Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

@Sector Nije normalna situacija, slazem se. 

Covek ima jaka ledja u vidu oca koji vedri i oblaci u kk. 

Nepotizam ocigledan ali zamaskiran gomilom clanaka diljem stampe koji hvale juniora. 

Sve sam ja ovo vec rekao, nista novo nema na temu. Jedan Jaramaz bi odigrao 3 puta bolje ovo sto igra Covic, mozda i Rebic i jos 3 domaca pleja ili pleja iz regiona koji bi igrali za ‘male novce’. 

I sve ovo znaju i gusenice i veverice i vrapci i mravi na grani. 

 

Ono sto mene nervira jeste ta DUGOROCNA, SVAKODNEVNA potreba i akcija da se junior vredja - sto direktnim uvredama tipa vepar/veprina sto uvredama na racun fizickog izgleda - skraceni, midzet, celava prevara itd. 

 

Neki ljudi su poceli da dolaze na temu bukvalno samo da bi se pozabavili njime i bacili neku ‘foru’ i tako ispunili svoju kvotu uvreda da im dan lepse prodje, a ne shvataju da su nekima ogadise vise i temu i klub i diskusiju. 

 

Prijavljivao sam 3-4 puta za uvrede, za napusavanje ‘botova’ Covicevih...NIKO NISTA. 

Sinoc neko otera Milijasa ‘more goni se u 300 sendvica’ i nikom nista. Milijas 10 dana opa bato. 

 

A sve to jer brani Covica kog jelte niko ne voli pa ni moderatori. Tad je vredjanje juniora prihvatljivo. Tad je napusavanje likova koji imaju suprotno misljenje opravdano. 

 

Licemerje. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hamilton said:

@Sector Nije normalna situacija, slazem se. 

Covek ima jaka ledja u vidu oca koji vedri i oblaci u kk. 

Nepotizam ocigledan ali zamaskiran gomilom clanaka diljem stampe koji hvale juniora. 

Sve sam ja ovo vec rekao, nista novo nema na temu. Jedan Jaramaz bi odigrao 3 puta bolje ovo sto igra Covic, mozda i Rebic i jos 3 domaca pleja ili pleja iz regiona koji bi igrali za ‘male novce’. 

I sve ovo znaju i gusenice i veverice i vrapci i mravi na grani. 

 

Ono sto mene nervira jeste ta DUGOROCNA, SVAKODNEVNA potreba i akcija da se junior vredja - sto direktnim uvredama tipa vepar/veprina sto uvredama na racun fizickog izgleda - skraceni, midzet, celava prevara itd. 

 

Neki ljudi su poceli da dolaze na temu bukvalno samo da bi se pozabavili njime i bacili neku ‘foru’ i tako ispunili svoju kvotu uvreda da im dan lepse prodje, a ne shvataju da su nekima ogadise vise i temu i klub i diskusiju. 

 

Prijavljivao sam 3-4 puta za uvrede, za napusavanje ‘botova’ Covicevih...NIKO NISTA. 

Sinoc neko otera Milijasa ‘more goni se u 300 sendvica’ i nikom nista. Milijas 10 dana opa bato. 

 

A sve to jer brani Covica kog jelte niko ne voli pa ni moderatori. Tad je vredjanje juniora prihvatljivo. Tad je napusavanje likova koji imaju suprotno misljenje opravdano. 

 

Licemerje. 

6TVwNEn.gif

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Hamilton said:

Ne samo to nego je i konstantno vredjanje Filipa postalo prihvatljivo i cak pozeljno. Bukvalno se neki takmice ko ce bolje/vise da ga uvredi ili baci jacu ‘foru’. 

 

Moderacija cuti, cak i na reportove - vrhunac licemerja. 

Slazem se. Na svakom drugom forumu bi se "vepar" kaznilo sa banom , ne i ovde. Razumem da su mišljenja različita , da neko podržava Filipa , neko ne , ali čemu vredjanje? 

