Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Cist amaterizam.....

Ja bi ovde najvise kritikovao ljude koji rade u struci u Zvezdi....

Najglupje primamo golove os svih timova u Ligi Sampiona....i konstantno sve greske opet isto pravimo.

Milojevic cim to ne uvidja onda i nije neki trener...

Zna se da se lopta odbiva u aut,ne ka sredini sesnaesterca....

I ti sitni pasovi kije su nasi igraci naucili da rade u prvih 30 metara su glupost nevidjena....

Na kraju sami sebe i pobedimo.....

 

Kad struka zamislje nekakvu kontru....pa ko bi to istrcao.

Igraci su prespori plus sto izgube vreme jer neznaju loptu da prihvate....

Marin najgori.....malo tehnike a i posle driblinga treba bre da se isprinta....

 

Realno imamo slabi tim u odnosu na proslu -preproslu godinu

Struka koja oceni da Van La Para nesto vredi nema sta da trazi u klubu.....isto je sa Garsijom -Kanjasom itd

Znam ja da Zvezda nemoze da dovede neko skuplje pojacanje..........al igraci koje je dovela totalno nam nisu ni trebali....

Van La Para milion a lopta se odbiva od njega......

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Vredni mrav said:

 

 

 

 

Necemo naci zamenu do leta za Rodica. Gobeljic je dobar rezervni bek.

Vukanovic je i meni visak ako bi nasli perspektivnog domaceg spica mogli bi da ga 

To su igrači koji jednostavno nisu za Zvezdu. Dostaje bilo da skupljamo razne igrače da budu podrška, a posebno one koji hoće da idu. Ako ne nađemo rešenje, popunjavati igračima iz škole i Grafičara. Mislim da je Markos pisao da Jug može da igra beka. Pa neka dobije šansu.

Link to comment
Share on other sites

Ne mozemo da promenimo ceo tim

 

Treba se polako resaviti viska i ovih igraca koji nemaju vise motivacije ili zele da naplate igre od ranije

 

Borjan vrv ide i zelim mu sve najbolje, zasluzio je

 

Odbrana nam skripi ali je nerealno da prodamo sve bekove, nit mozemo da uigramo sve preko noci... ok, tu je Gajic, zadrzao bih i Gobelju iako je krs ali opet, nije da imamo puno domacih opcija... Zander je cirkusant, Rodic odavno ne igra fudbal i sigurno je u jakoj konkurenciji, jedan od najgorih ove sezone

 

Babic je visak, a pre bih probao sa Pankovim pa cak i Erakovicem nego Milunom, svejedno nas pune ko god da igra... bar mozemo da dobijemo stopera za buducnost

 

Dakle, pojuriti dva beka pre svega

 

Sto se tice veze, tu smo najkriticniji... Kanjas je promasaj, Njegos je 0 od potencijala, Jovanca se raspao, Ivanica da ne komentarisem... Vulic je pokazao da je ok igrac, mozda moze jos bolje... Jovicic mi je nikakav igrac ali ajde, bar je trcao kao konj

 

Krila blagi uzas. Gurnuti Gavrica u 11, Garsija osim golcine Vosi i onog u Evropi, nista nije pokazao... ono na pocetku je bar grizao kao lud... ali mlad je, mozda bude nesto

 

Marin, jbg, ne moze sa ovakvim saigracima... Bena sacuvati, jedan od boljih igraca

 

Boaci je nas najbolji napadac ali pitanje koliko je motivisan, a i malo malo pa se povredi, Tomane los, Pavkov i nije fudbaler odavno

 

Dakle, Zander, Kanjas, Simic, Ivanic, Jevtovic, Pavkov su igraci koje treba u startu nogirati... ove ostalo vremenom

 

Ima ovde materijala, samo mi ne igramo fudbal, nit imamo ikakav plan igre... cini mi se da Miloje i ne skautira protivnike uopste

 

Borjan/Pop

Gajic Degenek Pankov/Erakovic ? 

