Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

16 minutes ago, Markoss said:

 

Nije uopste rekao da nema sta da zameri. Bukvalno je celu kzs pricao kako smo izasli kao picke. 

 

"Apsolutno zaslužena pobeda Bajerna, u svim segmentima su bili bolji, tehnički, brzinski... Sve je to bilo mnogo brzo za nas. Jednostavno, nemam šta da zamerim mojim igračima. Treba da vidimo kako ćemo to ispraviti. To je taj strah koji imamo svaki put... Ne kažem ja da Bajern nije bolji i da ne bi dobio, ali taj neki strah od odgovornosti, to je nešto što mi se ne sviđa. To treba da vidimo kako da ispravimo i da idemo dalje", rekao je Milojević.

 

Znaci ovo su novinari izmislili?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mi smo ljudi udarili u plafon. Iznad ovoga nema nista. Mozda za nijansu bolji mozemo biti i to je to.

 

Za ovaj nivo fudbala potrebni su:

 

1. Privatizacija

2. Ozbiljan vlasnik

3. Velika ulaganja u strucni stab od prvog tima do petlica

4. Ozbiljan rad sa omladinskom školom koja bi proizvodila 50% prvog tim

5. Mreža ozbiljnih skauta

6. 5 igrača(stranaca) klase Marina  svake sezone

7. Budžet od 30-50 miliona evra godišnje

 

U tim uslovima bi mogli biti na nivou nekog Olimpijakosa, Šahtjora, CSKA ili Zenita.

Edited by Vredni mrav
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

"Apsolutno zaslužena pobeda Bajerna, u svim segmentima su bili bolji, tehnički, brzinski... Sve je to bilo mnogo brzo za nas. Jednostavno, nemam šta da zamerim mojim igračima. Treba da vidimo kako ćemo to ispraviti. To je taj strah koji imamo svaki put... Ne kažem ja da Bajern nije bolji i da ne bi dobio, ali taj neki strah od odgovornosti, to je nešto što mi se ne sviđa. To treba da vidimo kako da ispravimo i da idemo dalje", rekao je Milojević.

 

Znaci ovo su novinari izmislili?

 

Gledao sam konf na Zvezda TV i nije uopste rekao ovo da nema sta da zameri igracima. Solidno ih je popljuckao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Gledao sam konf na Zvezda TV i nije uopste rekao ovo da nema sta da zameri igracima. Solidno ih je popljuckao. 

 

Ok, onda tebi izvinjenje i svima ovde a novinarima porucujem da treba da ih je sramota.

 

Ne menja na onome sto sam napisao. Milojevic je veoma mekan covek. Nema kicmu. Previse puta je presao preko cinjenice da igramo katastrofalno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

Ok, onda tebi izvinjenje i svima ovde a novinarima porucujem da treba da ih je sramota.

 

Ne menja na onome sto sam napisao. Milojevic je veoma mekan covek. Nema kicmu. Previse puta je presao preko cinjenice da igramo katastrofalno.

 

 

Ma nema potrebe da se izvinjavas, oni su se nalupetali. Bukvalno je 10 minuta kenjao po igracima, pricao kako nemaju zelju, kako su se usrali. 

 

Njemu je Olimpijakos biti ili ne biti situacija. Vrlo sam siguran u to. 

Link to comment
Share on other sites

Mi za ovakve utakmice treba da zivimo. Ovo igras 1 u zivotu. Bukvlano da izadjes i pogines na terenu. Tako smo i napravili taj brend domaceg terena. Uzasan je stav igraca i generalno ekipa je puna beskicmenjaka.

 

U Atini mozemo da ocekujemo lagana 3 komada u mrezi. Ovi su dali 6 golova Bajernu i Totenhemu. Mi nista sem bunkera ne mozemo ni da odigramo...

 

Bilo bi najbolje da Miloje ode na zimu da uradimo remont ekipe i da se otvorimo za dobrog trenera koji bi spremao ekipu za leto. To se 99% nece desiti. Terza je imao srecu da nadje trenera sa kojim bi pravio kombinacije a koji je uz to i dobar trener. Bojim se da ce sl put naci nekog ko ispunjava samo prvi uslov, pa cemo plakati za Sisojem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Vredni mrav said:

U tim uslovima bi mogli biti na nivou nekog Olimpijakosa, Šahtjora, CSKA ili Zenita.

