Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Vratili smo se u EL, najbolji igrac produzio ugovor u noci slavlja, imamo kostur tima, ima najava da ce doci ozbiljni igraci ali je bolje pljuvati po klubu, sto vise.

 

Sindrom iskompleksiranog navijaca malog dorcolskog kluba kome su odnosili koseve i isterivali iz Pionira.

 

Pljuj, pljuj, brze, jace, bolje.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Haggard said:

 

Izašli smo iz začaranog kruga za vreme Radonjizma, bili smo itekako konkurentni u Evroligi. Ali tada Filip nije mogao da igra. I sve mi se više čini da je Radonja imao loš tretman u klubu baš zato što nije želeo Filipa. 

Los tretman je rezultiralo sa 1 mil eur isplacenih plata.

Verujem da je sigurno guran Fc3 pored igraca direktno iz NBA. Cudi me da Nebojsa nije uspeo da ugura sina pored takvih neznalica na playu sto je Radonja birao.

Sa cuvenim doselekcijama u sred sezone jer je "skauting" omanuo pa je moralo da se zaradjuje na otkazima.

Toliko je bio maltretiran da dva meseca nije hteo da prihvati novi trogodisnji ugovor i to pred F4 u Bgdu?

Mora da mu je nametnut pored Marcusa Vase Jovica Nate Mekela i Fc3 da igra i zato je digao sidro. 

Cak je uzeo Rakicka samo da sjebe Fc3a. 

 

Sjajna teorija.

Link to comment
Share on other sites

ah, deo sezone kad dominira čovketova brigada

 

tada naučimo i da je dobijanje ugovorene plate za posao koji odlično radiš ustvari svojevrsna privilegija, znak dobre volje poslodavca

 

sutra, kad me neko pita kako mi je na poslu -- ja ću biti u fazonu "fantastično, gazda me baš poštuje, mislim ono baš baš, skoro svakog meseca mi da platu koju smo dogovorili"

Edited by medobrundo
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Mene zanima jedna začkoljica. Pošto su svi bili šokirani Enisovim postupkom i on je označen kao jedan od većih krivaca za poraz od Budućnosti, pa je brže bolje najuren iz kluba i, kako sam razumeo, nije se zbog toga rastao u najboljim odnosima sa klubom, zašto mu je onda ukazana čast kada Andora gostovala u Beogradu, tj. poklonjen mu je dres? 

 

Mislim, nije igrao ni pola godine, šok, neverica, foto + video, a ovamo slikanje uz uramljeni dres. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

Radonja imao los tretman u klubu? 

Posle Cibone skoro svaki klub bi mu urucio otkaz. Preko Zvezde je postao popularan van granica Crne Gore...sta bi se tek desilo da je imao dobar tretman?? 

 

 

Tokom poslednje sezone isplaćene su mu samo dve plate. Šta je to nego sramotno loš tretman? Ja da sam predsednik kluba, i da želim nekoga da oteram, to bih radio tako što ga ne bih plaćao. Ako neko to nije zaslužio, nije zaslužio Dejan Radonjić. I povrh svega sprdnja sa kao nuđenjem novog ugovora na kraju te sezone.

Ali dobro, sada je Filip u timu pa su i plate redovne.

Edited by Haggard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, medobrundo said:

ah, deo sezone kad dominira čovketova brigada

 

tada naučimo i da je dobijanje ugovorene plate za posao koji odlično radiš ustvari svojevrsna privilegija, znak dobre volje poslodavca

 

sutra, kad me neko pita kako mi je na poslu -- ja ću biti u fazonu "fantastično, gazda me baš poštuje, mislim ono baš baš, skoro svakog meseca mi da platu koju smo dogovorili"

Uvek u isto vreme se pojave. Bace po koju insajdersku informaciju da bi se dopali odredjenim forumasima i da ih mnogi cimaju za info. A onda kao iz rukava izvlace cifre za sve igrace. I kao slucajno sve cifre idu na ruku Covicevoj magiji.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Milijaš #10 said:

Vratili smo se u EL, najbolji igrac produzio ugovor u noci slavlja, imamo kostur tima, ima najava da ce doci ozbiljni igraci ali je bolje pljuvati po klubu, sto vise.