?  Vulic

Gavric Marin Ben/Garsija

Boaci

 

Ovaj tim forsirati do kraja sezone, mozda pojuriti 1-2 pojacanje na zimu, nekog domaceg beka i igraca u vezi pod obavezno

 

Pa onda da se vidi na kraju sezone gde smo

 

 

 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vredni mrav said:

 

Gajic Gobeljic

Degenek, Milunovic, Pankov, Erakovic

Rodic, ?

Krsticic, Vulic, Petrovic, Jovicic

Marin, Ben, Katai, Garsia, Gavric, Nikolic

Boaci, Tomane, Vukanović

 

 

Odmah na zimu se rastati sa Pavkovim, VLP-om, Kanjasom, Jovancicem, Simicem, Jevtovicem, Babicem.

 

Na leto naci znatno bolje igrače umesto Milunovica, Tomanea i Jovičića i na tome raditi celo prolece. Rodica zameniti Mladenovićem koji je slobodan na leto, a već sad uzeti najboljeg mladog levog beka u zemlji za bekapa. Ne znam sta ako ode Borjan.

 

Na zimu se zahvaliti Vladanu i platiti koliko treba dobrog trenera. Mada i za ovu platu koju ima Miloje moze da se nadje trener.

 

 

Ako je tačno da se od januara igrači sa EU pasošem neće smatrati strancima onda bekovi ne moraju nužno biti domaći igrači. A svakako bi u dogledno vreme i sami trebali da napravimo nekog ali da ga ne prodamo i pre nego što zaigra za prvi tim kao Terzića.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 29.05.1991 said:

 

Ako je tačno da se od januara igrači sa EU pasošem neće smatrati strancima onda bekovi ne moraju nužno biti domaći igrači. A svakako bi u dogledno vreme i sami trebali da napravimo nekog ali da ga ne prodamo i pre nego što zaigra za prvi tim kao Terzića.

 

Ne znam kakvo je stanje sa bekovima iz domace skole, koliko je Markos pisao, nema tu nekog materija ako sam dobro skapirao

 

I ok, ne moraju da budu domaci ali vaznije je da nam stranci igraju na nekim pozicijama gde tesko mozemo da nadjemo domaci kvalitet

 

Evo npr. Zander je gori cak i od Gobrlje... Kanjas ne moze nista vise da uradi od Jovicica... znaci, ako ne mozemo da stvorimo zadnjeg veznog koji ume da trci ko konj ili bar dobro pokriva prostor i ume da napravi koji faul i udeli pas prvom do sebe onda jebiga

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, vepar said:

 

Ne znam kakvo je stanje sa bekovima iz domace skole, koliko je Markos pisao, nema tu nekog materija ako sam dobro skapirao

 

I ok, ne moraju da budu domaci ali vaznije je da nam stranci igraju na nekim pozicijama gde tesko mozemo da nadjemo domaci kvalitet

 

Evo npr. Zander je gori cak i od Gobrlje... Kanjas ne moze nista vise da uradi od Jovicica... znaci, ako ne mozemo da stvorimo zadnjeg veznog koji ume da trci ko konj ili bar dobro pokriva prostor i ume da napravi koji faul i udeli pas prvom do sebe onda jebiga

 

Pa mi i ne možemo da nađemo krštenog domaćeg beka. Već odavno nismo izbacili nekog i ne samo u Zvezdi nego u Srbiji generalno nemamo kvalitetno rešenje na beku. Pogledaj samo ko nam igra bekove u reprezentaciji. 

Dok je bilo ograničenje na 4 strana igrača bilo je stvarno glupo trošiti to na bekove. Ovom promenom pravila imamo daleko veću mogućnost izbora. A Žandera stvarno ne bih komentarisao.

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, NMX said:

Borjan solidno popljuvao odbranu i rekao kako su ranije igrači više ginuli a žena mu Sneža kopira njegovu izjavu na Instagram i taguje Žuleta i Vujadina. :ajme:


Samo nam još ta priča treba...

 

Mada, teška srca...kakve god seljačine bile i kakvi god kanceri za ekipu bili, barem su neki trud pokazivali uz sav manjak fudbalskih veština.

