Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

4 hours ago, Baron23 said:

Navodno je Rashawn Thomas potpisao dvogodišnji ugovor, odličan skauting, biće veliko pojačanje, ispod radara. 

Thomas uopste nije bio igrac ispod radara, par timova iz EL ga je htelo, najvise Zalgiris....Litvanci na interbasket forumu, kazu da je Partizan poslao bolju ponudu...e, sad, nije obavezno da su samo pare u pitanju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gudura said:

Thomas uopste nije bio igrac ispod radara, par timova iz EL ga je htelo, najvise Zalgiris....Litvanci na interbasket forumu, kazu da je Partizan poslao bolju ponudu...e, sad, nije obavezno da su samo pare u pitanju

 

sigurno nisu, makar po meni. 

goss je možda solidan primer: nije isto kada dođeš da budeš 7-8. igrač a prvi put u evropi i kada si top 2-3 igrač sa 30ak min u proseku.

 

po meni su ovakvi potpisi dobar potez i za partizan i za igrača koji treba da pokaže na licu mesta šta može & ume

Link to comment
Share on other sites

a gagić sadi.

 

jednom kada se svet globalno baci u pravedničku akciju, setićemo se đorđa preteče

 

Tree planting 'has mind-blowing potential' to tackle climate crisis

Research shows a trillion trees could be planted to capture huge amount of carbon dioxide

 

https://www.theguardian.com/environment/2019/jul/04/planting-billions-trees-best-tackle-climate-crisis-scientists-canopy-emissions

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Thomas uopste nije bio igrac ispod radara, par timova iz EL ga je htelo, najvise Zalgiris....Litvanci na interbasket forumu, kazu da je Partizan poslao bolju ponudu...e, sad, nije obavezno da su samo pare u pitanju

Ispod radara u smislu da nije curilo u javnos, niti se pominjalo po forumima, a i nije poznato ime široj javnosti. Svakako da nije nepoznat u košarkaškim krugovima. 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Poodle Care said:

Sledeći su Austin Hollins i Josh Adams.

 

Samo da pristanu na naše uslove.

Ovo bi takodje bila izuzetna pojacanja...onog Mosley- ja ili kako se vec pise, bolje preskocite, treba vam ozbiljniji centar

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...