Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

vladantegeltija

"Nikola Lončar se nalazi u Las Vegasu na letnjoj ligi gde skautira mlade, potencijalne akvizicije Partizana. 
Sportski direktor želi da otkrije i angažuje perspektivnog igrača koji ne prođe u NBA, poput Lendejla ili Gosa prethodno, pošto mu budzet ne dozvoljava angažovanje proverenih i skupljih evroligaških igrača.
Lončar je posmatrao mečeve Lakers-Chicago, Brooklyn-Dallas, Detroit-Hrvatska."

  • Like 3
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Stojanović je imao dosta slabu sezonu, al opet, domaći igrač, relativno mlad (22/23), pa se tu može probati nešto, ako je cena adekvatna. Nisam previše optiomističan da može da igra na vrhunskom nivou, sa ovakvim šutem za tri. A isti ne da ne napreduje, nego čak i nazaduje.

 

Sve je to baš upitno, pa čak i iz ugla ECa.

 

Što se ovog Šćekića tiče, može za 1000e mesečno da ode negde u KLS, pa da vidimo na šta to liči. Meni nikako ne deluje da može da igra košarku na iole profesionalnom nivou.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Hajde kad si se ti ukljucio da ponovim pitanje od nedavno kad se pojavila prica za Scekica?

 

Za sta vi pravite tim? Ako se ide u razvojnu pricu onda igraci tipa ovog Scekica imaju smisla da se gledaju pa polako. Isto tako vec su u nekom odnosu sa klubom i Nikolic, Miletic, Tanaskovic najmladji, a slovi za najtalentovanijeg. Kakav je status Pecarskog? Mislim da se dovodi bek, plej, ali bas centar, iznenadjuje. 

 

Posebna stvar je da ne ide u istu pricu Trinkijeri i njegov stab, pa cak i Ostoja narativ sa nekim srednjorocnim projektima razvoja igraca.

 

Sve u svemu taj Scekic ima smisla jedino ako je ekstra potencijal. A gdje je do sada bio da ga niko ne zna.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, pepe sancez said:

Hajde kad si se ti ukljucio da ponovim pitanje od nedavno kad se pojavila prica za Scekica?

 

Za sta vi pravite tim? Ako se ide u razvojnu pricu onda igraci tipa ovog Scekica imaju smisla da se gledaju pa polako. Isto tako vec su u nekom odnosu sa klubom i Nikolic, Miletic, Tanaskovic najmladji, a slovi za najtalentovanijeg. Kakav je status Pecarskog? Mislim da se dovodi bek, plej, ali bas centar, iznenadjuje. 

 

Posebna stvar je da ne ide u istu pricu Trinkijeri i njegov stab, pa cak i Ostoja narativ sa nekim srednjorocnim projektima razvoja igraca.

 

Sve u svemu taj Scekic ima smisla jedino ako je ekstra potencijal. A gdje je do sada bio da ga niko ne zna.

 

Nemam pojma iskreno, to je nešto što zanima mnoge ovih dana.

 

Meni "miriše" na za nijansu jaču ekipu od prošlogodišnje, donekle  što bi bilo jedno ozbiljnije ime više, donekle što bi se ranije formirala. Ekipa koja bi u EC mogla da ode korak dalje u EC nego prošle godine, a u ABA slično kao i ove, uz možda nešto izvesniji plejof i to je to.

 

Naglašavam ovo "miriše", pošto nemam nikakve informacije.

 

Kako god, ovaj Šćekić se ne uklapa ni u jednu varijantu u ovom trenutku, previše je to skromno.

 

I mislim da je najbolja stvar koja može da se desi tom momku da dobije neki skromni ugovor i ode u Mladost. Ne verujem da postoji ozbiljna namera da igra u prvom timu odmah sada.

 

 

 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...