Jump to content

Recommended Posts

Vrlo korektan forumas: Piksi autistican, Kari izlapotina

 

Sta znam, meni to nije definicija korektnog. Postoje mnogo bolji nacini da se iznese lose misljenje o nekome. 

 

Ali ok, mozda je 15 mnogo, verovatno i jeste ako gledamo samo ovo poslednje za Piksija (za njega bih i ja svasta mogao da kazem, al' se suzdrzavam 😄). 

Link to comment
Share on other sites

O Kariju je pola foruma pisalo slične stvari unazad godinu dana. Nije pogrešno reći - sa pravom. Obzirom na rezultat na prošlom EP i ono nepojavljivanje pred medijima.. Na kraju,i Piksi i on su javne ličnosti. Podložne kritikama.

Banovani forumaš je uvek bio korektan u komunikaciji sa drugim forumašima,a meni je to ipak pokazatelj br.1.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

O Kariju je pola foruma pisalo slične stvari unazad godinu dana. Nije pogrešno reći - sa pravom. Obzirom na rezultat na prošlom EP i ono nepojavljivanje pred medijima.. Na kraju,i Piksi i on su javne ličnosti. Podložne kritikama.

Banovani forumaš je uvek bio korektan u komunikaciji sa drugim forumašima,a meni je to ipak pokazatelj br.1.

Ih "pola foruma". Kritikovalo da, ali vredjalo bas i nije. Razlika je znacajna. 

 

Inace, jeste korektan forumas, a svakom se desi da nekada u afektu nesto napise sto ne bi trebalo, ni ja nisam mnogo drugaciji mada se trudim, a ni ti nisi bas izbegao "mac bato" 🙂 

 

Ajde, izdrzace par dana, svi smo mi to prosli. Ko je bio aktivan na forumu a ni jednom nije bio banovan, kao da nije ni dolazio 😄 problem je ako se vrati a ne shvata zasto je banovan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ja i dalje ne shvatam zbog čega se kažnjen drgnk. Bez zezanja.

 

Termin autističan se u mnogo ozbiljnijim tekstovima od našeg piskaranja, u prenesenom značenju koristi da opiše situacije kada neko fura svoje bez obzira na okolinu i okolnosti. Na forumu mnogo puta za nekog igrača napišemo da je budala, nije normalan, slep kod očiju, nema levu/desnu ruku/nogu, psiho, ima šizofrena cepanja, podeljena je ličnost... iako je jasno da je taj koji je predmet komentara fizički a uglavnom i pshihički dovoljno u redu da se bavi sportom i ne boluje od nabrojanog. Dakle, opisi se koriste u prenesenom, slikovitom značenju.

 

Eto, voleo bih da mi se razjasni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Barkley#34 said:

Iskreno, ja i dalje ne shvatam zbog čega se kažnjen drgnk. Bez zezanja.

 

Termin autističan se u mnogo ozbiljnijim tekstovima od našeg piskaranja, u prenesenom značenju koristi da opiše situacije kada neko fura svoje bez obzira na okolinu i okolnosti. Na forumu mnogo puta za nekog igrača napišemo da je budala, nije normalan, slep kod očiju, nema levu/desnu ruku/nogu, psiho, ima šizofrena cepanja, podeljena je ličnost... iako je jasno da je taj koji je predmet komentara fizički a uglavnom i pshihički dovoljno u redu da se bavi sportom i ne boluje od nabrojanog. Dakle, opisi se koriste u prenesenom, slikovitom značenju.

 

Eto, voleo bih da mi se razjasni.

Kao što je već rečeno, korišćenje bolesti da bi se poentiralo u nekoj diskusiji nije dozvoljeno, niti će biti dozvoljeno. U prenesenom značenju ili ne.

Autizam je ozbiljna bolest i svakako nije lepo da se igramo značenjima i nalazimo opravdanja.

Nećemo o ovome raspravljati.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kada neko nema ruku ili nogu, ili je žargonski rečeno kljakav ili bilo šta od onog što sam naveo, to je takođe ozbiljan fizički ili psihički nedostatak, koji se redovno upotrebljava na forumu. Kao što rekoh, i termin autističan se koristi  u ozbiljnim tekstovima npr. u izrazu "autistična spoljna politika".

 

Kako god, samo ukazujem na to da ne postoji konzistentnost. Takođe, ako se počne sa preteranim ukidanjem prenesenog značenja ovo mesto će biti sve samo ne diskusioni forum.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Don Juan said:

Slobodno se čudi. Sledeći put kazna će biti još duža.

Jel ima negde napisano pravilo da se ne sme spominjati to udruženje (mada ga nisam čak ni imenovao, ali svi znaju koje je u pitanju)? Ili je to eto tako, jer je tvoja simpatija?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

Duljaj ima neku f dijagnozu.
Lik prica da se aplaudira za gol, a igrac sam kao duh. Doveo mi Dijanu u neprijatnu situaciju.
A i ovaj trener sa izjavom "dobio sam info da nisu bili penali". Ajd da racunam da je da izjavu vruce goave i da je lupio.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Pravda za Scepana.415ad42a09f5484035581ac4bf608d6b.jpg

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

10 dana

Još jednom da ponovim, nemojte da pišetw ovakve stvari. Svaki naredni sličan post sa "dijagnozom" će biti kažnjavan. Ne treba nam to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Preneti vest je jedno. Nazivati bilo koga bitngama, posebno ako se odnosi na cele narode, jednostavno neće moći. Berti je preneo politiku, i svoju netrpeljivost na ovaj deo foruma, a i to neće moći.

 

Pa nije nazvao engleski narod bitangama nego engleske medije. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...