 

Sindrom iskompleksiranog navijaca malog dorcolskog kluba kome su odnosili koseve i isterivali iz Pionira.

 

Pljuj, pljuj, brze, jace, bolje.

 

Najbolji igrač još nije produžio ugovor, odmara u Grčkoj i čeka se da kaže DA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma jedni te isti botovi, samo promjene nick povremeno. Ali nevjerovatno kako im je svima stil pisanja isti. 😄 Konstantni spinovi kojima se skrece sa teme i ide na neku sasvim desetu tipa setite se gde smo bili... 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro.

Pijem kafu i citam temu, i onako iz vedra neba mi padne napamet, kako bi to lepo bilo da za igrace na 1 budu Nate Walters, i Stefan Jovic ako ne ode preko bare, ili Makabi, ili ako se ne odluci da ostane u Bayernu.

Na wikipedia pise da je Nate imao platu 874636$ 2016, to je godina kad je igrao za CZV. ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Haggard said:

 

Tokom poslednje sezone isplaćene su mu samo dve plate. Šta je to nego sramotno loš tretman? Ja da sam predsednik kluba, i da želim nekoga da oteram, to bih radio tako što ga ne bih plaćao. Ako neko to nije zaslužio, nije zaslužio Dejan Radonjić. I povrh svega sprdnja sa kao nuđenjem novog ugovora na kraju te sezone.

Ali dobro, sada je Filip u timu pa su i plate redovne.

Inače su svim igračima bile redovne svake sezone, a namerno samo Radonji nisu hteli da daju :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Šarac said:

 

Kada budete shvatili da NC zabole sta ce 10 do 20 foruamasa da pise o njegovom sinu na no name forumima, hala i rezultat je jedino merilo koje njega tangira.

 

 

mislim da niko nije toliko naivan da veruje da je čovića briga šta 20ak ljudi na internetu misli o njegovom zaposlenju sina u zvezdi. mislim da niko nije toliko naivan da veruje kako je rezultat pored hale jedino što njega tangira jer onda ne bi davao novce svom sinu na još dve godine i priliku da igra EL.

 

čović je neverovatno egoističan i bahat lik, u zvezdi se verovali ili ne, to i ne vidi dovoljno. nije se džabe pojavila svojevremeno (šatro slučajno i spontano) ta fora "gazda".

on zaista sebe tako i vidi i prioritet mu često "šeta" od tih rezultata ka nekoj njegovoj ličnoj, imaginarnoj pobedi.

 

to smo videli u slučaju pešića, alimpijevića i sina čovića, koji nije mogao da završi svoju priču sa zvezdom tako što je bukvalno oteran prvi put.

 

sreća je da je svoje utakmice karijere odigrao u aba plej ofu i ja mu skidam kapu za to, nebrojeno puta sam isto napisao. to ipak neće pretvoriti čovića u igrača kompetentnog da igra euroleague. već u bednom finali klsa (a i u semis) smo videli kako je to kada mu ego udari u glavu, pa krene da se šeta kao setphen MOFO curry okolo (iimitira one odsečne curry kretnje : )) i maši obruč jer radi ono što realno ne može da isporuči regularno.

 

tako je kako je, jasno je da je to cena koju su navijači zvezde morali da plate. s'druge strane, niko nema obavezu da mu se to i dopada ili da ćuti ( :

Edited by uini
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Ne razumijem ja Sarcevu agendu, ili bolje receno razumijem ali ne podrzavam. Upinje se da odbrani nesto neodbranjivo. 

 

Pa opet stoji i to da ljudi na konto sve te anomalije oko Filipa zele da budu duhoviti i zanimljivi, a u masovnom obliku to bude isto jedno obicno trolovanje teme. Maltene doslo se do nivoa postova stomak me jutros zabolio, mora da sam pomislio na Filipa. WTF i sa takvim upisima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne samo to nego je i konstantno vredjanje Filipa postalo prihvatljivo i cak pozeljno. Bukvalno se neki takmice ko ce bolje/vise da ga uvredi ili baci jacu ‘foru’. 