 

Da bi se priblizilo ovim ekipama, potreban je mnogo veci budzet od ovih 30-50 miliona koje si spomenuo. To je suma koju su neki od ovih klubova bacali samo za jednog igraca. Zenit je svojevremeno samo za Dannya platio 30 miliona evra. Slicnu sumu je Shakhtar izdvojio za Nery Castilla, koji se cak ispostavio kao ozbiljan promasaj, iako je bio fantastican igrac. Jednostavno, potrebno je dosta novca za ovakve avanture, jer tu uvijek postoji mogucnost da se desi skupocjeni promasaj.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

a sta ste zapeli za budzet?

 

Ni 50 miliona ni 500 miliona ne bi bilo dovoljno kad bi opet sve pokrali

 

Ivanic bi umesto 2 kostao 20 uz masnu proviziju

 

Kakve veze ima budzet s cinjenicom da je Velja Nikolic sad bolji nego sto ce Jovancic biti ikada ili Kanjas itd.. a ne igra a ponikao u klubu.

 

Kad budemo imali vise igraca iz nase skole necemo imati dezertera Rodica koji je od veceras na trudnickom

  • Like 16
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Vredni mrav said:

Mi za ovakve utakmice treba da zivimo. Ovo igras 1 u zivotu. Bukvlano da izadjes i pogines na terenu. Tako smo i napravili taj brend domaceg terena. Uzasan je stav igraca i generalno ekipa je puna beskicmenjaka.

 

U Atini mozemo da ocekujemo lagana 3 komada u mrezi. Ovi su dali 6 golova Bajernu i Totenhemu. Mi nista sem bunkera ne mozemo ni da odigramo...

 

Bilo bi najbolje da Miloje ode na zimu da uradimo remont ekipe i da se otvorimo za dobrog trenera koji bi spremao ekipu za leto. To se 99% nece desiti. Terza je imao srecu da nadje trenera sa kojim bi pravio kombinacije a koji je uz to i dobar trener. Bojim se da ce sl put naci nekog ko ispunjava samo prvi uslov, pa cemo plakati za Sisojem.

Ruzno je trenera koji je vratio tim u Evropu nakon sto godina i doneo dve pobede u ligi sampiona i prolece u Evropi zvati Sisojem. Kako je Partizan prosao u dve lige sampiona, koliko bodova? Sa sve Bragom, Sahtjorem. Kako je Dinamo prolazio do ove sezone? Nula bodova. Pricas o pet igraca klase Marina, znas li ti koliko to kosta? Ko ce da da taj novac, ti? Zvezda igra lose, pali su igraci, zasto ne znam, neki nemaju kvalitet ali zato su tu ne igraju u Barseloni,  kritikovati da ali vredjati trenera koji je dizan u nebesa nakon Sparte, ili Kelna ili Liverpula je sramotno. I kog trenera da dovedemo u januaru evo slazm se Milojevic je zasicen , pogubio konce ko umesto njega? Lalat? Simo Krunic, mozemo li do Poketina ili je nas izbor trenera ipak suzen. Ono sinoc je katastrofa, ali vredjanje jos veca.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tsva said:

a sta ste zapeli za budzet?

 

Ni 50 miliona ni 500 miliona ne bi bilo dovoljno kad bi opet sve pokrali

 

Ivanic bi umesto 2 kostao 20 uz masnu proviziju

 

Kakve veze ima budzet s cinjenicom da je Velja Nikolic sad bolji nego sto ce Jovancic biti ikada ili Kanjas itd.. a ne igra a ponikao u klubu.

 

Kad budemo imali vise igraca iz nase skole necemo imati dezertera Rodica koji je od veceras na trudnickom

Sve to tacno, samo kada neko kaze treba veci budzet ne misli na opciju da za Ivanica dajes 20 miliona. E verovatno bi tako bilo, Jovancic bi imao milionsku platu i slicno., kao sto u turskoj kosarci neki Besiktas ima budzet kao Zvezda a realnost je da su duplo slabiji bas zbog tih plata koje nemaju veze sa realnim kvalitetom. 

