Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Niko da prokomentarise ovaj drugi mec. Ja sam pogledao neki pregled. Juve tek u drugom poluvremenu malo zaprijetio, ali preslabo izdanje generalno. Sari optuzio igrace posle meca da ne igraju fudbal na nacin na koji on to trazi. Lion ako nekim slucajem postigne gol u revansu moze lako da ih eliminise. 

Pa sve ti je jasno kad sam ja jedva izdrzao da odgledam taj mec do kraja i kod bukvalno svakog prekida prebacivao na Bernabeu.

Proklet dan kad smo potpisali Sarija, vise nisam siguran u onu pricu da nema plan B, nego je tip jednostavno tvrdoglav do kraja i ne odstupa od svoje ideje. Svuda citam kako ova njegova igra zahteva vreme i da nije jednostavna, ali koliko se ja secam Chelsea je pod njim igrao najbolje na pocetku sezone, a onda sve slabije kako je odmicala sezona iako su osvojili LE. 

I stalno ima neke izjave debilne, sad optuzuje igrace, ali na terenu se jasno vidi da nikome tacno nije jasno gde treba da stoji i sta tacno da radi. Lik se ne prilagodjava nicemu, forsira neki 4-3-3 sa Pjanicem, Rabiotom i Bentancurom na sredini, pa ko ce tu da trci i pokriva? Nije Pool bezveze najbolji tim u Evropi iako mu je kreacija na sredini slaba.

Npr. sinoc gledam Juve kad napada i to ne lici ni na sta, igraci zbijeni, nema ideje, ne znaju gde da se krecu. Onda prebacim na Real gde obe ekipe takodje igraju 4-3-3 i vidis potpuno drugaciju igru, sa sirinom po krilima, sa jasnim otvaranjem napada i pripadne mi muka kad vratim kanal. 

Inace sam poprilicno navijao za City sinoc, sam sebe sam iznenadio, ali tako mi doslo, voleo bih da Pep uzme.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

 

Jos da objasnite kako je fizicki moguce da Ramos ovako skoci i ovako padne ako ga nije ama bas ni malo gurnuo i sve pet.

 

Kome ne pusta, 9:40.

 

Moram da priznam da mi se na drugo gledanje čini da ipak jeste bio faul. Kao da je Žezus uspeo kontaktom da održi rastojanje u odnosu na Ramosa, taman dovoljno da stigne da ćušne loptu glavom ka golu. Stvarno neverovatno da nije konsultovan VAR. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedino to da je proslogodisni finalista LS, potpuni autsajder protiv tima koji nikad nije postigao ozbiljniji rezultat u Evropi.

 

Al donekle je i razumljivo. Nemci su ih razbili u prvom mecu, a Pevci su dodatno osakaceni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Xpert said:

Jedino to da je proslogodisni finalista LS, potpuni autsajder protiv tima koji nikad nije postigao ozbiljniji rezultat u Evropi.

 

Al donekle je i razumljivo. Nemci su ih razbili u prvom mecu, a Pevci su dodatno osakaceni.

Sve si lepo rekao;nema se sta dodati.

Mozda samo to da je otvarajuca kvota na Lajpcig bila 1.90 pa se strmoglavila,verovatno zbog svih faktora koje si naveo.

Link to comment
Share on other sites

Masakrira ih Lajpcig. Jedu ih u duelima, svaki njihov napad je velika opasnost za gol. Ne bih se zacudio da bude neka petarda do kraja. Spursi ne postoje na terenu. Mada realno sta ocekivati od ekipe koja igra bez 2 najbolja igraca i Eriksena koji je otisao nedavno? Odbrana neiskusna potpuno, vezni uzasno spor. Nemaju ni nekog napadaca uopste na rosteru.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Kolko je ovaj Aurier los igrac, ono je nerealno. Sramno je sta je ovaj polupani Totenhem uspeo Zvezdi da uradi. Ozbiljna sramota. I Dele Ali, verovatno najprecenjeniji igrac na svetu, mada sad ga polako svi provaljuju.

 

Ali kakav je doktor Josip Ilicic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dele Ali je majstor fudbala. Za Ilicica se slazem. Isticao sam i ranije koliko je dobar fudbaler. Vrhunski tehicar, ima odlican udarac, dribling, pregled igre, full packet. Samo sto takvim igracima treba dosta slobode da pokazu svoje umijece. Ne bi se on nikad naigrao fudbala u nekom od najvecih klubova.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Eriksen je bio mozak ekipe i glavni kreator igre nekoliko sezona. Ovu poslednju sezonu ne treba previse ocjenjivati. Jasno je bilo da se njemu tamo vise ne igra fudbal. Po meni je on bas bio kljucni igrac. Dele Ali je igrac koji je dosta opasniji iz drugog plana. Ima zavrsnicu, precizan sut, dominantan je u vazduhi. Posjeduje tu lucidnost u zavrsnom pasu. Pa lik je sa nekih 19-20 godina imao sezonu sa 18 golova i 12 asistencija. Sve to kao vezni igrac. Koliko moze igraca da se pohvali sa tim ucinkom? Bas malo rekao bih.

 

Son je svakako potcijenjen igrac. On je ubojit i kompletan krilni napadac. Kane je naravno klasa, ali cinjenica je da su Spursi bez njega stigli do finala LS. I to nesto govori.

 

Kad se vec raspisasmo o Totenhemu, moram istaci Musu Dembelea. Bas je bio maestralan igrac. Steta sto nije ostao jos koju godinu u Evropi.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Totenhem se previse oslanjao na Kejna i sada kada je promenio trenera, plus doveo istrosenog Murinja sa rigidnom filozofijom, nije ni cudo sto se raspadaju.

 

To sto su prosle sezone dosli do finala bez njega je bas puki splet okolnosti, nisu zasluzili da se nadju tu.

 

Eriksen vec dve godine slabo igra, sta je razlog ne znam, ali sa njegovim padom poceo je i pad Alija, sto nije cudno, jer je igrac koji deluje iz drugog plana. Kad nema igre, nema ni njega.

 

Kada nema napadaca na kog se najvise oslanjas, nije ni cudo sto izgledas ovako.

 

Nesto drugo je bitno za njih - odbrana. Prvo, glupa prodaja Tripijea, ako su Vokera morali da prodaju, ovoga nisu. Orije je rupcaga i muva zunzara, Aldervajreld je trebalo da ode pa nije, pa se povredjivao, Vertongen isto, a nisu vise ni u cvetu mladosti a povodom toga nista nije uradjeno.

 

Davinson Sancez je jedno vreme bio sjajan, onda se i on izgubio i pocelo je lutanje na tom delu terena, razbijena i koncepcija i hemija, pa je i Loris, koji meni nikad nije bio nista spec, ali bar je pouzdan golman i nije veliki kikser, poceo da prima smesne golove.

 

Kad sve to spojis, nije neocekivan ovakav raspad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, threepwood said:

Gleda Miloje tekmu tamo u Arabiji i razmislja se kako ovog Simeonea nije sramota da igra ovako pickasto.

 

Bice tragedija za fudbal ako sad ne prime jos 3 komada

secam se pre par godina kako se hvalio njegov sistem

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...