 

Moderacija cuti, cak i na reportove - vrhunac licemerja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

mislim da niko nije toliko naivan da veruje da je čovića briga šta 20ak ljudi na internetu misli o njegovom zaposlenju sina u zvezdi. mislim da niko nije toliko naivan da veruje kako je rezultat pored hale jedino što njega tangira jer onda ne bi davao novce svom sinu na još dve godine i priliku da igra EL.

 

čović je neverovatno egoističan i bahat lik, u zvezdi se verovali ili ne, to i ne vidi dovoljno. nije se džabe pojavila svojevremeno (šatro slučajno i spontano) ta fora "gazda".

on zaista sebe tako i vidi i prioritet mu često "šeta" od tih rezultata ka nekoj njegovoj ličnoj, imaginarnoj pobedi.

 

to smo videli u slučaju pešića, alimpijevića i sina čovića, koji nije mogao da završi svoju priču sa zvezdom tako što je bukvalno oteran prvi put.

 

sreća je da je svoje utakmice karijere odigrao u aba plej ofu i ja mu skidam kapu za to, nebrojeno puta sam isto napisao. to ipak neće pretvoriti čovića u igrača kompetentnog da igra euroleague. već u bednom finali klsa (a i u semis) smo videli kako je to kada mu ego udari u glavu, pa krene da se šeta kao setphen MOFO curry okolo (iimitira one odsečne curry kretnje : )) i maši obruč jer radi ono što realno ne može da isporuči regularno.

 

tako je kako je, jasno je da je to cena koju su navijači zvezde morali da plate. s'druge strane, niko nema obavezu da mu se to i dopada ili da ćuti ( :

 

Sve stoji, samo ...

 

Mislim da njega boldovano izjeda, da mu nagriza ego i sujetu kao so zive rane. Nije kao da ne moze da zivi sa tim, ali sigurno ga u nekoj meri dotice i smeta mu.

 

Boli ga sto tamo neki random likovi koriste svoje pravo da pisu negativno o njemu i zato salje forumase po zadatku da malo iznivelisu spinovanjem lose misljenje o njemu i njegovim postupcima koje je na ovom forumu zastupljeno u vecini vremena.

 

Mene bi kao i vecinu ljudi bas brige bile sta pise 20 rezigniranih likova po nekoj net platformi, ali gazda Cova odaje utaisak previse zajedljivog coveka da ga to ne bi doticalo. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hamilton said:

Ne samo to nego je i konstantno vredjanje Filipa postalo prihvatljivo i cak pozeljno. Bukvalno se neki takmice ko ce bolje/vise da ga uvredi ili baci jacu ‘foru’. 

 

Moderacija cuti, cak i na reportove - vrhunac licemerja. 

 

A kako bi ti normalno diskutovao na ovu temu? Jer situacija definitivno nije normalna. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pepe sancez said:

Ne razumijem ja Sarcevu agendu, ili bolje receno razumijem ali ne podrzavam. Upinje se da odbrani nesto neodbranjivo. 

 

Pa opet stoji i to da ljudi na konto sve te anomalije oko Filipa zele da budu duhoviti i zanimljivi, a u masovnom obliku to bude isto jedno obicno trolovanje teme. Maltene doslo se do nivoa postova stomak me jutros zabolio, mora da sam pomislio na Filipa. WTF i sa takvim upisima.

Biće kao i na starom forumu, 500 strana o Filipu Čoviću ... nači, još koji potpis pa obilazim temu u širokom luku:classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treba poslati na hlađenje sve forumaše koji vređaju Čovića, mada moram da priznam da nisam video neke strašne uvrede. Više je sprdnja na račun njegovog fizičkog stanja i igračkih sposobnosti. Ja razumem da Hamilton ne vidi problem igranja Filipa Čovića u zvezdi i način na koji je do toga došlo ali ne mora sve u životu da funkcioniše kao u SNS-u.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dobar je Dzontra... said:

Da mozete da se stavite u poziciju dole pomenutih stranaca, koja od dve potencijalne situacije bi vam bila veci WTF momenat:
 

1) Covic brani Ljulj napada
2) Covic se zalece u reket (sa desne strane naravno) u reketu je Dunston

LMiG2eq.gif

 

wCJAqCY.gif?1

Edited by Kronostime
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...