 

Aj da ne zaboravimo to da su se vece pre finala kupa otkinuli od alkohola. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, red_white said:

Inace kada je Milojevic dosao pisano je kako je uspjeh ako dodjemo do 3.kola kvalifilacija kako bi ulazak u LE bio ravan 8.svetskom cudu i slicno. Uglavnom ovekivanja su bila takva da je prolazak Irtisa uspjeh. Sada mi ljudi pricaju kako je Milojevic dobio najskuplji tim kako mu je Grof ostavio timcinu 🤣. Ljudi blama nemaju al bukvalno. Da ne govorim sta su pisali o Savicu i Stojkovicu. Jedni te isti zapravo samo i pisu u negativnom kontekstu. Valjda im je to neki izduvni ventil. 

 

Vec ti je objasnjeno. Svaka mu cast za prethodne uspehe, ali covek je potpuno izgubio ekipu. I to ne danas, nego jos u prolecnom delu prosle sezone kad su ga pojedinci od kojih je napravio igrace i kojima je obezbedio ugovore- prodali. Poketino je u maju igrao finale LS, a danas je bivsi trener Totenhema.

 

Moderan fudbal ne trpi emotivnost, a mi smo danas deo toga, jer igramo LS. Milojevic je pokazao da je najbolje radio sa prosecnim igracima koji su ga slusali, koje je motisivao i koji su hteli da ginu za njega. Sad, nista od toga nije slucaj, niti vise imamo taj njegov tim.

 

Ja sam definitivno za Robija, ali znajuci kakva klima vlada oko kluba i u njemu, sumnjam da je to izvodljivo. Mislim da bi Veselinovic iz Cuke bio prvi kandidat u slucaju da Miloje ode. A Miloja bas ozbiljno juri AEK. 

Edited by Markoss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nemojte samo o dobrim domacim igracima😁 Čast pojedincima ali uglavnom su oni najveci problem. Miloje je prve sezone dao traku Donaldu a ekipu su vukli stranci uz Radonjica Borjana i kasnije Krtsičiča. Posle su se svi pokondirili najvise Vujadin i Žulo i polako je Miloje izgubio kontrolu. Najveci kancer u klubu je Mrkela ali ga Terzic stiti maximalno a trebalo bi motkom da ga najurimo

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Markoss said:

 

Aj da ne zaboravimo to da su se vece pre finala kupa otkinuli od alkohola. 

Jel su to veče Terzića zvali iz kafane i rekli mu da samo hoće da se jave da su u kafani pre nego što ih Marin odruka ili je to bilo neki drugi put?

 

43 minutes ago, Markoss said:

Mislim da bi Veselinovic iz Cuke bio prvi kandidat u slucaju da Miloje ode.

Veselinović radi dobar posao sa Čukom i baš mi se sviđa kako su igrali u utakmicama koje sam gledao. 

Link to comment
Share on other sites

uz svu sentimentalnost prema robiju mislim da iz vise razloga ne bi bio dobro resenje, a dva najveca su njegovo zdravlje i trenerski kvalitet

 

Edit: nepopularno misljenje, znam, ali jbg

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Retko pisem na sportu, ali evo ovog puta - jer me malo potresao ovaj debakl Zvezde. 

Prvo- Bajern je pokazao gde nam je mesto jer je poznato da Svabe ne kalkulisu vec igraju do kraja! Oni ne staju pri rezultatu od 2-3 gola prednosti, ako mogu ubacice i deset komada protivniku! 

Drugo- iako je to slaba uteha, cini mi se da je onaj penal prestrogo dosudjen (igranje rikom - lopta napucana) i cini mi se da je bar jedan gol Lavandovskog postignut iz  ofsajda! Tako da ako se to uzme u obzir rezultat je ipak previsok?!