 

 

Milojevic sa svim greskama, vrlinama i manama opet je verovatno ponajbolje rjesenje i sada. I nakon losih igara na prolece skupio je tim i opet usao u grupe ali onda se ponovo promasilo sa igracima, ponovo se nagomilao igracki kadar. Bilo je i njegovih gresaka plus sportskog sektora jos vise. Gluposti oko cijene karata su vrhunac pogresnih odluka nakon ulaska u LS. Iskreno se nadam ostanku Miloja i da ce ubacivanjem par klinaca od zime ponovo da se rasplamsa vatra u igri. To mnogo fali. Prolaskom kvalifikacija vecina igraca je to izgubila i igranke LS im vise sluzi da uzmu dres protivnika i da se slikaju sa Poketinom (Garsija), a to sto primis 5 komada to nista. Ne moze se takvim pristupom i razmisljanjem napraviti pomak. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Garsija je prve meceve trcao kao navidan, a nakon 2-3 mjeseca izgleda mnogo gore. Po tome se najbolje vidi koliko se lose radi u klubu. Fizicka sprema igraca je na uzasnom nivou. 

 

Tačno tako. Nama bukvalno svaki igrač izgleda lošije nego u vreme kad je stigao u klub. Garcia je iz praktično iz aviona odigrao onih 45 minuta u Bernu, posle kojih sam ja bio siguran da smo našli odlično pojačanje na krilu. No, od tada je sve gori i gori. Da je to usamljen slučaj, pa ajde... Ali tako je sa sve i jednim pojačanjem, što znači da stručni štab ne radi dobar posao.

 

Borjanu svaka čast za iskrenost i za to što ne vređa javnost sa nekim ustaljenim frazama. Pogodio je tačno u metu. Zvezda (sa ovakvom igrom) nije vredna ovoga takmičenja. Zanimljivo da to došlo iz usta našeg najboljeg igrača. Dok je Vukanoviću ovo jedno lepo iskustvo...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Svi ovi defanzvci zvezdana terzića tačno bi branili njegovu poziciju i da još pet puta izgubimo sa 0:6 na Marakani.

Onaj kaže dolaze navijači u Nemačkoj zbog kluba i fudbala a ne protivnika, e pa dečko tačno si u pravu ali je kod nas problem što niti imamo klub niti igramo fudbal, zato normalan navijač Zvezde neće provoditi vreme na stadionu dok čeka da neki "elvis" svira penal na 20m od gola pošto Milojevi puleni ne mogu da daju gol Mačvi ili Inđiji. Te ekipe imaju sigurno deset puta manji budžet od Zvezde. Zapita li se ta armija terzićevih defanzivaca zašto Zvezda u domaćoj ligi ne izgleda barem 20% kao Bajern sinoć kad igra protiv deset ako ne i više puta jeftinijim timovima nego porađamo gol na svakoj utakmici?

Samo je jedan razlog za to a zove se NERAD i to mora da se menja pod hitno kako ne bi doživeli još blamaža poput one od sinoć. 

Edited by perkos
Link to comment
Share on other sites

Ovo je poslednji put da se viorila musema na centru Marakane, a igraci Zvezde izasli skinutih gaca uz sve pompezne najave "moc MARAKANE i nasih delija nosice nas protiv mocnog Bajerna"...

Treca dmenzija je onakav Bajern za bilo koju ekipu naseg (ne)kvaliteta, ali ta mekanost i "pizda" karakter u mecu u kome igrac Zvezde moze samo da "dobije(i to ne samo po onoj stvari) jednopstavno oslikavaju pravo stanje ekipe i to da je Milojevic pogubio konce i ako je prethodne dve sezone uglavnom drzao sve pod kontrolom, ove to nije slucaj.

Nemamo konje za ovakvu trku, sad nas ceka namestaljka u Atini, nekih 2 razlike za "pravoslavnu bratiju", a mi da se ponosni okrenemo prolecnim obavezama.

 

Nas fk je realno brod bez kormilara, trener ce otici uskoro (pre ili kasnije), a ostace oni koji su tu zarad koristi ovog/onog tipa da nastave aktivnosti.

Al nije ovo novost, sve u ovdasnjim prilikama tako funkcionise, fali mnogo toga, a sve je ogrezlo o korupciju, pljacku i spletkarenja na raznim nivoima. da ne pisem ovde o kk, slicna, ne i ista prica.

 

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Nisu to ni bes, ni tuga. Nije ni rezignacija, ni razocaranje. Sto bi rekao onaj Turcin, neki cudan osecaj u meni.

