Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

2 minutes ago, Luchifer89 said:

Nisam ulazio na temu dok tt nije proradio.

Jesi uzeo na kraju?

Ja ono što sam video, nema apsolutno nikakve razlike u odnosu na 2k22.

Ne znam samo kako će 2k22 ponašati kad krene liga, verujem da neće raditi update rostera niti one nba daily utakmice

uzeo sam, s tim da nisam stigao previse da igram do sada

odigrao par online partija i vidim da se gameplay solidno razlikuje

kontrola, ubrzanje, prednost koja se dobija driblingom, uglovi za defanzivni stav, closeout/contest...sve je to solidno drugacije

generalno sam se mucio da napravim otvoren sut i bilo kakvu prednost iz pik igre

 

Link to comment
Share on other sites

Kvalifikacije za major su gotove, i znaju se svih 24 učesnika. RMR je prošao kako je prošao: Najveće iznanađenje i razočaranje je to što se G2 nije plasirao na Brazilski major, izgubivši ključni meč protiv Gamer Legiona, (Dosta stvari se poklopilo da bi se ovo dogodilo). Astralis takođe ne ide u Rio, što jeste katastrofa iz ugla da su najuspešniji tim na majorima, ali je bilo mnogo više za očekivati (Jer su oni u kanalu već dugo i što se tiče forme, i što se tiče odnosa u ekipi). Od pozitivnog, osim pomenutog GL, dobro su se pokazali Sprout i BNE sa Evropske, a EG, 9Z, Imperial i 00Nation sa Americas strane (Complexity je možda mogao bolje). Favoriti i ostali dobri/t1 timovi su taman odigrali kako i koliko treba da se plasiraju, neki rutinski, neki malo teže. Azija i Okeanija 2 region lock spota očekivano idu Mongolskom IHC&Australijskom Grayhound Gaming. Tokom ove 3 nedelje do majora, igra se Blast Fall Showdown i ESL challenger u Rotterdamu, bar što se tiče tier1 ekipa. 

 

spacer.png

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gggggggg said:

nisam skoro nista ispratio, nezgodna je ova satnica. bice ovo bezvezan ti.

 

navijam da liquid prodje, to me jedino interesuje.

Ozbiljan fajt je bio Vici vs T1. 

Gledao sam drugu partiju Liquid Xtreme, Matumba carry Pudge, Micke SF mid, i pogodio sam da ce zadnji pik za uzmu Tide-a za zai-a. Nekako nikako ne moze da me kupi Pudge carry opcija, previse mi je to edgy. 

 

Verujem da prolaze Secret i Liquid. Da je Pure u VPu verovatno bi oni prosli, tj. zato je Entity i osvojio Opet Qual. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gggggggg said:

og uzima.

Ne moze OG da uzme jer ce Misha igrati pos 5. 

Imho, decko jeste zasluzio da igra TI, jer je on izgrindao DPC sezonu, odveo ih na Majore, uzeo bodEve za TI, ali u LANu je treshina od igraca, cak se i Chu u Manili pokazao kao bolji od njega, a decko nije igrao pro meceve dugo. 

 

Od dark horsova, ocekujem BetBoom da zavrsi visoko, Daxak je bomba igrac. 

Link to comment
Share on other sites

Kako su sjebali ono T1, jesi gledao uživo @AgroLaki

 

Ja kad sam video rezultat na dota buff-u ušao da vidim kako se kretao gejm po onim grafovima. I kad gleda to izgelda kao da je T1 pobedio 😄 Napravili su veliki sving i na kraju i završili gejm sa prednošću u net worthu.

 

Meni je ovo kul satnica, gledaće se poslednji mečevi, tj ono što je ujutru po našem.

 

Znači lower bracket uglavnom i posle sam kraj , ali to su svakako uzbudljiviji mečevi

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nemanjaol said:

Kako su sjebali ono T1, jesi gledao uživo @AgroLaki

 

Ja kad sam video rezultat na dota buff-u ušao da vidim kako se kretao gejm po onim grafovima. I kad gleda to izgelda kao da je T1 pobedio 😄 Napravili su veliki sving i na kraju i završili gejm sa prednošću u net worthu.

