Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

8 minutes ago, goldberg said:

Vrhunski fudbal je postao cirkuska predstava naustrb sportske borbe za pobedu svim sredstvima.

 

Daj da vidimo golmane kako zongliraju sa loptom i driblaju napadace protivnickog tima, sad, ako pogrese, ionako nije bitno, a i dobro smo se nasmejali. Golmanima zabraniti bilo kakvo igranje sa loptom osim ispucavanja, sto je previse previse je.


To ti je revolucija koju je Pep doneo fudbalu... naterao mucene golmane da igraju nogom i glume plajmejkere pa se vise ne trazi golman koji zna da brani dobro nego je bitnije da zna dobro da igra nogom a ako uspe da uhvati koju loptu, to mu dodje kao plus.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Darth Steva said:


To ti je revolucija koju je Pep doneo fudbalu... naterao mucene golmane da igraju nogom i glume plajmejkere pa se vise ne trazi golman koji zna da brani dobro nego je bitnije da zna dobro da igra nogom a ako uspe da uhvati koju loptu, to mu dodje kao plus.

Hvala mu na revoluciji i Caballeru 😎

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darth Steva said:


To ti je revolucija koju je Pep doneo fudbalu... naterao mucene golmane da igraju nogom i glume plajmejkere pa se vise ne trazi golman koji zna da brani dobro nego je bitnije da zna dobro da igra nogom a ako uspe da uhvati koju loptu, to mu dodje kao plus.

 

Samo nek' forsira takve golmane... Ederson, što zbog losih reakcija, što zbog očajnog postavljanja jedan od direktnih "krivaca" za ispadanje u QF...

 

PSG rutinski.

Link to comment
Share on other sites

Iako je ocekivano ispao, Lajpcig nije dosao ni do jedne zrele sanse, ni slucajno da postigne makar jedan gol. Za njih je i ovo polufinale veliki uspeh. Muljali su kombinovali, kasno sutirali, skoro kompletno presli na polovinu protivnika ali bez prave prilike. Slabije su igrali nego protiv Atletika i ispali,  a da nije bilo golmana (kriv za 2.gol) moglo je biti i ubedljivije, spasao je bar 2 cista.

 

Neimar je krenuo s promasajima ali srecom bilo je drugih raspolozenih za golove, a ni Lajpcig nije Atalanta sto se odbrane tice.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

On 8/14/2020 at 9:41 AM, Liska Manjina said:

Igra Lajpcig dopadljiv fudbal, čestitke na prolazu. Međutim, protiv kompletnog PSG sa oporavljenim Di Mariom i Veratijem nemaju šanse. Jedna je stvar igrati protiv mlohavog Atletika, a sasvim druga protiv Nejmara-Mbapea-Di Marie.

 

On 8/14/2020 at 2:50 PM, Liska Manjina said:

Jači je Bajern, igraju u brzini koju Barsa trenutno ne može da isprati.

 

Čisto da se kurčim 😄

 

Očekivao sam da će Bajern da pregazi Barsu, ali nisam očekivao da im zavaljaju 8 komada. Očekivani rezultati, barem za mene. Bajern uzima titulu ako PSG bude igrao bez Veratija.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ta'veren said:

Gazi Bajern u oba slucaja.

 

Retke su situacije kada trofejnija ekipa gubi od drugog finaliste. 

Vidi stvarno. Išao sam pogledat finala, i zadnji put se to desilo 2012. kad je baš Bayern izgubio od Chelsea. Išao sam unazad do negdje 1980. i odokativno cca 65-70% finala je dobila trofejnija ekipa.

Navijati ću za Bayern ( ponajviše zbog Perišića), ali ne bi mi smetalo da PSG osvoji naslov. Nemam nikakav hejt prema njima. Od kad ja pamtim su imali puno navijača, u nekoliko navrata su bili vrlo uspješni u Europi, i imali su odlične igrače kroz godine. Ne vidim zašto bi oni bili gori od klubova koji rade isto što i oni, samo ne godinama nego desetljećima.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pero_Cameron said:

Nije to ta tema ali je najslicnija 😄 Elem,

Klaksvik-Slovan, gosti ce igrati sa juniorima koji tek trebaju da dodju na Farska Ostrva, jer su neki od gostujucih igraca pozitivni.

 

Mec Celje-Dandalk se igra u Budimpešti?? 😨

Nekom će korona bukvalno da upropasti sezonu. Zakači je par igrača baš pred neko kolo kvalifikacija i ćao-zdravo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Vidi stvarno. Išao sam pogledat finala, i zadnji put se to desilo 2012. kad je baš Bayern izgubio od Chelsea. Išao sam unazad do negdje 1980. i odokativno cca 65-70% finala je dobila trofejnija ekipa.

Navijati ću za Bayern ( ponajviše zbog Perišića), ali ne bi mi smetalo da PSG osvoji naslov. Nemam nikakav hejt prema njima. Od kad ja pamtim su imali puno navijača, u nekoliko navrata su bili vrlo uspješni u Europi, i imali su odlične igrače kroz godine. Ne vidim zašto bi oni bili gori od klubova koji rade isto što i oni, samo ne godinama nego desetljećima.

Ja ne bih voleo da uzme PSG zbog Tuchela, nekako mi je tip sav odvratan.

 

Ako uzmu nece mi biti zao zbog Thiaga Silve, zasluzuje da osvoji LS. Sad je aktuelna sprdnja na Gigia, a tek ce da je bude ako osvoje. Otisao u PSG da uzme LS, pa se vratio u Juve.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Nekom će korona bukvalno da upropasti sezonu. Zakači je par igrača baš pred neko kolo kvalifikacija i ćao-zdravo.

To je sasvim moguce i desavace se, ali valjda ce u ozbiljnijim sredinama o tome voditi racuna i pratiti situaciju uz redovna testiranja igraca.

 Koliko je inace moguce igraca u protokolu ukoliko jedan broj njih ne moze da igra?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Pero_Cameron said:

Inace, u Slovanu je zarazen fizioterapeut pa je citava ekipa izolovana.

Ovo je samo nauk i našima da urade dva testa pre nego što idu bilo gde. Mada znam da je za to slaba šansa da će se desiti.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...