Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Kad ste tolike mudonje nemojte se kriti iza nik nejmova nego lepo skupite se pa pravac Mali Kalemegdan i zatrazite sastanak sa Čovićem i kazite mu sve sta vam leži na srcu. Onako face to face.

Ali ne ovako je najlakse krije te se iza nekih  imena koje niko ne zna i niko ne zna vas identitet pa mozete da serete po svakome dan i noc

kako vam se digne.

Sve sami junaci.

 

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, The Walking Dravot said:

 

Ne lupetaj, Dabo.

Nije Pionir ni tvoj, ni osobe xxl vise nego moj.

 

Ovo je isto sranje koje prodaju naprednjaci, ako se nekome ne svidja kurcic, nek se odseli iz zemlje.

E pa, jok brate, isteracu zlikovca, pa cu tek onda (mozda) ja da izadjem.

Narvno da nije moj Pionir nije mi ga tata kupio ali tebi je lako da serendas ovde bezbedno sa daljine a otirom niko ne zna ko si i sta si.

Stisni muda pred njegovog tatu pa odi i kazi mu sta imas da kazes ili odi u Pionir pa uzvikuj parole.

Ali ponavljam najlakse je ovako preko tastature bezbedno vredjati nekoga.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, daba said:

Kad ste tolike mudonje

 

RL insinuacije, otkud ti znas da ja imam nabrekle mosnice?

 

Inace, interesantan ti je ovaj post kad se obrne u drugom pravcu.

Za tebe se zna ko si, pa moras da podrzavas sve i da pises hvalospeve da bi zadrzao status koji imas u klubu/na tribini.

Hoces tako da se igramo?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Narvno da nije moj Pionir nije mi ga tata kupio ali tebi je lako da serendas ovde bezbedno sa daljine a otirom niko ne zna ko si i sta si.
Stisni muda pred njegovog tatu pa odi i kazi mu sta imas da kazes ili odi u Pionir pa uzvikuj parole.
Ali ponavljam najlakse je ovako preko tastature bezbedno vredjati nekoga.
Kao da citam izjavu nekog sa sipke.
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, daba said:

Narvno da nije moj Pionir nije mi ga tata kupio ali tebi je lako da serendas ovde bezbedno sa daljine a otirom niko ne zna ko si i sta si.

Stisni muda pred njegovog tatu pa odi i kazi mu sta imas da kazes ili odi u Pionir pa uzvikuj parole.

Ali ponavljam najlakse je ovako preko tastature bezbedno vredjati nekoga.

 

A sta ce neko da me bije u Pioniru?

Evo mozemo odmah da se dogovorimo, za dan kad cu da dodjem i gde cu biti, pa ti sto bi da se obracunaju sa mnom da mi javno popuse.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

A sta ce neko da me bije u Pioniru?

Evo mozemo odmah da se dogovorimo, za dan kad cu da dodjem i gde cu biti, pa ti sto bi da se obracunaju sa mnom da mi javno popuse.

Ko je uopste spomeuo bijenje i silu.

Ja ti pricam odi i sve u oci kazi coveku sta imas a ne da se bijes.

D aja imam ime i prezime i ne krijem se i nemam nikakav status koji moram d abranim ali za razliku od tebe i tvojih istomisljenika

ja odem i u oci kazem sta imam da kazem.

mozemo da se igramo koliko god hoces evo ja te javno pozivam da taksatativno navedes sve kakve ja koristi i privilegije imam

pa moram da ih branim i da pisem hvalospeve kako ti kazes.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Baron23 said:

Je l' ovo Daba "bolje sa djavolom nego Čovićem" botuje za Čovića... 

 

 

Ti ne serendaj majke ti dovatio si se Miska pa mislis da si uvatio boga za muda.

Ti ces nekome nesto da prigovaras.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/23/2019 at 10:54 PM, Šarac said:

Prvo sleduju odlasci.

 

Radanov npr. Prelazi vrlo verovatno kod komsija.

Kuzmic je usmeno dogovoren ima vec dosta vremena plus se zavrsilo i ACB liga i veceras BBL liga te sada ima smisla da se vec objavljuju transferi sa igracima iz tih liga.

 Zvanicno FC3 nema ugovor ali ako ce sutra sunce da izadje tako ce i on dobiti novi. (Dont kill the mesenger)

Ozbiljna lova  se planira na kecu i vrlo verovatno i na 4ci.

