Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Upamekano i Kampl su razbili Atletiko sinoc. Sredina Atletka im nije mogla nista. Zatvore jednog, drugi zapocne napad Lajpciga i obojica su to radili perfektno, jednu gresku nisu napravili. Impresivna partija obojice.

Sto rece komentator na strimu gde sam gledao za Upamekana "mlada ramena nose staru glavu". Stvarno je odigrao kao mator.

Morace PSZ da odigra mnogo, mnogo bolje nego protiv Atalante. Ne znam kakva je situacija sa Veratijem, mislim da bez njega ne mogu da odigraju dovoljno dobro za finale.

Link to comment
Share on other sites

Igra Lajpcig dopadljiv fudbal, čestitke na prolazu. Međutim, protiv kompletnog PSG sa oporavljenim Di Mariom i Veratijem nemaju šanse. Jedna je stvar igrati protiv mlohavog Atletika, a sasvim druga protiv Nejmara-Mbapea-Di Marie.

 

Verujem da će baš Pariz kupiti Upamekana pošto je igrač koji bi se perfektno uklopio sa Kimpembeom. Koliko god da su potrošili boga-oca na transfere, treba reći da u poslednje vreme proizvode veliki broj jako kvalitetnih mladih igrača. Samo ne znam kako ne uspevaju da iste zadrže. Verujem da su u slučaju Diabija i Nkunkua ubavile buy back klauzulu, ako nisu onda su jebeni debili.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da ste raspravljali o Gvardioli gde moj predosecaj kaze da se stvorio teren za neuspeh i da se u prvom polufinalu sastaju PSZ-Lajpcig, siguran sam da vecerasnji pobednik osvaja LS i to samo zato sto u poslednjih 10 godina svaki put kada sam navijao za timove koji su igrali protiv Barselone, Bajerna i Reala, jedan od ta tri tima je osvajao Usatog. Nije da bi mi smetalo da Barsa osvoji nakon Realovih titula. Svaki put kada sam za njih, sto je retkost, oni pokleknu. 

 

Od svih osvajaca u poslednjih 10 godina, jedino mi je bilo drago kad su Murinjo i posle Celzi dosli do titule. Poslednja dva finala sam propustio, a i slabo sam gledao eliminacionu fazu. Zivo me interesuje da li ce da se formira liga za bogate.

Link to comment
Share on other sites

Tako se mislilo i kada je ukinut stari format sa dve grupne faze, pa se novi model ispostavio boljim. Uvek može da se nađe rešenje koje zadovoljava sve aktere. Uključivanje SAD, Kine i Katara u organizaciju utakmica, naprimer. Nova tržišta, novi sponzorski ugovori... 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...