Kristijano Ronaldo ali je napadac. Zanimljivo kako Utd djeluje skladnije, igra tecnija kada je Marsijal 9ka. Odlicno igra ledjima, vraca se nazad, odlaze loptu. 

 

E pa tih 5 lijevih krila je i problem. Ole je imao sokantne kupovine. 

ETH jasno zna sta zeli i koga zeli i na kojim pozicijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hoce li dovoditi nekoga na desnog beka?

 

Dalot je igrac koji je bio rezerva u Milanu, po meni jako su tanki na toj poziciji.

Takodje mislim da im treba jos jedan vezni,koji zna sa loptom.

Antony, strasan igrac, siguran sam da ce biti odlicno pojacanje.Cena naravno previsoka ali jbg, tako se posluje sa PL timovima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...