Jump to content

Recommended Posts

Stvarno nisam imao vise namere da polemisem, ali kada si me vec " naterao" :wink2:

 

4 hours ago, goldberg said:

 

Ovo je najobicnija laz i to radis svesno u nadi da ce neko ovo da procita i pomisli kako si ti nekakva zrtva.

 

 

 

Pronadji jedan, jedininpost gde sam se zalio na svoj ban I napisao da nije opravdan??? Jedan !!!

 

BTW:

 

On 4/8/2021 at 10:16 PM, goldberg said:

 

 

Quote

 

To bi bilo kao da ja napisem "e, evo ga onaj John Dies, on nikada ne ume da napise nista pametno". To nikada nisam napisao ni za koga - 

 

 

On 4/8/2021 at 2:00 PM, goldberg said:

 

 

A sad prestani da polemises, stvarno je tuzno koliko si ogranicen i koliko ne umes da shvatis neke jednostavne stvari.

 

On 4/7/2021 at 1:33 AM, goldberg said:

 

Glupost je, naravno, sve ono sto se kosi sa onim sto si ti proglasio za istinu.

 

On 4/5/2021 at 12:59 AM, goldberg said:

Naravno da imas SNS mentalitet, pa to si upravo dokazao u postu kojim si odgovorio.

 

 

Svako ko se malo udubi u tvoj post videce zapanjujucu slicnost sa podrzavateljima SNS rezima.

 

 

 

mslim da tu jos ima toga, ali me mrzi da "kopam" ( o trolovanju i  flodovanju da ne pisem i izvlacim postove, ima previse )...  I nemoj da se zalis  "odgovarao sam na tvoje uvrede , prvi si poceo i slicno, ja sam za svoj "recnik"  zasluzeno kaznjen "... a sad' idem da izigravam zrtvu) ... 

 

 

P.S: ogromna je razlika u " napisao si glupost" i  " glup si i ogranicen"  😉 

Edited by John Dies at the End
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5/1/2021 at 8:16 PM, Baros said:

 

Ovakve upise gde se neko optužuje da je zbog 2 titule ubio nekoga, pa još čoveka koji je preminuo 2016. godine u 85. godini nećemo tolerisati.

 

20 dana i 2 WP

Generalni sekretar FSJ koji je pogonuo/ubijen u saobraćajnoj nesteći zvao se Branko Pejović. 

Janko Pejanović je bio predsednik FSJ pre Šajbera.

Zamenio sam imena ta dva čoveka.

Sve ostalo što sam napisao je tačno   

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Cooper said:

Posle penala mu dolazi klinac u peterac da ga napušava. Još je Stojke i mirno reagovao.
Trebao je dva dlana da podeli.

 

7 hours ago, n4l1m said:

nasli moralni™ da kenjaju o moralu™ koji je bio upucen najmoralnijima™.

 

gobelja nije zasluzio da leti zbog skidanja gaca, posto za drugo i nije, a ti kojima je to bilo upuceno su zasluzili i vise od toga, al je zasluzio da leti zbog svoje fudbalske nesposobnosti i to jos odavno.

lm, sad ce pacov stanojevic da drzi slovo o moralu, isti onaj pacov koji je pevao kurva umire..

a tek mustija da ne komentarisem, dovoljno je pogledati samo njegovu poslednju izjavu pred derbi, gde nicim izazvano spominje neko silovanje, i videti o kakvoj dijaboli se radi..

 

i nek se stankela izvinio, pa makar to bilo i satro, posto sa njihove strane nikad nije bilo ni tog satro izvinjenja..

i ruku na srce, nisu bili zasluzili skidanje gaca, vec su zasluzili da im se popisa po faci.

toliko o moralu.

Obojica po 10 dana i 2 warn poena.

Necemo da idemo do tih nivoa da delimo samare onima kojima nam se ne svidjaju, da ih nazivamo pacovima i da im pisamo po faci.

Edited by Xpert
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5/26/2021 at 8:41 PM, Xpert said:

 

Obojica po 10 dana i 2 warn poena.

Necemo da idemo do tih nivoa da delimo samare onima kojima nam se ne svidjaju, da ih nazivamo pacovima i da im pisamo po faci.

Izvinjenje za izjednačavanje ova dva bana i spin da sam sam ja hteo nekome da delim šamare, pogotovo nekome ko nije sa foruma primam i preko privatnih poruka. Iskreno se nadam da cela ova šarada nije zbog povređene sujete i kometara sa utakmice, vec da si samo poster odluke moderator tima.

 

Ne želim da vas kao mod tim podsećam kakva je politika foruma za vreme utakmica i kakve su se lične uvrede tolerisale i brisale. A ovo čak nije ni uvreda, ni pretnja, ni želja da se ja sa bilo kim obračunavam, već se isključivo odnosi na duel dva igrača. Zaista ne bih želeo da vas kao mod tim ponižavam i vadim postove sličnog konteksta gde forumaši pišu kako je xy javna osoba zalužila da je zq osoba disciplinuje, samo ćemo se složiti da se to dešavalo pj puta i da sam ja jedini koji je za to banovan.

