Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ovo je kraj jednog ciklusa i ko to ne moze da shvati to je njegov problem. Milojevic je najuspesniji zvezdin trener od 91. i to mu niko ne spori, ali jednostavno njegov sistem se raspao i to je ocigledno. Sigurno ima puno faktora koji su uticali na to, ali to sad nije ni bitno. Ovaj tim sa njim tesko da moze uzlaznom linijim.

Pitanje svih pitanja je ko drugi i da li neko sa ovim timom moze bolje?

Jos nisam cuo nijedan konkretan predlog i nisam ubedjen da cemo tako lako naci boljeg trenera. Sta vise siguran sam da ce biti jos neko alibi resenje.

Ovako bez neke vece analize meni padaju dva imena na pamet. Zeljko buvac i robert prosinecki. Ne verujem da su realna jer jedan je lud ako se vrati u ovaj glib i sigurno da ocekuje bogatiju ponudu, a drugi jos uvek ima kakav takav aganzman. Za robija nisam, jer ne vidim sta ima da nam ponudi, o buvacu ne znam sta da mislim jer nikad nikoga nije vodio, a i spada u domen naucne fantastike

 

 

Link to comment
Share on other sites

U ovom tekstu koji je postavio Vallter slučajno ili namerno iszostavljeni su transferi Simića, Čaušića, Melega, Jeftovića, Ivanića, Milunovića, Bainovića, Vasiljevića, Vidića i još po nekog

dakle klasično naručeno piskaranje kako bi ispalo da su za sve krivi zli stranci

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, perkos said:

U ovom tekstu koji je postavio Vallter slučajno ili namerno iszostavljeni su transferi Simića, Čaušića, Melega, Jeftovića, Ivanića, Milunovića, Bainovića, Vasiljevića, Vidića i još po nekog

dakle klasično naručeno piskaranje kako bi ispalo da su za sve krivi zli stranci

Ovo je lista igrača koja je dovedena letos

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, perkos said:

U ovom tekstu koji je postavio Vallter slučajno ili namerno iszostavljeni su transferi Simića, Čaušića, Melega, Jeftovića, Ivanića, Milunovića, Bainovića, Vasiljevića, Vidića i još po nekog

dakle klasično naručeno piskaranje kako bi ispalo da su za sve krivi zli stranci

Pa da slazem se, ali mislim da je i autor najvise analizirao planski strane transfere.

Link to comment
Share on other sites

Nema sumnje da neko iz sportskog sektora treba da odgovara.

Prosto neverovatno je da niko od gomile dovedenih igraca u poslednje 2 godine nije pojacanje,

da su random likovi iz kladze birali pojacanja, uboli bi bar jedno. Pa i kod Grofa su pojacanja kidala u odnosu na ove non faktore.

Causic, Ivanic, VLP, Tomane, Zander, Kanas, Garsija, Simic.. Uzas zivi.

Ne zanima me koji su im motivi, jednostavno su se pokazali nesposobni za skauting. Bacili su 10ak miliona eura,

zarobili nas da cemo morati da dajemo drvenariju na kilo.

Sto se tice Miloja ono uvodjenje stopera na 0-5 je bas bio wtf momenat koji ce biti upamcen, potpuna nemoc.

Zaduzio nas je dovoljno da proba u Grckoj da ostvari dobar rezultat, a pre svega da popravi igru sto je uslov svih uslova.

Nakon toga ce moci da se svode racuni i da se vidi da li nam treba promena.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pa slicni, mozda bas i isti likovi, pominju stare zasluge i za jednog i za drugog. 

Ne znam ko pominje to, ali stare zasluge u vidu nije odigrao loše kao što inače odigra i trener koji b2b2b ulazi u grupe LE i LŠ mi nisu i dalje za iste rečenice.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cavani said:

Nema sumnje da neko iz sportskog sektora treba da odgovara.

Prosto neverovatno je da niko od gomile dovedenih igraca u poslednje 2 godine nije pojacanje,

da su random likovi iz kladze birali pojacanja, uboli bi bar jedno. Pa i kod Grofa su pojacanja kidala u odnosu na ove non faktore.

Causic, Ivanic, VLP, Tomane, Zander, Kanas, Garsija, Simic.. Uzas zivi.

Ne zanima me koji su im motivi, jednostavno su se pokazali nesposobni za skauting. Bacili su 10ak miliona eura,

zarobili nas da cemo morati da dajemo drvenariju na kilo.

