Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Ja ne znam sta ste ocekivali posle ne dobijanja wc. I prosle godine kad smo igrali ista takmicenja su imali veci igracki budzet. A tek sada kad igraju jace takmicenje nisam ni sumnjao da ce biti drugacije. Nego malo me cudi sto jos sada potpisuju. Sad su igraci skuplji bar za 30% nego sto ce biti za 2 meseca.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Beonegro said:

Pozajmica. 

Mada je i to sranje, moralo je da mu se nađe mjesto kod nas.

 

Ako Partizan nije ozbiljno računao na njega u narednoj sezoni zarad rezultata (čitaj osvajanja domaćih trofeja), verovatno je bolje da ode malo da se slobodno raspuca u Megi pa da se vrati u Partizan kao mnogo bolji igrač. 

Partizanu treba trojka tipa Atić.

Edited by Edvard
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim nikako logiku u ovome, nije ovo 2011. godina.

 

Šta, mi ćemo imati na 1/2 tako ozbiljne igrače, da za njega nema mesta? Ne mislim da je pozajmica loša, igraće jaku ligu, imati minute sigurno, ali mislim da je nepotrebno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, realno *w said:

Ne vidim nikako logiku u ovome, nije ovo 2011. godina.

 

Šta, mi ćemo imati na 1/2 tako ozbiljne igrače, da za njega nema mesta? Ne mislim da je pozajmica loša, igraće jaku ligu, imati minute sigurno, ali mislim da je nepotrebno. 

 

Da je Vujošević iz 2011. ili 1990. tu, njemu bi igrao. Pretpostavljam da Miško ima neku komunikaciju sa ovima iz KKP i da je ovo neki dogovor koji se uklapa u planove obema stranama. Nažalost, umesto njega će na toj poziciji igrati neko ko nije mnogo ili uopšte kvalitetniji, ko nema taj potencijal, ali će u datom trenutku svojim iskustvom pomoći da se uzme KRK.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Određeni su šeširi za žreb u Evrokupu, koji će biti održan 12. jula.

Prvi šešir: Prometeus (Grčka), Darušafaka (Turska), Unikaha (Španija), Lokomotiva Kubanj (Rusija)

Drugi šešir: Uniks (Rusija), Makabi Rišon (Izrael), Galatasaraj (Turska), Lijetuvos Ritas (Litvanija)

Treći šešir: Budućnost (Crna Gora), Tofaš (Turska), Cevedita Olimpija (Slovenija), Ulm (Nemačka)

Četvrti šešir: Androa (Španija), Huventud (Španija), Oldenburg (Nemačka), Limož (Francuska)

Peti šešir: PARTIZAN (Srbija), Trento (Italija), Monako (Francuska), Breša (Italija)

Šesti šešir: Nanter (Francuska), Venecija (Italija), Virtus (Italija), Aseko (Poljska)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...