Jump to content

Recommended Posts

Mislim da je podela za prethodno evropsko bila sasvim ok. Nije bilo live teme, vec su se sve utakmice komentarisale na maticnim temama. Sto se tice Srbije, postoji opcija da se prebaci reprezentativna tema, ili da se kreira nova. 

Svakako, uvek mogu da se naprave neke ispravke, dodaju/izbace stvari.

Bice svakako glavna PDF tema, Svastara, Fantasy, Kladionica. Za ostalo cemo se dogovoriti.

Evo kako je to izgledalo za proslogodisnji EURO: https://vox92.net/forum/index.php?/forum/33-evropsko-prvenstvo-u-fudbalu-2021/

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2022 at 1:21 AM, Barkley#34 said:

 - ako su kolege iz Hrvatske (ili neko drugi) raspoloženi da posebno predstave svoju reprezentaciju i da se tu dele novosti/piše specijalno o toj ekipi, uključujući i lajv, meni je to sasvim ok

Mislim da ne treba posebna tema. Malo nas je. Najbolje ko sve ostale reprezentacije. Ionako će se zadnjih tjedan dana pisat i previše o nama 🤣

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Bugl Khan said:

Da li kao avatar smijem stavit logo ili grb kluba Universitatea Cluj? 

 

Nope.

🙄

edit. Znaš kada je bila Univerzijada u Zagrebu 1987, da je stavljeno ćirilično u ili y 😁, tako da je takav kompromis moguć 😁.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Don Juan said:

Nope.

🙄

edit. Znaš kada je bila Univerzijada u Zagrebu 1987, da je stavljeno ćirilično u ili y 😁, tako da je takav kompromis moguć 😁.

Naravno da se zajebavam. 

Ali vidiš kako čudna situacija. Zamislimo hipotetski da se radi o nekom jačem klubu koji bi stvarno netko s ovih prostora mogao simpatizirati, recimo Lige 5 plus Nizozemska, Belgija, Portugal, Turska, Grčka... 

Btw, ovo s Univerzijadom mi je prvi glas. Moguće da sam vidio, al nisam obraćao pažnju. Uglavnom Zagija pamtim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...