Danas je kao u filmu Dan posle. Polako shvatas sta se dogodilo, nemas snage da ista analiziras. Krpis se nekako.

Shvatas da je ova Zvezda mangup koji je glavni baja u svom sirotinjskom kraju i krisom sa krova kroz prozore gleda bogataske zabave. Opljacka neke birtije, uzme neku kintu, obuce se i nekako prosvercuje na zabavu milionera. Zgrabi ponesto sa stola ali onakvog nikakvog ga odmah prepoznaju i izbace sutiranjem u zadnjicu.

To smo mi, to je Zvezda, to je to. Ne pripadamo tu jer je to drugi sport, drugi svet.

Mozemo milion stvari da analiziramo. Zasto niti jedno pojacanje nismo pogodili, sta treba da se dogodi pa da odgovornost bude normalna stvar. Da li vec danas treba da se objave imena retkih koji ce ostati jer vecina mora da ode. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Tačno tako. Nama bukvalno svaki igrač izgleda lošije nego u vreme kad je stigao u klub. Garcia je iz praktično iz aviona odigrao onih 45 minuta u Bernu, posle kojih sam ja bio siguran da smo našli odlično pojačanje na krilu. No, od tada je sve gori i gori. Da je to usamljen slučaj, pa ajde... Ali tako je sa sve i jednim pojačanjem, što znači da stručni štab ne radi dobar posao.

 

Borjanu svaka čast za iskrenost i za to što ne vređa javnost sa nekim ustaljenim frazama. Pogodio je tačno u metu. Zvezda (sa ovakvom igrom) nije vredna ovoga takmičenja. Zanimljivo da to došlo iz usta našeg najboljeg igrača. Dok je Vukanoviću ovo jedno lepo iskustvo...

Garsija igra isto od kada je dosa. To sto je dao gol u Bernu nista ne pokazuje, nije ga dao tako sto je uzeo loptu i pretrcao igraca. Vec u revansu se vidjelo da on to ne moze. On ni u JSL nije u stanju uzeti loptu i direktno napasti gol kao recimo Katai koji se sprdao u JSL ili Radonjic koji je dve klase iznad Garsije. Decko je prosecno krilo i nista vise, cak i od VLP ocekujem vise jer je daleko snazniji a mislim i sposobniji napasti beka driblingom mada i on daleko od Radonjica po svemu do sada vidjenom. 

Da ne govorim o Kanjasu koji je isti tip igraca kao i Causic, obicna dodavanja prvon do sebe potpuno lisen bilo kakve kreacije ili igre napred bez suta, svaki sut id 20 metara preko gola... 

Uzasno lose smo odradili prelazne rokove u situaciji kada smo mogli nesto dovesti, umjesto da dovedemo 1-2 stranca koji su sposobni nesto odigrati 1 na 1, zadrzati loptu nakrcali smo tim strancima medikritetima koji ni u JSL nisu pokazali individualnu superiornost a kamoli da to pokazu protiv Bajerna ili Totenhema. Uz sve to ostali smo bez gomile igraca koji jesu limitirani ali su inali karakter da izadju na teren, bar na Marakani i posibaju se otvorenog garda sa jacim od sebe (Savic, Krsticic, Stojkovic pa i Bakula koji je povredjen), ovim sada je sve super samo da stignu da razmjene dres sa Kejnom, Eriksenom, Sonom, Levandovskim i slicno. Bez zara, bez odvaznosti bez kuraza da se pobijes sa jacim, ej 8 faulova napravili sinoc. Ne moze se tako braniti od Bajerna...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, red_white said:

Milojevic sa svim greskama, vrlinama i manama opet je verovatno ponajbolje rjesenje i sada. I nakon losih igara na prolece skupio je tim i opet usao u grupe ali onda se ponovo promasilo sa igracima, ponovo se nagomilao igracki kadar. Bilo je i njegovih gresaka plus sportskog sektora jos vise. Gluposti oko cijene karata su vrhunac pogresnih odluka nakon ulaska u LS. Iskreno se nadam ostanku Miloja i da ce ubacivanjem par klinaca od zime ponovo da se rasplamsa vatra u igri. To mnogo fali. Prolaskom kvalifikacija vecina igraca je to izgubila i igranke LS im vise sluzi da uzmu dres protivnika i da se slikaju sa Poketinom (Garsija), a to sto primis 5 komada to nista. Ne moze se takvim pristupom i razmisljanjem napraviti pomak. 

