Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

36 minutes ago, bosMan_jr said:

Jbt gledam mu statistiku od prosle godine, a i prethodnih, mislim da nema goreg igraca sa takvim brojkama na svetu

 

Istina, baš je to i moj utisak. Nekako su mu brojke uvek dobre, al to samo govori koliko je statistika lažljiva bitch.

Nabudženo od 2 do 4, a na 1 i 5 horor u vidu fč3 i Štimare. Al to je naša Zvezda. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Ma sta zna stimara koji protiv Fenera, Efesa, Darusafake  ima prosek skoro dabl dabl 😄 

Sto double double masina ne moze da poveze dve sezone u jednom klubu?! Steta sto ne postoji statistika u odbrani, koliko ekipa prima poena preko njega. Cunj koji ne moze cak ni pogledom da isprati igraca, a kamoli nogama. Ali ko jos mari za tim kada statistika govori da je doticni double- double masina.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Stime kao jedan od tri centra u rotaciji mi je prihvatljivo i nemam problem sa tim [emoji3]

 

 

Filip mi je vec problem ako bude bekap pa samim tim i minuti njega i Stimca u istom trenutku postaju neprihvatljivi pa makar se radilo o 5 mpg, a biće ih i više verovatno.

 

Ne mogu da zamislim scenario gde sa ta dva igrača mi igramo takmičarsku košarku u El.

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Predragdjape said:

Kakvi li su tek cunjevi iz Efesa, Fenera i ostalih ekipa kad im stimac daje u proseku 14poena ... 

Stimac je pre dve godine bio najbolji skakac EL dok ga Ataman dunster nije zakucao ne za klupu vec u publiku.  I niko od evroligaskih trenera da pokupi takvog umetnika. Sve sami amateri kada nisu znali da prepoznaju kvalitet.

Niko ne osporava njegov ucinak u napadu, vec pisem o krateru u odbrani. 

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

Slazem se ja sa tobom u vezi odbrane, isto mislim. Ali isto tako mislim da nece imati preterano veliku minutazu u EL, ali opet sve zavisi od situacije. Pa nije tomic lud?! da ga trzi na terenu ako budemo primali veliki broj poena preko njega. A jos nije ludji da drzi njega i Filipa(Ako uopste bude igrao EL) u istoj petorci 😄 Sta znam, meni je prihvatljiv kao treci centar. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Slazem se ja sa tobom u vezi odbrane, isto mislim. Ali isto tako mislim da nece imati preterano veliku minutazu u EL, ali opet sve zavisi od situacije. Pa nije tomic lud?! da ga trzi na terenu ako budemo primali veliki broj poena preko njega. A jos nije ludji da drzi njega i Filipa(Ako uopste bude igrao EL) u istoj petorci 😄 Sta znam, meni je prihvatljiv kao treci centar. 

 

Ја, нажалост, мислим да се не планира за трећег центра ако буде долазио. Дај Боже да грешим, ипак, волео бих да се не враћа други пут, што рече неко, почасно место поред Ице и то је то.

Link to comment
Share on other sites

Kad tako formulisemo, Stimac jeste prihvatljiv kao treci centar ozbiljne EL ekipe. Problem je sto Ojo nije prihvatljiv kao drugi, a tesko i Gist u ovim godinama kao prvi centar ozbiljne EL ekipe. Sa Kuzmicem i ovom dvojicom je to skroz druga prica bila

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Сандро Ђентиле said:

 

Ја, нажалост, мислим да се не планира за трећег центра ако буде долазио. Дај Боже да грешим, ипак, волео бих да се не враћа други пут, што рече неко, почасно место поред Ице и то је то.

Ja sve mislim da cemo opet igrati sa 3 centra u rotaciji.. Gist started, Stimac drugi a Ojo treci(ili Ojo drugi a Stimac treci) u zavinosti od situacije na terenu... Mislim da se moze izdrzati dok se Kuzmic ne oporavi.. A tada ispada jedan od Stimac-Ojo. KO ce znati kako zamislja Tomic sve to, ali videcemo 😄

Link to comment
Share on other sites

Aukurac vise sa Stimcem. 

 

Jel mozete da prestanete bar dok se ne pojavi neka informacija da ga klub trazi. Mislim svjestan sam ja da je to vrlo moguce da se desi jer smo pravili vec slicna sranja u proslosti ali eto bar postoji ta mogucnost da ga Tomic odjebe.

 

I jos ne znam da li ce i kada Kuz moci da igra kosarku. 

Link to comment
Share on other sites

Ja ni ne vidim potrebu da dovodimo novog centra, imamo Odža, Gista, Fajea, Simanića i Brauna, dakle i dalje jedna dosta jaka unutrašnja linija, gde imamo 5 igrača u rotaciji, plus Jovanovića i Ristića ukoliko baš zatreba neki 12 igrač. Ovo je i više nego zadovoljavajuće. 