Sto se tice Miloja ono uvodjenje stopera na 0-5 je bas bio wtf momenat koji ce biti upamcen, potpuna nemoc.

Zaduzio nas je dovoljno da proba u Grckoj da ostvari dobar rezultat, a pre svega da popravi igru sto je uslov svih uslova.

Nakon toga ce moci da se svode racuni i da se vidi da li nam treba promena.

Ovo ne sme da bude argument. Očajno proleće 2018/2019, poraz u finalu Kupa, nula pobeda u poslednje dve runde kvalifikacija za LŠ, 18 primljenih golova na 4 utakmice u LŠ, jedna pobeda u LŠ i to sa igračem više, poraz u derbiju, očajna jesen 2019/2020. 

Link to comment
Share on other sites

Nije agrument nego cinjenica. Zaduzio nas je vise od prethodnih 50ak trenera u poslednjih 28 godina, ne znam koji

bi kriterijum trebao da bude da bi bilo upitno da li nas je dovoljno zaduzio.

Medjutim cinjenica je i da je poceo da gubi svlacionicu, da saucestvuje barem precutno u Terzinim kombinacijama

i da je pitanje da li ovaj tim moze da se izdigne sa njim ponovo.

Link to comment
Share on other sites

Moramo neke stvari da razdovimo. Mi smo cilj što se tiče Evrope za ovu sezonu ispunili. Proleće u Evropi nije bilo realno, niti je sada bez obzira što imamo šanse. Problem je što ne možemo da dozvolimo da ekipa prima pola tuceta golova na svom terenu i da niko za to ne odgovora, ma ko da je sa druge strane. Ok, može da se desi incident, kao Spursima, ali već postaje pravilo da mi jednostavno ne možemo da pariramo ekipama, i to ne samo da pariramo, nego ispadamo smešnim. Za to neko mora da snosi odgovornost, a plašim se da moramo da krenemo od trenera, i da krenemo sa čišćenjem igračkog kadra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Кад већ причате о кредитима према појединцима, да имамо приколико нормалан клуб и нормалну управу , колико данас (иако је требало давно да се деси) кратки састанак и у пар реченица:

"Господине Милојевићу, свака част на свему до сада али ове секунде забрањујемо причу о буџетима у ЛШ и отварамо причу о буџетима у домаћој лиги пред сваки меч домаће лиге. У овој лиги сте добили највећи буџет који је највећи и у историји. Желимо да видимо квалитетан фудбал у домаћој лиги и стварање неког система из којег ће се створити и нека вриједност. После ћемо видјети шта и како даље".

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

Gajic Gobeljic

Degenek, Milunovic, Pankov, Erakovic

Rodic, ?

Krsticic, Vulic, Petrovic, Jovicic

Marin, Ben, Katai, Garsia, Gavric, Nikolic

Boaci, Tomane, Vukanović

 

 

Odmah na zimu se rastati sa Pavkovim, VLP-om, Kanjasom, Jovancicem, Simicem, Jevtovicem, Babicem.

 

Na leto naci znatno bolje igrače umesto Milunovica, Tomanea i Jovičića i na tome raditi celo prolece. Rodica zameniti Mladenovićem koji je slobodan na leto, a već sad uzeti najboljeg mladog levog beka u zemlji za bekapa. Ne znam sta ako ode Borjan.

 

Na zimu se zahvaliti Vladanu i platiti koliko treba dobrog trenera. Mada i za ovu platu koju ima Miloje moze da se nadje trener.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

16 minutes ago, DonJuan said:

Višak.

 

Necemo naci zamenu do leta za Rodica. Gobeljic je dobar rezervni bek.

Vukanovic je i meni visak ako bi nasli perspektivnog domaceg spica mogli bi da ga trejdujemo. 

 

Dodatni problem je i to što na zimu nema puno opcija na trzištu, a ni dovoljno vremena da novi trener odabere pojačanja. Zato bi bilo ispravnije oterati višak igrača, prebaciti trojicu mladih i dovesti ono što je dostupno, a onda celo prolece raditi skauting za 3 prava pojacanja na leto.

 

Borjan, Gajic, Pankov, Degenek, Rodic, Krsticic, Vulic, Marin, Ben, Katai, Boaci.

 

Popovic, Gobeljic, Milunovic, Erakovic, neko, Petrovic, Jovicic, Garsija, Nikolic, Gavric, Tomane.

 

Dobra osnova za prolece i posle nadogradnja. Jedino ne znam kakve su nam sanse za Krsticica i Kataija.

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...