Trece - i Zvezda i Partizan svake godine igraju u Evropi i zaradjuju masne pare - samim ucescem. Pa ipak, svake godine igraju sve gore! Ispravite me ako gresim, ali cini se da je rak- rana domaceg fudbala - fudbalska mafija koja vlada u upravama ova nasa dva najveca kluba. Jedini cilj je ko ce se koliko ugraditi - i od zarade u Ligi Sampiona i od onih transfera - kupoprodaje igraca! Zato i kupuju igrace ispod proseka a odmah prodaju nekog ko se istakne - cilj im je ne da izgrade i uigraju efikasan tim vec da se uprave i manadzeri ugrade i napune svoje dzepove! Vrlo frustrirajuce za navijace- vrlo je tesko i frustrirajuce biti nabijac nasih klibova u evropskim takmicenjima! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nate said:

uz svu sentimentalnost prema robiju mislim da iz vise razloga ne bi bio dobro resenje, a dva najveca su njegovo zdravlje i trenerski kvalitet

 

Edit: nepopularno misljenje, znam, ali jbg

 

Slazem za nekvalitet... ajde da ne pricamo puno o mandatu u Zvezdi, igrali smo kao neki barsa stil i nije Robi bas imao sa cim da radi... ali nije se ni posle nigde pokazao... na stranu emocije prema Robiju ali nije trener za Zvezdu

 

2 hours ago, perkos said:

Nemojte samo o dobrim domacim igracima😁 Čast pojedincima ali uglavnom su oni najveci problem. Miloje je prve sezone dao traku Donaldu a ekipu su vukli stranci uz Radonjica Borjana i kasnije Krtsičiča. Posle su se svi pokondirili najvise Vujadin i Žulo i polako je Miloje izgubio kontrolu. Najveci kancer u klubu je Mrkela ali ga Terzic stiti maximalno a trebalo bi motkom da ga najurimo

 

A koliko su nam se pokazali stranci? Tomane, Para, Kanjas, Zander? Ajde... to su igraci od kojih se ocejuje da naprave razliku

 

Ali sigurno da ne treba pretovarati domacu gradju i dovoditi kombinacije... ali treba probrati sto valja i izgurati 2-3 klinca iz omladinske svake godine

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, x|o said:

Slavia Prague "junacki" do krompirica u koloni koja pokazuje broj pobjeda. Natrpa ih Inter usred Praga. Ispali iz borbe za Ligu Evrope. Pretpostavljam da je to taj nivo kojem bi Zvezda trebalo da tezi.

 

Ne, taman posla. Bolje je postaviti dva autobusa na svom terenu, skinuti gace pred svojom publikom i pustiti da te protivnik besomucno siluje dok se u pozadini cuje huk sa tribina. Vladanova taktika je bolja.

 

Jebes fudbal, dozivi silovanje.

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi nisu nezadovoljni brojem bodova u LS, nisu nezadovoljni trecim uzastopnim plasmanom u Evropu. Nezadovoljni su zbog toga sto nasa igra godinu dana ne lici ni na sta, sto nema nikakvog sistema u igri, sto se igraci dovode kao na FM, sto skupo placena pojacanja ne znaju gde da stoje na terenu, sto imamo drvne gradje na kubike, sto nemamo muda, sto i kad gubimo 5-0 trener ubacuje stopera,sto se cini da se u klubu ne radi planski (sem na kradji novca) vec stihijski.Ovako kako nas je izdominirao Bajern mi treba da igramo svake nedelje na nasim livadama. Umesto toga mi ne mozemo da sastavimo dve uzastopne utakmice sa istom postavom.

Miloje je pogubio konce jos zimus kad je doslo do nekog sukoba medju igracima (ne znam sve detalje, informisaniji forumasi znaju), i sam je priznao da se na prolece svasta desavalo unutar ekipe. Ako je sve bilo tako, trebalo je odmah da ode. Ovo sad ne lici vise ni na sta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, x|o said:

Slavia Prague "junacki" do krompirica u koloni koja pokazuje broj pobjeda. Natrpa ih Inter usred Praga. Ispali iz borbe za Ligu Evrope. Pretpostavljam da je to taj nivo kojem bi Zvezda trebalo da tezi.

 

Pa ne bih bas nazvao trpanjem utakmicu u kojoj su imali 1:1 do 15 minuta pred kraj, i bili ravnopravan rival u tom periodu. Imao si jedan bolji primer za trpanje, koliko juce, cudi me da se toga nisi setio.

 

Posebna prica je to kako bi bilo da smo zamenili grupe. P. S. Slavija ima manji budzet od nas, a neverovatnim nedostatkom srece su propustili da pobede Inter u gostima, vec izvukose samo nereseno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...