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
10 hours ago, mmajstor said:

 

Posle Cibone skoro svaki klub bi mu urucio otkaz. Preko Zvezde je postao popularan van granica Crne Gore...sta bi se tek desilo da je imao dobar tretman?? 

 

jedna od vecih gluposti koja se provlaci jos sa starog foruma

gubili su i mnogo veci treneri utakmice za trofej pa im nisu letele glave u 6 ujutru sledeceg dana

 

 
 
 
9 hours ago, Šarac said:

Sa cuvenim doselekcijama u sred sezone jer je "skauting" omanuo pa je moralo da se zaradjuje na otkazima.

pravo u metu

uostalom, imali smo svi prilike prosle godine da vidimo sta znaci kad "skauting" dodje u ruke pravih strucnjaka...a ne tamo nekih radonjica

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Davidović said:

 Razumem da su mišljenja različita , da neko podržava Filipa , neko ne , ali čemu vredjanje? 

 

to obično tako biva kada ti neko vređa inteligenciju.

ja lično ne volim vulgarnosti, to me iskreno ne raduje ni na koji način.

 

jel' bi bilo ok da ga zovem tatino sunce? ili mali slatki oblaćić /MSO skraćeno, ako zaživi?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam to samo ja, zna i nekoliko ljudi sa foruma + po neki moderator. 

Ima ovde ljudi koji znaju cime se bavim i da moj posao i profesija nemaju ama bas nikakve veze sa strankama i politikom. @K.Dot

 

@kalistenika u rutini Preterao je Milijas sinoc tom izjavom, slazem se i zasluzio je neki kraci ban ili openu, ALI molim te, reci mi sada - da li je u toj raspravi samo on zasluzio ban? Znaci, ja sam mod, ne volim juniora i celu ujdurmu oko njega, pera zdera ga isto tako ne voli, pera zdera ga vredja i napusava one koji juniora pravdaju - necu banovati peru zderu i njegove drugare sto ga vredjaju jer to isto i ja mislim. 

 

A onda se za mizoginiju deli 30 komada k’o slatkisi, za ‘tupav’ 15 komada i za Tvorza i sl isto toliko. 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Davidović said:

Slazem se. Na svakom drugom forumu bi se "vepar" kaznilo sa banom , ne i ovde. Razumem da su mišljenja različita , da neko podržava Filipa , neko ne , ali čemu vredjanje? 

 

Ne podrzava njega niko. Imas one koji su opcinjeni gazdom do te mjere da gutaju i sina, a imas i one koji rade to iz interesa. Kao igraca koji igra za Zvezdu njega ne podrzava niko. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sector said:

 

Ne podrzava njega niko. Imas one koji su opcinjeni gazdom do te mjere da gutaju i sina, a imas i one koji rade to iz interesa. Kao igraca koji igra za Zvezdu njega ne podrzava niko. 

Pa ja sam , juce kad je potpisao ugovor na oficijalnoj stranici video samo dobre komentare. Sve i da je tacno to sto pricas , niko ti ne moze zabraniti da izneses svoje misljenje , ali ne moras da vredjas , u tome je stvar. Ne smeta meni kad neko napise "Filip Čović je loš košarkaš" , to je tvoje mišljenje. Ali ne mora se nazivati veprom , veprinom i ostalim pogrdnim nazivima. Pobogu ljudi , kao da vam je pola porodice čovek pobio.

Link to comment
Share on other sites

To je ono o cemu pricam - pravdanje uvreda. Te ova uvreda nije ‘tako strasna’, te nemam problem sa nadimkom vepar...a sve to pod kisobranom zvanim - on nama vredja inteligenciju i klub. 

I na sve to podrska moderacije. 

 

Zavrsavam na ovu temu, nema vise smisla. Samo cu seretski da se zabavljam kad na predvidjenoj temi moderacija sa forumasima bude cepala dlaku na x delova o tome sta je neko mislio, da li je komsinica uvreda i da li je kritika vremenake prognoze opravdana. 