Nemoj nas zajebavati, molim te! Ko je tražio da mu se dovedu Kanjas, Garsija i Žander? On, lično preko svojih Grčkih veza! Ko je tražio Čaušića i Ivanića? On, lično! Ko je forsirao Gobeljića/Stojkovića/Gajića ne mestu desnog beka? On, lično! Koga su igrači minirali? Njega, lično! Ko nije uspeo da izgradi igru i uspostavi sistem? On, lično! Ko je kriv za slabu fizičku spremu igrača? On, lično! Ko je kriv što ga igrači ne zarezuju ni za suvu šljivu pa je primoran da im uvodi karantin pred svaku tekmu? On, lično! Ko je kriv za slabu motivaciju ekipe? On, lično!

 

Bukvalno niti jedan aspekt svog posla nije obavio kako treba! Dokle više da se sere? Dobijamo na guzove i sudijsku pomoć čak i ekipe u LLSL! Ko je za to kriv? Možda budžet? Zašto on nije zavaljao 5-6-7 komada Javoru ili Inđiji? Kako se tu stručnjak ne pozove na budžet i avioni-kamioni-svemirski brodovi priču?

 

edit: Inače dobio je u ruke najskuplju ekipu u istoriji ovog FK, dobio je svu slobodu ovog sveta. Imao je dve i po godine da u delo sprovede svoje zamisli, a mi iz dana u dan izgledamo sve gore i gore, ali opet se nađe pametnjaković koji kaže nije to do njega! Koji to igrač izgleda bolje pod njegovom palicom? Koliko je igrača stasalo pod njegovim vođstvom? Bukvalno mu se dovodi sve što poželi, dovode mu se igrači koji su dve klase iznad LLSL i on ih pretvara u SMEĆE! Taj isti Ivanić nas je razvalio na Marakani, izgleda da je naprasno zaboravio da igra fudbal kod Glavonje!

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Borjan solidno popljuvao odbranu i rekao kako su ranije igrači više ginuli a žena mu Sneža kopira njegovu izjavu na Instagram i taguje Žuleta i Vujadina. :ajme:


Samo nam još ta priča treba...

 

Mada, teška srca...kakve god seljačine bile i kakvi god kanceri za ekipu bili, barem su neki trud pokazivali uz sav manjak fudbalskih veština.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I zaista ne znam kakvo to drugo poluvreme protiv Olija pominjete? Ja zaista ne vidim tu ni obrise dobrog fudbala! Nahvatali smo protivnika na frku, te smo im u Engleskom stilu dali tri komada na čist prepad i skok igru. Da Oli nije ostao sa igračem manje na terenu mi šut u okvir gola ne bi uputili, a kamoli postigli tri komada. Uostalom ono o čemu pričam će se dokazati i u Pireju, garantujem vam da će nam navaljati minimalno 3 gola, a možda pukne i cela petarda.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Само ћу да подсјетим да неко тренира играче који се зове чак и стручни штаб и да они одговарају за игру и однос према истој.

Један мој друг је лијепо примјетио да је Гроф био љенчуга, није пуно радио са играчима, давао је и слободно када му се прохтије и да је то био разлог што није могао да пређе игрицу иако је нпр. знао да убоде играча. С разлогом је отјеран.  А да овај ради, има "стручњаке" око себе, аналитичаре, тактичаре, али Милојевић не може да пређе игрицу јер је глу к'о qрац.

И у праву је. Садашњи тренер не може да пређе игрицу јер не зна. То се види не само по изјавама гдје пред ЛШ рича "да се никога не бојимо" (што значи да се боји) или орагунтанским скакутањем поред аута са коњским отпиривањем и сл. неартикулисаним покретима, да не зна види се  прије свега по чињеници да није у стању да игра фудбал ни у домаћој лиги. Човјек је разорио тим па имаш оне који знају али су у депресији као Марин и Борјан са својим изјавама или оне којима је силовање било "лепо искуство". Многи што лупетају о буџетима и да не припадамо изгледа не могу да памте дуже од годину дана када смо добили европског шампиона, играли у кост и дисали противнику за врат. Вјероватно их не бисмо добили наредних 10 пута али освајача ЛШ да добије неко "ко тамо не припада" нема шансе да је случајно, мора да постоји неки мали квалитет. Из прошле сезоне се није научило ништа већ се играо још сељачкији фудбал са слабијом стручном спремом.

