Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

A kako tek zviždi publika koje nema 😁

Kako dobar posao, biti DJ na fudbalskoj utakmici, puštaš malo navijanje malo zviždanje, malo pojačaš ton malo smanjiš.

 

Vraća se PSŽ-u oni primljeni golovi u poslednjim sekundama protiv Barselone pre par godina.

Link to comment
Share on other sites

Cim je izasao Papu Gomez prestali su da igraju bilo sta. Sigurno nije imao snage, sumnjam da ga je takticki izveo Gasperini.

 

Jbg, stvarno steta, ko zna kada ce im se naredni put ukazati prilika za ovakav uspeh, ali nije realno da sa ovakvim fudbalom u poslednjih 20 minuta protiv ekipe kakva je PSG ocekujes prolazak dalje.

Link to comment
Share on other sites

Штета да овако симпатична екипа испаде и то од овако одвратног клуба на челу са одвратним Тухелом.

Како год, Гасперини тата ове игре. Кренули са неким отписаним играчима а дочекали да тамо нека Аталанта игра преозбиљан фудбал, у појединим моментима са 5 играча на половини ПСЖ док ови нападају. Не да нема катанаћа, кукњаве и излежавања него притискају, играју фудбал.:Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo gotovo kod 1:1, u produzecima bi verovatno primili jedno 4 komada jer su jedva stajali na nogama. Sto me cudi, jer su fizicki jaka ekipa i npr. nedavno su Juventus gazili na presing dobar deo meca i nisu ni blizu ovako lose izgledali na kraju.

 

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Imam osjecj da je Nejmar imao 20+ uspjesnih driblinga veceras, bas ih je urnisao.

Posle Mesija Nejmar mi je igrac koji ostavlja dojam da je driblig jednostvna stvar i da bi to mogao svako. Neverovatna lakoca s kojom dribla.

 

Zasluzeno Psg prosano dalje jer tesko u modernom fudbalu prolazi povlacenje i defanziva, a da se u napadu ne pokusava nista. Tuhel pogodio sa izmenama. S tim davodjenje Mbapea nije izmisljanje tople vode.

 

Ostaje zal za Atalantu. Ko zna kada ce ponovo imati ovaku sansu u LS.

Link to comment
Share on other sites

Neozbiljno su primili prvi gol, tada su i ispali.

 

Lepo je trebalo samo da se svi povuku nazad, odugovlace, naprave cirkus od tih poslednjih pet minuta i PSG bi sam sebe izbacio. Ovako Chupo Moting ubacuje igracu pred golom kao da je kontra i kao da je 27. minut turnira u Vancuveru.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

Neozbiljno su primili prvi gol, tada su i ispali.

 

Lepo je trebalo samo da se svi povuku nazad, odugovlace, naprave cirkus od tih poslednjih pet minuta i PSG bi sam sebe izbacio. Ovako Chupo Moting ubacuje igracu pred golom kao da je kontra i kao da je 27. minut turnira u Vancuveru.

Cijele sezone igraju napadacki, ne umiju da se brane i onda je tesko za ocekivati da to urade u jednom mecu. Ipak mec je izgubljen kad je Papu izasao, izgubili su kontrolu na sredini terena, niko nije mogao da stane na loptu.

Ako Atletiko prodje Lajpcig mislim da ce Cholovi momci proci i PSZ, nema trika da onako Mbappe utrcava iza odbrane. Falice im Verati u tom mecu bas. 

Jel jos ko misli da je PSZ ranijih sezona imao jacu ekipu nego sto je ova sada? Meni tako djeluje

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Da se razuemo Atalanta je imala ogromnu prednost na ovom meču, em su u ovu utakmicu ušli nakon 10-ak tkamičarskih utakmica, a uz sve to imali su vremena da se posebno odmore i pripreme. Na sve to treba dodati da je Pariz igrao bez tri najbolja igrača (uz Nejmara), ne znam da postoji klub koji bi mogao nadomjestiti odsustvo Veratija, di Marie i Mbapea. Čim je ušao Mbape počeli su da ih melju, da su kojim slučajem bili kompletni popila bi Atalanta 3-4 lagana komada. Ne volim ih nikako, ali valja priznati da su sinoć uz sve poteškoće bili bolja ekipa.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Miki28 said:

 

Jel jos ko misli da je PSZ ranijih sezona imao jacu ekipu nego sto je ova sada? Meni tako djeluje

 

Zadrzali su glavne igrace iz 18/19 za ovu sezonu. Jedino sto su Cavaniju i Meunieru istekli ugovori za vreme corona pauze, a verovatno bi pristali na produzenje do kraja LS kao sto je Silva uradio.Obojica navedenih se nisu izborili za vecu minutazu ove sezone, svakako bi znacili kao zamena sinoc. 

 

Jedino ako mislis na sezonu 17/18 kada su jos uvek imali Pastorea, Ben Arfu, Motu, Rabiota, Mouru u vezi. Ben Arfa nije uspeo da se uklopi, kao u svaki jaci klub gde je igrao. Nije iskoristio potencijal do kraja. Mota je igrac zadatka, ali je tada bio vec u godinama. Pastore je imao svoju ulogu, ali nije bio nosilac, vec je ulazio sa klupe ili pocinjao kao starter u slucaju povrede ili odmaranja nekog od startera. Jedino Rabiot je tu redovan starter. Moura je fifti fifti starter. Zaboravih Alvesa, ali nije to prajm Alves.

