Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Pretpostavljam da znaš za priču. Ona je u pilot epizodi bila hostesa u Bada Bingu i imala epizodnu ulogu. Svidela se toliko Čejsu da je krenuo da piše ulogu za nju.

Andrijana, Gloria Trilllo, Charmaine Bucco...tim redom (3x reprizirao seriju) 😄

Lustracija off

Edited by estranged
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah zadnju sezonu TWD, definitivno dobra sezona i ok kraj. Preporuka svima, ako uopšte ima neko ko ne zna ovu seriju.

 

Dve velike greške u seriji po meni. Prva je što su se isuviše dugo začaurili u Aleksandriji. A druga su šaptači koji su po meni materijal za pola sezone a ne da budu najduža tema tokom serijala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Eddard said:


Wait… what?! O kom It-u pričamo, ovom novom? Meni je bio odličan.

 

Da, da - ovaj novi...

Dok prvi deo još i mogu nekako da gledam - sa decom-glumcima, drugi deo je toliko razvodnjen u odnosu na knjige da je to... tužno.

Nadam se da će mu ekranizacija Talismana bolje proći.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2022 at 5:09 PM, estranged said:

Pretpostavljam da znaš za priču. Ona je u pilot epizodi bila hostesa u Bada Bingu i imala epizodnu ulogu. Svidela se toliko Čejsu da je krenuo da piše ulogu za nju.

Andrijana, Gloria Trilllo, Charmaine Bucco...tim redom (3x reprizirao seriju) 😄

Lustracija off

 

Mislim da nije hostesa u Bada Bingu nego u restoranu u Njujorku u kome se sastaju Toni i Dzoni Sek (tamo gde Toni i Karmela slave godisnjicu, ako se secas).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2022 at 11:09 AM, estranged said:

Pretpostavljam da znaš za priču. Ona je u pilot epizodi bila hostesa u Bada Bingu i imala epizodnu ulogu. Svidela se toliko Čejsu da je krenuo da piše ulogu za nju.

Andrijana, Gloria Trilllo, Charmaine Bucco...tim redom (3x reprizirao seriju) 😄

 

Sa Gloriom Trilo je bilo bas zestoko :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledali sam 5.sezonu Krune i nisam pogrešilaa da mogu da srozaju kvalitet predhodnih sezona.

Suviše je ono bilo dobro da bi trajalo.

Izdvajam Imeldu kao dosad najbolju Elizabetu, fizički možda ne liči toliko, ali je bolja od Kolman.

Ne znam zašto su autori bili tako velikodušni prema Čarlsu što se tiče fizičkog izgleda, dok s druge strane Dajana zapanjujuće liči.

I zna mm da imaju vojskouče, ali opet Debicki oduzima dah.

I molim cijenjeno pučanstvo foruma da koristi spojler tragove kad krene da prepričava film ili seriju.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postoje neke ličnosti za koje je jako teško naći glumca koji liči na njih. Čarls je kao mlad još i bio lepuškast čovek ali u srednjim godinama je dobio ovu facu i praktično je isti, jedino mu se kosa menja. E to je problem sa današnjim šou biznisom što nema mnogo gadnih ljudi među glumcima što znači da je nemoguće naći nekog ko liči na njega.

 

Skoro sam gledao serijal filmova Sharpe koji je sniman 90-ih i baš razmišljao o ovoj temi. Naime u toj seriji ima toliko gadnih ljudi da bi neke mogao bez problema da svrstam u kategoriju "da im čovek ne uzme neoljušten orah iz ruke". Kontam da je i to deo uspeha Šona Bina jer je on tu izgledao kao lepotica među zverima. Međutim danas takvih nema pa filmovi deluju kao modna pista, to pogotovo bude smešno što više idemo u istoriju kada gledamo reviju lepih ljudi u srednjem veku. A ti ljudi čak i na slikama, gde su ih ulepšavali, deluju gadno 🙂

 

Takođe izbor nekog gadnijeg čoveka bi se smatrao uvredom tako da su verovatno i zbog toga odabrali kako su odabrali.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Supernatural (2005-2020)

 

Tek sad gledam ovu seriju, stigoh do 4. sezone za vrlo kratko vreme. Odlična je, iako čitam komentare da kvalitet opada nakon 5. tako da verovatno i neću gledati baš sve #nemamtikad. Često se priča o "hemiji" između glumaca kada su u pitanju glavna ženska i muška uloga, ali ovde J2 imaju hemiju kakva se retko viđa pred kamerom i zaista mislim da je njihov odnos ono čemu serija može da zahvali za svoj uspeh. 

 

8/10 zasad

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, DameTime said:

Supernatural (2005-2020)

 

Tek sad gledam ovu seriju, stigoh do 4. sezone za vrlo kratko vreme. Odlična je, iako čitam komentare da kvalitet opada nakon 5. tako da verovatno i neću gledati baš sve #nemamtikad. Često se priča o "hemiji" između glumaca kada su u pitanju glavna ženska i muška uloga, ali ovde J2 imaju hemiju kakva se retko viđa pred kamerom i zaista mislim da je njihov odnos ono čemu serija može da zahvali za svoj uspeh. 

 

8/10 zasad

Nije vredno posle pete sezone.Moj savet da odustaneš.

Edited by sasha arsenal
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...