Дакле, треба нам подхитно нови тренер, имамо 52 играча под уговором и сигуран сам уз све промашаје и уграђивања приликом прелазних рокова, да се може направити један респектабилан тим! За ЛЕ без проблема а у ЛШ да се не брукамо.

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Liska Manjina said:

Nemoj nas zajebavati, molim te! Ko je tražio da mu se dovedu Kanjas, Garsija i Žander? On, lično preko svojih Grčkih veza! Ko je tražio Čaušića i Ivanića? On, lično! Ko je forsirao Gobeljića/Stojkovića/Gajića ne mestu desnog beka? On, lično! Koga su igrači minirali? Njega, lično! Ko nije uspeo da izgradi igru i uspostavi sistem? On, lično! Ko je kriv za slabu fizičku spremu igrača? On, lično! Ko je kriv što ga igrači ne zarezuju ni za suvu šljivu pa je primoran da im uvodi karantin pred svaku tekmu? On, lično! Ko je kriv za slabu motivaciju ekipe? On, lično!

 

Bukvalno niti jedan aspekt svog posla nije obavio kako treba! Dokle više da se sere? Dobijamo na guzove i sudijsku pomoć čak i ekipe u LLSL! Ko je za to kriv? Možda budžet? Zašto on nije zavaljao 5-6-7 komada Javoru ili Inđiji? Kako se tu stručnjak ne pozove na budžet i avioni-kamioni-svemirski brodovi priču?

 

edit: Inače dobio je u ruke najskuplju ekipu u istoriji ovog FK, dobio je svu slobodu ovog sveta. Imao je dve i po godine da u delo sprovede svoje zamisli, a mi iz dana u dan izgledamo sve gore i gore, ali opet se nađe pametnjaković koji kaže nije to do njega! Koji to igrač izgleda bolje pod njegovom palicom? Koliko je igrača stasalo pod njegovim vođstvom? Bukvalno mu se dovodi sve što poželi, dovode mu se igrači koji su dve klase iznad LLSL i on ih pretvara u SMEĆE! Taj isti Ivanić nas je razvalio na Marakani, izgleda da je naprasno zaboravio da igra fudbal kod Glavonje!

Dobio je razbijenu bandu koja je titulu izgubila od Vozdovca i od nje je napravio tim koji je prezimio u Evropi. I kasnije je opet dva puta ulazio u LS. Lani u LS sasvim dobar nastup, igra u JSL ni lani nije bila na visokom nivou, cinjenica. I ove godine je prebrodio kvalifikacije uz srecu u Kopenhagenu ali prosao je. Mislim kada vec pricamo o promasajima red je da pomenemo i sve dobre stvari. A da je gresio gresio je. Kod dovodjenja pojacanja apsolutno, nisu podigli kvalitet tima cak naprotiv ucinili su ga nikad beskrvnijim od kada je trener. 

Ta prica o najskuoljem timu je upravo njegova zasluga. Covjek je svojim rezultatima direktno unosio novac u klub, nije nam palo sa neba pa se on razbacivao na Kanjase, Garsije. 

Mozda je vrijeme za rastanak a svakako je vrijeme da se nesto mijenja. Da li trener da li sportska politika nisam siguran, mada i dalje verujem u trenera i njegovo znanje. Sportska politika se vec mora mjenjati izvesno, ako se zeli napred. 

I dalje sam stava da neko ko tri sezone udje u grupnu fazu zasluzuje da tu ostane i radi. Sada sto ljudi ovdje nakon svakog kriznog perioda i gresaka covjeka ispolivaju najstrasnijije i zele njegovu glavu vise govori o nama i nasem mentalitetu. Ja se ne sjecam da je Milojevic sa Zvezdom ijednom u Evropi ispao ili u grupi izgubio od ekipe od koje smo jaci i protiv koje smo favoriti. Ali eto idalke ljudi ce ga ovdje nazivati glavonjom, sisojem, zedni krvi i toga da mu vide ledja. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Константин said:

Само ћу да подсјетим да неко тренира играче који се зове чак и стручни штаб и да они одговарају за игру и однос према истој.