 

Zvezdo025 samo ti mozes ovu temu podici na nekadasnje visine. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Davidović said:

 Ali ne mora se nazivati veprom , veprinom i ostalim pogrdnim nazivima. Pobogu ljudi , kao da vam je pola porodice čovek pobio.

 

knickse na nba topiku zovu nateklina, mravojed, fatso. gagica na partizanom zovu jednostavno idiotom. nisam primetio da se neko buni osim u nyk slučaju pere koji jako retko piše i zbog toga. 

 

jel jr onda i ovde mora da ima protekciju kao i u klubu? 

Link to comment
Share on other sites

Nešto ne verujem da Čoviću smeta pisanje na internetu glede sina mu Filipa, ako ga je neko prozivao ja sam, i to pred širim auditorijumom i nisam nikada doživeo neku neprijatnost ili zahtev za brisanjem, dok su mi se obraćali razni Kešelji, Tadije, Gagići... 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Hamilton said:

 Samo cu seretski da se zabavljam kad na predvidjenoj temi moderacija sa forumasima bude cepala dlaku na x delova o tome sta je neko mislio, da li je komsinica uvreda i da li je kritika vremenake prognoze opravdana. 

 

 

jedva čekam da vidim taj tvoj šeretski pristup, sve što je prvi put nosi izvesno uzbuđenje sa sobom. što se tiče komšinice, tj diskusije koja se vodila, naravno da si uspeo da ne razumeš suštinsku i ogromnu razliku između stvari koje porediš. naveo sam nekoliko primera igrača koji se nazivaju pogrdnim i/ili šaljivim imenima i za koje moderacije takođe ne briše postove i ne banuje forumaše. jedina razlika je što vama to smeta samo u slučaju čovića, koji, za razliku od pomenutih nije došao tu gde jeste svojim radom i zalaganjem.

Link to comment
Share on other sites

Da se obratim i ovde.

K. Dot je dobio ban za RL insinuacije upucene Hamiltonu te stoga i upozorenje ostalima da to nije dozvoljeno.

 

Sto se tice vepra, ja ne mogu da zabranim forumasima da se sprdaju na racun fizickog izgleda prema igracu koji je u klubu samo zahvaljujuci svom caletu.

Ozbiljnije uvrede nece biti tolerisane. I dodatak, na ovom forumu se uvek tolerisalo u manjoj ili vecoj meri prozivanje javnih licnosti dok se vredjanje forumasa uvek kaznjavalo i tako ce se i nastaviti.

I da odgovorim Hamiltonu, DLMu je juce obrisan deo posta gde je spomenuo sendvice i upozoren je da to vise ne radi, te posto to vise nije nastavljao nema razloga za ban.

Milijas je dobio ban nakon 6-7 flejm postova plus vredjanja forumasa da su iskompleksirani, da je samo jedan post u pitanju prosao bi sa brisanjem i upozorenjem.

 

Molba ostalima da vrate raspravu u pristojne okvire.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hamilton said:

A sve to jer brani Covica kog jelte niko ne voli pa ni moderatori. Tad je vredjanje juniora prihvatljivo.

 

Ne, nego zato sto je napusavanje funkcionera dozvoljeno.

Onih sa puterom na glavi vecim od same glave i preporucljivo.

A Filip je de jure kosarkas, a de fakto guzonjin sin.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Baron23 said:

Nešto ne verujem da Čoviću smeta pisanje na internetu glede sina mu Filipa, ako ga je neko prozivao ja sam, i to pred širim auditorijumom i nisam nikada doživeo neku neprijatnost ili zahtev za brisanjem, dok su mi se obraćali razni Kešelji, Tadije, Gagići... 

 

Zato sto Covic ima moc.

Mi ovde pisemo kakva picka, opet ce progurati sina na mala vrata, a on napravi svecanu promociju potpisa novog ugovora i intervju sa Filipom u kome ovaj kaze EL mi je novi izazov.

 

U prevodu - pusite ga tviterasi forumasi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...