Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

On 7/3/2019 at 12:26 AM, Markoss said:

Justified razbija. Neverovatno mi je da sam ovoliko cekao da je pogledam. Nadam se samo da ne opada kvalitet kroz sezone. 

 

Prva sezona Justified-a je jos i najslabija. Sve druge su tu negde po kvalitetu, bez brige. Super serija. Dirty, dirty south/midwest. Odlicni, autenticni karakteri, strasna glumacka postava kako glavnih i sporednih likova koji se pojavljuju po sezonama

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2019 at 9:41 AM, Mitar Miric said:

Samo vozi, po meni je to najbolji moderni western ikad snimljen. A Timothy Olyphant i Walton Goggins rasturaju svoje uloge. Ima i onaj lik Dewey Crowe kojeg glumi Damon Herriman, legenda je.

Sve u svemu odlična serija.

 

Evo za ljubitelje Justified, špica, tj. stvar iz špice koju poslah svojevremeno balaveći usput o spektakularnosti serije 😛

 

 

 

I naravno odjavna, himna rudara iz istočnog Kentakija...

 

Edited by fancy
Link to comment
Share on other sites

Upravo zavrsio drugu sezonu Happy! Prva je bila fenomenalna, a ova duplo bolja. Dakle, kome je do twisted antihero (mada nisam siguran ni kako bi je opisao) pravac netflix ili gledalica. Muzika (there goes my gun i touch my body u istoj epizodi) i sporedne uloge (Amanda Palmer) su mene skroz odusevile. 

10/10

Edited by sreta-steta
Link to comment
Share on other sites

Kasnim debelo na vozić, al ajde. Bindžujem Stranger Things na preporuku Chaoswoman da bismo stigli da se uglavimo na vreme za S03, ali izuzev što je serija simpatična zbog tih coming of age momenata ja nemam baš neko previsoko mišljenje o seriji nakon odgledanih 5 epizoda. Možda ja jednostavno nisam naročit fan tih surreal zajebancija.

Link to comment
Share on other sites



The Dark > Stranger things
 
The Dark je trilogija...snima se 3.sezona.
...


Ee, upravo sam juče počeo sa gledam Dark i razmišljam kako NIKO do sad nije napravio paralelu sa Stranger Things [emoji3]

Stigao sam do 1x06 i serija zaista isporučuje [emoji41] [emoji106]

Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

ST mi je za gledanje s klincem, em što tinejdžeri vole taj horor momenat, em što je muzika 80ih iz ST vrlo kvalitetno odabrana (pa je gledanje i pedagoškog karaktera) [emoji41]
U Dark je lošiji izbor 80's muzike [emoji3]

Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

Završio večeras Nos4a2 prvu sezonu, ako uopšte bude druge pošto još ništa nisu objavili. Gledao sa ćerom, u poslednje vreme smo partners in crime pa povremeno pravim kompromise i spuštam kriterijum na njen nivo. Ona je zadovoljna, ja onako, ali je još pod utiskom The umbrella academy tako da sve upoređuje sa njom. Sve u svemu može da prođe, odgledali smo je za dva dana, 10 epizoda. Neki tinejdž nivo definitivno. 

 

Večeras krećemo da bindžujemo Dark drugu sezonu. Ako se ne nakupe titlovi za Strangers things season 3 kad odgledamo Dark imamo spremne 2 sezone The AO.

Link to comment
Share on other sites

Ja gledao prvu sezonu, bila ok, posle prepustio deci. Najbolja je od svega sto se izrodilo iz tog dela Marvel universa (Luk Cage, Iron Fist). Ali za adalte ipak Punisher daleko najbolji, pa onda Daredevil. 

 

Inace vide li neko ovo:

https://titlovi.com/clanci/2847/bice-i-sandman/?utm_source=kurir.rs&utm_medium=widget

 

Ne znam kako da reagujem uopste... jedan od omiljenih stripova, po meni nemoguc za ekran. Ali opet... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites



... em što je muzika 80ih iz ST vrlo kvalitetno odabrana (pa je gledanje i pedagoškog karaktera) [emoji41]
U Dark je lošiji izbor 80's muzike [emoji3]


Posle ovoga iz spojlera u 2x02 Dark i liste muzike za ST S03 koju sam pogledao na netu i koja je blago rečeno sranje...osim možda 2-3 stvari [emoji6] povlačim izjavu iz citata [emoji12]


Dakle, tehnički je 1978, ne baš muzika 80ih, ali je band slavu stekao 80ih...




Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...