Један мој друг је лијепо примјетио да је Гроф био љенчуга, није пуно радио са играчима, давао је и слободно када му се прохтије и да је то био разлог што није могао да пређе игрицу иако је нпр. знао да убоде играча. С разлогом је отјеран.  А да овај ради, има "стручњаке" око себе, аналитичаре, тактичаре, али Милојевић не може да пређе игрицу јер је глу к'о qрац.

И у праву је. Садашњи тренер не може да пређе игрицу јер не зна. То се види не само по изјавама гдје пред ЛШ рича "да се никога не бојимо" (што значи да се боји) или орагунтанским скакутањем поред аута са коњским отпиривањем и сл. неартикулисаним покретима, да не зна види се  прије свега по чињеници да није у стању да игра фудбал ни у домаћој лиги. Човјек је разорио тим па имаш оне који знају али су у депресији као Марин и Борјан са својим изјавама или оне којима је силовање било "лепо искуство". Многи што лупетају о буџетима и да не припадамо изгледа не могу да памте дуже од годину дана када смо добили европског шампиона, играли у кост и дисали противнику за врат. Вјероватно их не бисмо добили наредних 10 пута али освајача ЛШ да добије неко "ко тамо не припада" нема шансе да је случајно, мора да постоји неки мали квалитет. Из прошле сезоне се није научило ништа већ се играо још сељачкији фудбал са слабијом стручном спремом.

Дакле, треба нам подхитно нови тренер, имамо 52 играча под уговором и сигуран сам уз све промашаје и уграђивања приликом прелазних рокова, да се може направити један респектабилан тим! За ЛЕ без проблема а у ЛШ да се не брукамо.

Pa ako je glup i ne zna nista kako je dobio Liverpula i kako je tada bila dobra igra? Sta tada su analiticari sve uradili a igraci uprkos njemu sve sproveli u djelo?

Ovdje bre nijedan trener nije spojio dvije kvalitetne sezone u Evropi od 92. a covjek koji je to uradio 3 puta je glup i skakuce pored klupe jer ne zna nista. Tacno nam Limeni za trenera treba jer za bolje nismo. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, red_white said:

Dobio je razbijenu bandu koja je titulu izgubila od Vozdovca i od nje je napravio tim koji je prezimio u Evropi. I kasnije je opet dva puta ulazio u LS. Lani u LS sasvim dobar nastup, igra u JSL ni lani nije bila na visokom nivou, cinjenica. I ove godine je prebrodio kvalifikacije uz srecu u Kopenhagenu ali prosao je. Mislim kada vec pricamo o promasajima red je da pomenemo i sve dobre stvari. A da je gresio gresio je. Kod dovodjenja pojacanja apsolutno, nisu podigli kvalitet tima cak naprotiv ucinili su ga nikad beskrvnijim od kada je trener. 

Ta prica o najskuoljem timu je upravo njegova zasluga. Covjek je svojim rezultatima direktno unosio novac u klub, nije nam palo sa neba pa se on razbacivao na Kanjase, Garsije. 

Mozda je vrijeme za rastanak a svakako je vrijeme da se nesto mijenja. Da li trener da li sportska politika nisam siguran, mada i dalje verujem u trenera i njegovo znanje. Sportska politika se vec mora mjenjati izvesno, ako se zeli napred. 

I dalje sam stava da neko ko tri sezone udje u grupnu fazu zasluzuje da tu ostane i radi. Sada sto ljudi ovdje nakon svakog kriznog perioda i gresaka covjeka ispolivaju najstrasnijije i zele njegovu glavu vise govori o nama i nasem mentalitetu. Ja se ne sjecam da je Milojevic sa Zvezdom ijednom u Evropi ispao ili u grupi izgubio od ekipe od koje smo jaci i protiv koje smo favoriti. Ali eto idalke ljudi ce ga ovdje nazivati glavonjom, sisojem, zedni krvi i toga da mu vide ledja. 

To ćeš ti da pardoniraš, ta ekipa je bila razbijena banda zbog Lažnog Grofa, a ne zbog igrača. Videli smo i na tom primeru kako promena trenera može pozitivno da utiče na pojedince. On je bukvalno došao, a ekipa je imala formiranu kičmu! Tu su bili Talek, Donald, Kanga, Boaći. Vidimo danas gde su ti igrači, nije baš da im se gubi svaki trag, starteri i glavni igrači u mnogo ozbiljnijim ligama od naše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...