Djenkin dolazak  su spekulacije ali ne i nemoguce.

 

#stay tuned☺

 

 

 

Hvala na odgovoru 😆

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunce ti jebem, kakve gromade, kako se jos upiru da odbrane najjadniju vrstu nepotizma pravdajuci titulama, jednom dobrom utakmicom u moru katastrofalnih. Ajde sto je u njihovom bednom svetu nepotizam normalna pojava, nego sto na silu hoce druge da ubede u to.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, daba said:

Ko je uopste spomeuo bijenje i silu.

Ja ti pricam odi i sve u oci kazi coveku sta imas a ne da se bijes.

D aja imam ime i prezime i ne krijem se i nemam nikakav status koji moram d abranim ali za razliku od tebe i tvojih istomisljenika

ja odem i u oci kazem sta imam da kazem.

mozemo da se igramo koliko god hoces evo ja te javno pozivam da taksatativno navedes sve kakve ja koristi i privilegije imam

pa moram da ih branim i da pisem hvalospeve kako ti kazes.

 

Poenta mog posta je da sticajem okolnosti znamo za tebe, a na forumu to nije obaveza.

Ja mogu da hranim govnima ovde svakog i da pisam po svima, a napolju da izigravam Gandija, nije na tebi da o tome pises, niti ce to ikada biti tema.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, daba said:

Sto se tice vepra, ja ne mogu da zabranim forumasima da se sprdaju na racun fizickog izgleda prema igracu koji je u klubu samo zahvaljujuci svom caletu.

 

 

Ovo je stvarno previse.

Rugati se nekome zbog fizickog izgleda je bolesno a tek nekoga nazivati veprinom nije uvreda bas bih voleo da mi se objasni onda sta je..

 

Zaista ovde neki bas nemaju obraza  a da li je neko zbog tate ili ne necu diskutovati jer se neto ne secam da ste komentarisali svojevremeno neke druge igrace koji su zbog ocuha ili poslovnih radnji svojih roditelja takodje bili u Zvezdi.

 

Crvena zvezda je do dolaska Nebojse Čovića osvojila 21 trofej a za 8. godina otkako je on na celu kluba osvojila 14.

Ako nekome ove cifre nista ne znace onda ok.

Ali nemojte ljudi izigravati neke velicine i kriti se iza nik nejmova i vredjati nekog zbog fizickog izgleda.

 

Ako se bilo kome ne svidja sto osoba xxl igra u zvezdinom dresu nemoj da dolazi u Pionir i zavrsena prica.

I da  `oce ne moze doci u Pionir - renovira se. :whistling:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Haggard said:

teska bot artiljerija je angazovana

 

Daba je otisao u pogresnom pravcu braneci juniora od uvreda, ali o ovome ja pricam. 

Jbt ne postoji covek koji ce stati u odbranu (pa makar samo od vredjanja) nekoga omrazenog a da ga ne nazovu botom i sl. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hamilton said:

 

Daba je otisao u pogresnom pravcu braneci juniora od uvreda, ali o ovome ja pricam. 

Jbt ne postoji covek koji ce stati u odbranu (pa makar samo od vredjanja) nekoga omrazenog a da ga ne nazovu botom i sl. 

 

 

u pravu si, izvinjavam se dabi. hteo sam da editujem post. nije fer dabu nazvati botom. imao je on i periode zestokog sukobljavanja sa klubom, npr kada je odlazio jaka blazic.

izvini dabo.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hamilton said:

 

Daba je otisao u pogresnom pravcu braneci juniora od uvreda, ali o ovome ja pricam. 

Jbt ne postoji covek koji ce stati u odbranu (pa makar samo od vredjanja) nekoga omrazenog a da ga ne nazovu botom i sl. 

 

Cini mi se da ovde Filip nema veze sa konkretnim slucajem.

36 minutes ago, daba said:

Kad ste tolike mudonje nemojte se kriti iza nik nejmova nego lepo skupite se pa pravac Mali Kalemegdan i zatrazite sastanak sa Čovićem i kazite mu sve sta vam leži na srcu. Onako face to face.

Ali ne ovako je najlakse krije te se iza nekih  imena koje niko ne zna i niko ne zna vas identitet pa mozete da serete po svakome dan i noc

kako vam se digne.

Sve sami junaci.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...