 

A pošto u navedenom postu nije bilo materijala ni za opomenu, a kamoli za desetodnevni ban i jos ga izjednačiš sa jednim prostačkim postom od strane drugog forumasa dobićete svi kao mod tim od mene lično duplo više (znači 20 dana) nepisanja na ovom pdf. 

 

A ako je u pitanju odluka koja nema nikakve veze sa citiranim postom, već se gleda neka šira slika udovoljenja besnoj većini, možemo to takođe rešiti preko PP, a ne da ovako ispadate smešni u svojoj transparentnosti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

A ako je u pitanju odluka koja nema nikakve veze sa citiranim postom, već se gleda neka šira slika udovoljenja besnoj većini

Iskreno ne mešam se u odluke moderatora, ali je veruj mi veliki uspeh da posle svega šta si pisao na ovom forumu ti imaš i dalje šansu da na istom pišeš.

 

I onda tražiš nečije izvinjenje? Besna većina? Ma daj čoveče, gore ono što si napisao je copy-paste nekog saopštenaj SNS-a, samo promenjeni detalji.

 

Neverovatno.

  • Like 6
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim da sam tebe nesto pitao.

A o paraleli sa SNS ne bih, mogao bih i ja tebi da napisem da si uleteo po zadatku kao XY gost na Hepiju.

Ali ne zelim da se sluzim tvojim fazonima.

Tako da ono, nisam se tebi obratio.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Redstar0356 said:

A da li mozda zna da se  svadja sa Mustafom u penal seriji i da izvodi skeceve na pripremama? Pusti nas tih peta, to je prevazidjeno, da  je skinuo gace ispred Dinamovog golmana pa i da razmislimo.

 

5 dana + 1WP, koji će isteći 07. 09. 2021. Post obrisan sa FKCZ - topika.

Edited by Neme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
1 hour ago, Ханибалија said:

Osuđujem skandiranje, prvenstveno jer iza toga stoji provokacija i neko nepotrebno dizanje tenzije.

Ali me svrbe prsti kad pročitam ovo.

Mora li se to reći za generala Ratka Mladića?

Zasmetalo mu jer je Ratko Mladic nazvan osudjenim ratnim zlocincem.

 

Bojim se da je ovde kraj puta - trajni ban.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, zao mi je sto se ovako zavrsilo. Nije da prati samo domace sportove inace bi mnogo ranije dobio trajni, mozda je trebao da dobije drugu najstrozu kaznu.

 

Da nije imao kocnicu i da je krenuo da razara temu sa svojim stavom, trajni ban bi bio prava kazna za njega.

 

Ne citam mu postove svuda i nemam kompletnu evidenciju, pa ne znam kakve je prekrsaje pravio. Odredjeni tip ljudi (izmedju ostalog i ja) ga je prihvatio na forumu.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Xpert said:

Zasmetalo mu jer je Ratko Mladic nazvan osudjenim ratnim zlocincem.

 

Bojim se da je ovde kraj puta - trajni ban.

I meni je žao, nije mu trebalo ovo. Međutim, očiglendo je da je momak prekršio pravilnik i da je adekvatno kažnjen.

 

Sve pohvale za moderatora i njegovu zadnju rečenicu! Kulturno i odmereno, bez teških reči i nepotrebnih konstatacija.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Bio mi je u secanju Eddardov pravilnik i visina kazne za takve prekrsaje(30-60 dana), nisam do malocas znao da je apdejtovano.

 

Mislio sam da je kazna teza u odnosu na pravilnik i da je postojao razlog zasto je to tako. Nesto sto nama forumasima izmice, jer ne vodimo u toj meri evidenciju.

 

Jbga, jedan od retkih neistomisljenika ciji stav mogu da tolerisem, ne i dugorocno. Za razliku od svojih istomisljenika, ne namece agresivno svoje stavove i razlikuje se od njih. Delovao mi je da je lik kulijana. Zato mi on kao individua ne smeta. Kao sto rekoh, imao je kocnicu.

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jedno zapažanje, forumas Ekspert je ovde koliko vidim moderator, ok i juče je zabranio priču oko Zvezdinog odlaganja na Partizanovoj temi, ok njegovo pravo. Ali onda je bzv da  tamo i dalje pišu o Cokiju, zabrani fer takmicenja, prvi nerešen u ligi i odmah se neka idila narusila,  ako smo ovde da se diskutuje, onda očekujte i da neko reaguje na te upise,  malo iritira ta česta prica o nepostenoj Ligi gde je Zvezda prvak i slično, svako dobro.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 10/25/2021 at 12:35 AM, Crni Bombarder said:

Moram priznati da ga ovaj put nisam provalio :lol_2:

 

Ja sam ga s'vrata pozn'o, doduše ne možda da je on baš taj (uglavnom ne pratim teme koje je posjećivao), al da je klon - svakako. Imam istančan njuh kad su klonovi u pitanju, možda da me moderacija zaposli (mislim isključivo na ovo njušenje klonova - evo, dam se kladit da i sad ima jedan barem :lol_2:)

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...