Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

11 minutes ago, propolis said:

 

Au sta se tolerise na ovom forumu, sramota. 

 

Ti druže kada tako pričaš za nekoga koga u životu nisi sreo, nije ti lako. 

 

Sreo sam ga na plazi proslo ljeto u cg. Ja htio da mu trazim autogram, ali sam bio u drustvu ljudi koji ne prate sport pa mi niko nije vjerovao da je lik kosarkas.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Vepar je legitiman clan zivotinjskog carstva i nije uvreda u izvornom znacenju. E sad gazi se po nezgodnom terenu, to bi znacilo da mogu da nazovem nekog forumasa koji mi se ne svidja majmunom, a ne znam koliko to doprinosi konstruktivnoj diskusiji ili uopste kvalitetu foruma.

 

ako bi mogao neko od moderatora da odgovori da li je ovo dozoljeno da bismo znali kako dalje da se ponasamo?

 

ili mozda ako se dokaze da je taj forumas rodjak Nebojse Covica onda ce biti dozvoljeno,u protivnom ce se kazniti?

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Samo da pohvalim produzenje ugovora Simani. Dobar tempo, svaki dan po jedan potpis. Sta bi tek bilo da nemamo gotovo spakovan tim 😄

 

MIslim da nema svrhe pisati bilo sta oko najave novih potpisa kada ocigledno ima mnogo zanimljivijih tema oko cega se vodi "rasprava"

 

Do nekih lepsih vremena budite mi pozdravljeni.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bosMan_jr said:

Vepar je legitiman clan zivotinjskog carstva i nije uvreda u izvornom znacenju. E sad gazi se po nezgodnom terenu, to bi znacilo da mogu da nazovem nekog forumasa koji mi se ne svidja majmunom, 

 

 

ne znači. 

javnu ličnost možeš da nazoves MRAVOJEDOM ako to smatraš prikladnim da dočaras ono što želiš da kažeš ili DEBELIM ČIZBURGEROM ako ti je tako zgodno ali ne smeš da uvredis sagovornika, člana foruma. 

 

možda to zvuči blesavo ali eto, ja čekam neku odluku moderacije na temu. 

 

u međuvremenu, predlažem još afirmativnih nadimaka za juniora, npr 

tatina vesela loptica (??) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

Odlican potez I vreme da Simanic ovo leto provede radno, a preporuka je da radi na šuti za 3. Ukoliko želi da bilo šta više postigne u profesionalnih kosarci moraće da popravi sut za 3.

Meni se cini da mora malo vise da obogati svoj napadacki vokabular (pored suta za 3 poena). Trenutno coskari na liniji za tri poena i ceka povratni pas pa opali burazeru. Mislim da je par puta napravio fintu suta pa naskok na kapici, ali to je vrlo vrlo retko. On ima konstituciju i odraz da pravi dar mar u protivnickom reketu. Iskreno mislim da se njemu svidja da ceka loptu na trojci i da nije puno zainteresovan za uvodjenje novina. Ali da bi postao igrac, kakvom se mi nadamo da ce postati, treba da napreduje mnogo vise na ostalim poljima nego na sutu za 3 poena (moje misljenje).

To naravno zavisi od Tomica tj gde on vidi Borisu i da li je moguce uopste unaprediti njegovu igru. Ja sam siguran da moze da napreduje i sa pravilnim trenerovim pristupom Simanic moze daleko da dogura.  

Link to comment
Share on other sites

ah, deo sezone kad dominira čovketova brigada
 
tada naučimo i da je dobijanje ugovorene plate za posao koji odlično radiš ustvari svojevrsna privilegija, znak dobre volje poslodavca
 
sutra, kad me neko pita kako mi je na poslu -- ja ću biti u fazonu "fantastično, gazda me baš poštuje, mislim ono baš baš, skoro svakog meseca mi da platu koju smo dogovorili"
Ili jednostavno možeš da kažeš "ma kao u Feneru mi je".
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

 

ne znači. 

javnu ličnost možeš da nazoves MRAVOJEDOM ako to smatraš prikladnim da dočaras ono što želiš da kažeš ili DEBELIM ČIZBURGEROM ako ti je tako zgodno ali ne smeš da uvredis sagovornika, člana foruma. 

 

možda to zvuči blesavo ali eto, ja čekam neku odluku moderacije na temu. 

 

u međuvremenu, predlažem još afirmativnih nadimaka za juniora, npr 

tatina vesela loptica (??) 

Definitivno zvuci blesavo. Sta cemo ako je forumas bivsi igrac B lige u kosarci, pa ga ja vidim kao javnu licnost, znaci moze da bude majmun Ili ako se Fico pridruzi forumu,onda moramo prestati da ga vredjamo 😕

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Mairosu said:

Nije me obradovao ovaj aber o mogućem produžavanju Raglanda, nadajmo se da se samo radi o nehajnom twitter "insideru".

Ne postoji ni  promil sanse o produzetku saradnje.

Edited by Šarac
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...