 

 

Brate gledao sam dok radim i bukvalno kao iz mima sto sam postavio, samo sam uzeo da se dopisujem sa nekim na Teamsu i kao WTF, jel su ovi samo parkirali heroje u bazi i otisli da jedu. 

 

Vratio bih se na nesto sto sam pisao letos u vezi T1. 

On 8/15/2022 at 3:03 PM, AgroLaki said:

Od ostalih vesti, Thopson napustio OG da bi potrazio tim da se kvalifikuje za TI. T1 isutirao Karla i Gabija, ocekujem Anu i Thopsona u T1 i u SEA kvalifikacijama. T1 nije uspeo da se plasira na Major, a 23Savage kog su isutirali presao u Talon, uveo ih u Div 1 i plasirali se na Major. 

Kakav storyline u SEA. Na kraju se Talon plasirao na TI, a T1 ispusio. 😄 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prize pool se strmoglavio sa 40 na 14 miliona dolara, ne daj boze da Valvo zavuce ruku u svoj dzepic da pokrije malo. Manje pare su bile tek na TI4. Verovatno prisustvujemo pocetku kraja igrice kao relevantne eSport scene, jos vecem smanjivanju broja igraca i prelazak u nishu die hard fanova, kao ljudi sto i dalje igraju WC3 razgradnju i slicno. 

Link to comment
Share on other sites

Fala Bogu da se smanjio kada je za neki normalan item u battlepassu potrebno da se potrosi najmanje 150e.  Serem im se usta alava.

 

Nikad mi se nije desilo da samo jos 2 osobe iz friend liste imaju kupljen BP. 

 

Evo vidim sad da izbacili neki 75% discount, ali kasno im je doslo iz dupeta u glavu.

 

Proklinjem dan kad sam ga kupio. :classic_smile: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auh kakav prvi dan, EG kao preporodjeni, 6:0, i to ne preko nekih padavicara (doduse ''danas svi igraju dotu''), nego su obrisali i OG i PSG.LGD.

LGD jako lose poceo prvi dan, sada ih Liquid unistava prvu partiju, u velikom nokdaunu su, izgleda da onaj poraz protiv Spirita u Arlingtonu jos zivi u njihovoj glavi. 

Link to comment
Share on other sites

Sranje.

 

 

Ovo je tako amaterski na toliko nivoa, pocevsi od castera koji su u Norveskoj, ne znam samo kako su to ustedeli sto ih nisu poslali u Singapur, kao da je Norveska koji moj jeftina. Imam osecaj kao da gledam online turnir.

Bila je pauza OG-Liquid, Mishi izasao abandon i bila je pauza od sat i po da ga vrate nazad. SAd vidim protiv BetBooma opet neki prekid, garant su im dali polovne kompove. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, MrTripleDouble said:

Pobedili u tiebreakeru qqrew i bb i prosli dalje

Jbg nisam gledao tiebraker, nesto sam pomesao. 

 

Misfortune za RNG definitivno, bas sam mislio da ovaj tim zbog Somnusa da napravi jedan jaci run pred penziju, nekaki mi je taj stari LGD postao drag. 

 

EGu se lagano otvara top3 minimum, ako Secret izbaci LGD koji je malo shaky ovih dana. 

Iznanadjenje za Spirit da je otisao u LB, imali su 7 neresenih partija u grupi. 

 

Bas sam precenio Entity i BetBoom, zato volim ovu igru. Steta sto u LBu igra BC vs Hokori, ovo je prvi put da SA ima 3 predstavnika van grupne faze i zapravo na turniru najvise ima igraca iz Perua, cak 13. Tj dele prvo mesto sa Kinom i valjda Rusijom. 

Link to comment
Share on other sites

Peruanci ugazise prepotentni EG, uff sto mi milo. Sad ce jos jedni da im nabiju kompleks i da ih isutiraju sa turnira. :lol_2:

 

Ispadose i branioci titule, jbg udarila slava u glavu. 

 

Najgori TI ikada organizaciono. Imam osecaj kao da gledam neki tier 3 turnir. Jebo ih Singapur.  Koja fora sa casterima, zasto prenose sa drugog kraja sveta?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...