 

Baš lepe vesti za Kuzmića nadam se da će oporavak teći po planu i da će što pre stari na noge. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

samo da još jednom podsetim...

ideja da se negde udomi Odžo  je  potpuno profesionalno opravdana jer svejedno nije hteo da produži ugovor,

a mi u međuvremenu potpisali Gista i Kuza...u toj računici bi zadržali jednog studenta.

Sada nakon ispadanja Kuza iz kombinacije - zadržavanjem Odžo-a do isteka ugovora klub ostaje kratak do nekih 300K...od prvobitne računice,

a pretpostavljam da bi Štime igrao za okvirno Odžovu platu.

Samo se nadam da nećemo početi sezonu i bez Boriše i bez Odžo-a a sa Štimarom, Ristićem i Filihipom.

Dovoljno da Gist pauzira par nedelja pa da u Evropi za to vreme primimo po 70% koševa ispod obruča...sve uz junačku pogibiju Fajea na petici.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marvin said:

Meni je Gist na 5 apsolutna blasfemija. Jeste igrao po neki minut ali to treba da bude izuzetak a ne pravilo.

Mislim, radite kako hoćete, samo gre'ota 🙂

 

Pa ti ga se verovatno secas kad je imao 4/8 za tri protiv raznih Efesa, Reala i ostalih dok je igrao za Partizan.

 

Dobro, tad je imao i dugu kosu. :classic_biggrin:

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalistenika u rutini said:

Stime kao jedan od tri centra u rotaciji mi je prihvatljivo i nemam problem sa tim emoji3.png

 

 

Filip mi je vec problem ako bude bekap pa samim tim i minuti njega i Stimca u istom trenutku postaju neprihvatljivi pa makar se radilo o 5 mpg, a biće ih i više verovatno.

 

Ne mogu da zamislim scenario gde sa ta dva igrača mi igramo takmičarsku košarku u El.

 

 

 

taj fazon. ficja da samo trenira a shtime šatro problem 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Wingwalker said:

samo da još jednom podsetim...

ideja da se negde udomi Odžo  je  potpuno profesionalno opravdana jer svejedno nije hteo da produži ugovor,

a mi u međuvremenu potpisali Gista i Kuza...u toj računici bi zadržali jednog studenta.

Sada nakon ispadanja Kuza iz kombinacije zadržavanjem Odžo-a do isteka ugovora klub računa da će ostati kratak za bar 300K...

a pretpostavljam da bi Štime pristao za okvirno Odžovu platu.

Samo se nadam da nećemo početi sezonu i bez Boriše i bez Odžo-a a sa Štimarom, Ristićem i Filihipom.

Dovoljno da Gist pauzira par nedelja pa da u Evropi za to vreme primimo po 70% koševa ispod obruča...sve uz junačku pogibiju Fajea na petici.

 

ubiše se svi da pokupe oja tako da smo tu kratki 300k jbga 

 

(stvarno je tako bilo nego chovke gasi svaki novinarski info u korenu) 

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2019 at 6:05 PM, Marvin said:

Meni je Gist na 5 apsolutna blasfemija. Jeste igrao po neki minut ali to treba da bude izuzetak a ne pravilo.

 

On je poslednje dve godine primarno igrao na 5, potpuno se raspao u šutu i samim tim je izgubio bilo kakvu vrednost kao floor spacer. Pošto mu je atleticizam i dalje na odličnom nivou, u napadu je najupotrebljiviji kao roll man, finišer, hvatač lobova i ofanzivnih skokova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

samo da još jednom podsetim...

ideja da se negde udomi Odžo  je  potpuno profesionalno opravdana jer svejedno nije hteo da produži ugovor,

a mi u međuvremenu potpisali Gista i Kuza...u toj računici bi zadržali jednog studenta.

Sada nakon ispadanja Kuza iz kombinacije - zadržavanjem Odžo-a do isteka ugovora klub ostaje kratak do nekih 300K...od prvobitne računice,

a pretpostavljam da bi Štime igrao za okvirno Odžovu platu.

Samo se nadam da nećemo početi sezonu i bez Boriše i bez Odžo-a a sa Štimarom, Ristićem i Filihipom.

Dovoljno da Gist pauzira par nedelja pa da u Evropi za to vreme primimo po 70% koševa ispod obruča...sve uz junačku pogibiju Fajea na petici.

Pa bolje je ostaviti Odža za platu koju prima do isteka ugovora, ako već neće da produži ugovor, nego prodati ga za 300k, ako uopšte ima zainteresovanih da daju te pare za njega, i dati Štimcu tih 300k. S konja na magarca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

Meni je Gist na 5 apsolutna blasfemija. Jeste igrao po neki minut ali to treba da bude izuzetak a ne pravilo.

Mislim, radite kako hoćete, samo gre'ota 🙂

 

On je petica par sezona unazad.

To je bila velika snaga Panate.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...