Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

@DameTime Ja sam odgledao celu seriju. Da, opadne kvalitet drastično, ali serija ima neki svoj šmek i meni je baš prirasla za srce pa sam zanemarivao lošije delove i uživao u sitnicama. Malo je počelo da smara kako uvek nekako nađu način da ožive nekoga iz glavne ekipe. Tu su najgori ispali sa vraćanjem Castiela. Videćeš već ako nastaviš da gledaš. Dean mi je bio omiljeni lik. Gotivio sam i Ruby :classic_smile: Btw upravo se emituje prequel The Winchesters. Izašlo je 7 epizoda.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

@DameTime Ja sam odgledao celu seriju. Da, opadne kvalitet drastično, ali serija ima neki svoj šmek i meni je baš prirasla za srce pa sam zanemarivao lošije delove i uživao u sitnicama. Malo je počelo da smara kako uvek nekako nađu način da ožive nekoga iz glavne ekipe. Tu su najgori ispali sa vraćanjem Castiela. Videćeš već ako nastaviš da gledaš. Dean mi je bio omiljeni lik. Gotivio sam i Ruby :classic_smile: Btw upravo se emituje prequel The Winchesters. Izašlo je 7 epizoda.

 

Znam, zapravo sam odgledala tih 7 epizoda The Winchesters 😂 i svidelo mi se pa rekoh da pogledam i original. Meni je takođe Dean omiljeni lik. Sam mi užasno ide na ganglije svojim konstantnim kukanjem. xD Ruby je takođe kul, s njom se ne zna na čemu si što radnju čini zanimljivijom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DameTime said:

 

Znam, zapravo sam odgledala tih 7 epizoda The Winchesters 😂 i svidelo mi se pa rekoh da pogledam i original. Meni je takođe Dean omiljeni lik. Sam mi užasno ide na ganglije svojim konstantnim kukanjem. xD Ruby je takođe kul, s njom se ne zna na čemu si što radnju čini zanimljivijom.

A znas da glumica koja glumi Ruby je zena od glumca koji glumi Sama? :D

A i u seriji su imali semu. :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

A znas da glumica koja glumi Ruby je zena od glumca koji glumi Sama? 😄

A i u seriji su imali semu. 😄

 

Znaaaam, ali ona što kasnije glumi Ruby? Ne tipa u 3. sezoni, ne ta plava nego jedna crna. Sve sam istražila pre gledanja 😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Znaaaam, ali ona što kasnije glumi Ruby? Ne tipa u 3. sezoni, ne ta plava nego jedna crna. Sve sam istražila pre gledanja 😂

Pa mislim da je ta.Davno sam gledao. Btw odgledao sam sve sezone iako je kvalitet opao bas zbog Sem-a i Deana. Inace sam citao da je bilo planirano 5 sezona a usled popularnosti su produzili. Pa je onda malo postalo i repetativno. Ali ima i dobrih delova....

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Pa mislim da je ta.Davno sam gledao. Btw odgledao sam sve sezone iako je kvalitet opao bas zbog Sem-a i Deana. Inace sam citao da je bilo planirano 5 sezona a usled popularnosti su produzili. Pa je onda malo postalo i repetativno. Ali ima i dobrih delova....

 

Svaka čast! Da, da, 5. sezona je trebalo da bude kraj, a nastavili su zbog popularnosti. Za koju su naravno zasluži Sam i Dean, tj. J2. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, berti said:

Gleda neko The White Lotus? Opičeno skroz. Lik menadzera hotela posveta Faličnom pansionu.

Ja uhvatio sa zenom na HBO poslednju epizodu prve sezone i bas smo se smorili kad smo ukapirali da je poslednja. 😄 Solidno je bilo bas. 

Link to comment
Share on other sites

On 12/26/2022 at 9:49 AM, Ne sam Safete said:

Taman krenuo da se zahvalim @uncletima na preporuci. Skroz zabavno.

 

Ja sam je sinoć završio i mogu reći da je odlična. Prosto neverovatno da ja prvi put čujem za nju a da je dosta kvalitetna. Glumci odlično odabrani, zaista svaka čast na castingu. No ono što je tu najbolje je da je scenario fenomenalan i prosto neverovatno da do sada nije pretočen u seriju ili film. Prvo sam mislio da je ovo UK verzija Inglorious Bastards jer je način na koji se ličnosti pojavljuju u seriji vrlo sličan. No za razliku od IB ovo je istinita priča sa malom dozom dramatizacije. Autori sami kažu na početku svake epizode da ako mislite da je nešto u epizodi neverovatno da znamo da je većinom tačno. Proverio sam neke od tih priča i uglavnom su sve tačne, veroatno su detalji iz samih borbi malo prerađeni da se bolje uklope u stil kojim serija odiše.

 

Peporuka svima, čak i onima koji ne vole ratne filmove jer ovo nije standardni ww2 materijal iz prostog razloga kako je funkcionisala ta jedinica. Kao što sami kažu "grupa pirata u pustinji" 🙂

 

@uncletima i od mene duboki naklon za ovu preporuku. 

 

Druge sezone neće biti jer je bazirana na istoimenoj knjizi ali su zato već najavili drugu seriju koja će se baviti operacijama u Evropi.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Will there be SAS Rogue Heroes season 2? 

Yes! It was confirmed on Sunday 4 November - following the SAS Rogue Heroes finale on BBC One - that it will be returning for season 2.

 

Usput, prva sezona se i završila sa velikim klifhengerom, i proročkim rečima: "There will be blood".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stirling je zarobljen početkom 1943. A posle februara Nemci su se povukli na ono poluostrvo tako da sas i nije imao neke operacije.

 

Obzirom da će mejn i stirling biti i u drugoj sezoni verovatno će biti podeljena na dva dela. Stirling je imao interesantan period u zarobljeništvu a Mejn je vodio operacije u Italiji pa ćemo naizmenično pratiti te dve priče.

 

Link to comment
Share on other sites

Netflix otkazao seriju "1899". Nece biti druge ni trece sezone.

Hvala bogu, krš je realno.

Do negde 3. ep je i moglo da se gleda, posle - raspad sistema... Klasično "nema veze šta je bilo do sad, menjamo koncepciju i sad je nešto sasvim drugo...treće... četvrto..."

Jedino su valjale pesme koje su puštali na kraju svake epizode.

I naravno, shvatiš da ništa veze s vezom nije imalo celu sezonu kad startuju zadnja 3.5 minuta zadnje epizode.
...koji su, na kraju, jedino vredno gledanja u celoj seriji.
(ko nije, slobodno nek pusti samo zadnju epizodu od 43'40'' i to je to)

Trebalo je da tako završe 2./3. epizodu pa da nastave u tom fazonu dalje, što su verovatno planirali za 2. sezonu. Ubilo ih je besmisleno razvlačenje nebitne priče.
Baš težak fail.

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200


  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...