 

Jeste nesto jaci tim po imenima iz 17/18 nego poslednje dve sezone, jer je imao dubinu. Tu su nosioci Nejmar, Mbape, Verati, Di MAria, Silva, Markinjos, Kimpembe. Cavanija su zamenili Icardijem. Konacno su resili pitanje golmana sa Navasom. Menjali su bekove. Kehrer je zamena za Alvesa i Meuniera. Tu su po meni nesto slabiji. Bernat nije downgrade u odnosu na Kurzavu.

 

Mislim da ti se cini da je Psg slabiji u donosu na pre. Poslednje dve sezone nisu mnogo menjali. Moze se reci da su 17/18 imali najjaci roster, ali nije velika razlika u odnosu na ovu sezonu. Nedostatak dubine se osetio sinoc kada su bili destkovani, pa ti se cini da je razlika jos veca.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

Neverovatno antipatična ekipa, čak i Siti je postao simpatičan sa Gvardiolom, a ovi deluju kao tipična plaćenička banda.

 

 

Ja iskreno ne vidim nikakvu razliku između Cityija i PSGa. Osim što je PSG imao značajne rezultate u Europi i prije arapskih para. Guardiola je posebna priča. Od kad je otišao iz Barcelone je potrošio miljaradu funti/eura čega već, svake sezone failao u CL, par puta bio teško ismijan, a i dalje važi za nekog velikog trenera. Nije mi jasno zašto i Zidane nema reputaciju trenerskog genija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pep ima svoj pecat tj kada gledas City po stilu igre prepoznajes da je to Pepov City. To je nesto sto Zizu nema, ali ne mozes za coeva koji je osvojio 3 uzastopna naslova prvaka evrope reci da je los trener. Sto se potrosnje para u isti kos spadaju.

 

29 minutes ago, Don Juan said:

Neverovatno antipatična ekipa, čak i Siti je postao simpatičan sa Gvardiolom, a ovi deluju kao tipična plaćenička banda.

 

 

U potencijalnom finalu izmedju Cityja i Psga bih navijao za Parizane. Bili su mi bas gotivni pocetkom 21. veka, prodefilovalo je tu bas gotivnih igraca Okocha, Arteta, Ronaldinho, Pauleta, Poco, pa je u meni ostala kolicina simpatija prema njima. Plus su oduvek imali gotivne dresove. S druge strane City je glavni rival (tacnije konkurent, Utd i Everton su istorijski veci) Liverpoolu, pa gotovo uvek navijam protiv njih, iako imaju neke igrace koje izuzetno simpatisem.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Tebe je @Bugl KhanPep ili olesio u kladionici za ogromne pare ili ti je skinuo neku vrh ribu. Nema treceg razloga za ovoliki hejt :classic_biggrin:

Uh, da je bar ovo drugo 😂, da smo na istom nivou. Nije ni prvo. Ne volim ga. Jednostavno mislim da je precijenjen. Uzeo je CL i Primeru s Barcom, kao i drugi prije i poslije njega. Bundesligu s Bayernom, kao i drugi prije i poslije njega, EPL sa Cityijem, kao i drugi prije njega. Po čemu je on toliko poseban? Čim nema značajno jaču ekipu od ostalih biva poražen. Ponekad jako ružno. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bugl Khan said:

Uh, da je bar ovo drugo 😂, da smo na istom nivou. Nije ni prvo. Ne volim ga. Jednostavno mislim da je precijenjen. Uzeo je CL i Primeru s Barcom, kao i drugi prije i poslije njega. Bundesligu s Bayernom, kao i drugi prije i poslije njega, EPL sa Cityijem, kao i drugi prije njega. Po čemu je on toliko poseban? Čim nema značajno jaču ekipu od ostalih biva poražen. Ponekad jako ružno. 

Uh,uh..isuvise ga gledas kroz prizmu rezultata,da ne kazem da ga svodis samo na to.

Mislim da je Pep vise od toga. Uticaj na igru,promene koje je doneo u fudbal..to ga cini jednim od najvecih u istoriji igre,tj.trenerskog poziva.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pep je fudbalski fanatik, nesto poput Bjelse, naravno ne toliko opsednut ali nije ni daleko... On sam je priznao da je radio u vrhunskim ekipama sa vrhunskim igracima i da je to glavni faktor za broj trofeja koji je osvojio. No, svakako je njegov nacin igre i sistem jasno vidljiv u svakoj od tri ekipe koje je vodio... Trener svetske klase u svakom smislu... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni Bombarder said:

Uh,uh..isuvise ga gledas kroz prizmu rezultata,da ne kazem da ga svodis samo na to.

Mislim da je Pep vise od toga. Uticaj na igru,promene koje je doneo u fudbal..to ga cini jednim od najvecih u istoriji igre,tj.trenerskog poziva.

A na šta se svodi trenerski posao nego na rezultat? A neku revoluciju koju je on donio iskreno ne vidim. 

Link to comment
Share on other sites

Pep je vise trener za liga sistem. Osvajao je sa Sitijem dvije sezone zaredom titulu, cini mi se da je skupio blizu 200 bodova u te 2 sezone, stvarno ozbiljan rezultat. Nije samo poenta sto je Barsa osvajala titule, treba se sjetiti koliko je dominantno to izgledalo. Trebalo je masu stvari da se poklopi da bi ih neko izbacio u dvomecu. Celsi je sigurno bila ekipa koja im je najmanje godila.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...