Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, Nate said:

uz svu sentimentalnost prema robiju mislim da iz vise razloga ne bi bio dobro resenje, a dva najveca su njegovo zdravlje i trenerski kvalitet

 

Edit: nepopularno misljenje, znam, ali jbg

 

Jesu i dalje upitni njegovi trenerski kvaliteti, al ja sam se uzeleo lepog fudbala bas.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

 

Vec ti je objasnjeno. Svaka mu cast za prethodne uspehe, ali covek je potpuno izgubio ekipu. I to ne danas, nego jos u prolecnom delu prosle sezone kad su ga pojedinci od kojih je napravio igrace i kojima je obezbedio ugovore- prodali. Poketino je u maju igrao finale LS, a danas je bivsi trener Totenhema.

 

Moderan fudbal ne trpi emotivnost, a mi smo danas deo toga, jer igramo LS. Milojevic je pokazao da je najbolje radio sa prosecnim igracima koji su ga slusali, koje je motisivao i koji su hteli da ginu za njega. Sad, nista od toga nije slucaj, niti vise imamo taj njegov tim.

 

Ja sam definitivno za Robija, ali znajuci kakva klima vlada oko kluba i u njemu, sumnjam da je to izvodljivo. Mislim da bi Veselinovic iz Cuke bio prvi kandidat u slucaju da Miloje ode. A Miloja bas ozbiljno juri AEK. 

Sve ok uz jednu primjedbu. Uspeo je Milojevic da i nakon tog turbulentnog proleca opet poslozi tim koji je ginuo u kvalifikacijama i ponovio rezultate iz prethodna dva ciklusa. Zato mislim da moze ponovo na zimu da poslozi taj kako kazes njegov tim koji ce opet da gine za njega. Recimo sa ciscenjem nepotrebnih stranaca i domacih igraca koji su nepotrebni i uvodjenjem sveze krvi u vidu igraca iz nasih mladjih kategorija koji bi mogli podici ekipu. 

Ako ne moze i ako postoji zelja za odlaskom onda ruka ruci i da se rastajemo ljudski. 

Mozda sam previse emotivan ali emocije koje je Milojeviceva Zvezda donosila zadnja tri ljeta, obaranje jednog Liverpula nije vidjeno jako dugo. Prije toga ja sam pamtio i sjecao se herojske igre protiv Barselone, Milenka Acimovica i Drulica protiv Lestera, Zigiceve bombe protiv Rome, bljeska na Marakani protiv PSV-a i to je to. Ostalo manje vise nase tragedije i nesretni porazi, Strazbur pa Bordo. Tek njegovim dolaskom postali smo pobjednici a ne luzeri koji ispadaju u 90+. Zato me i plasi promjena trenera, bojim se da nas ta zelja za boljim ne vrati par koraka nazad. 

A kada bi birali novog trenera, eto ni ja ne bih imao nista protiv Robija. I to cisto sa emotivne strane, da uzme titulu, i proba nesto u Evropi. A nije se proslavio u BiH nimalo. Ni sa spiskovima ni sa igrom koja je u kvalifikacijama bila bas tanka. Ali dao bi mu sansu prije nego nekom JSL treneru i zbog svega sto je bilo kada je odlazio 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Markoss said:

 

Jesu i dalje upitni njegovi trenerski kvaliteti, al ja sam se uzeleo lepog fudbala bas.

Kapiram te, ali nisam siguran da je najbolji izbor ni koliko bi to sad bilo lepo. I njemu je fudbal pobegao, a srpska struka je jos uvek na nivou kraja proslog veka. Ne mogu da verujem da nema mladih, strucnih i apdejtovanih trenera. Ja ni veselinivica ne mogu da ubrojim u mladje trenere. Meni se jako svidja ono sto su uradili nemci i citava jedna generacija talentovanih trenera koje su izbacili u poslednjoj deceniji tu ne mislim na klopa, tuhela, hitera koji su vec veterani. Rose, dardai, nngelsman, pa i dzesi mars iako nije bas nemacki produkt ali je to ta filozofija koja je miljama ispred naseg fudbala. Najgore sto moze da nam se desi je da dodje kao u basketu neka stara kajla i da nam se mazu oci. 

 

 

10 minutes ago, John Terry said:

Jel pricate o Milosu ili Aleksandru Veselinovicu?

Aleksandru

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Železničko gnomče said:

 

Pa ne bih bas nazvao trpanjem utakmicu u kojoj su imali 1:1 do 15 minuta pred kraj, i bili ravnopravan rival u tom periodu. Imao si jedan bolji primer za trpanje, koliko juce, cudi me da se toga nisi setio.

 

Posebna prica je to kako bi bilo da smo zamenili grupe. P. S. Slavija ima manji budzet od nas, a neverovatnim nedostatkom srece su propustili da pobede Inter u gostima, vec izvukose samo nereseno.

 

Pa, utakmica traje 90-i-kusur minuta. Inter ih je razbio. Da nije bilo cirkusijade sa VAR-om, ovo je trebalo da bude jos ubjedljivija pobjeda. Inter je postigao 5 golova, dva su ponistena, pogodili su precku... Slavia je jednostavno krs ekipa i upravo tako su i odigrali, na nacin koji odlikuje takve krs ekipe. Haoticna, amaterska odbrana prepuna rupa, izgubljene lopte na sredini terena, nedostatak discipline, par jeftinih pokusaja u napadu koje ozbiljnije ekipe poput Intera lako "ciste", itd...Klasika za ekipu tog ranga. Bayern bi onom sinocnjom igrom, tj. jakim presingom i nestvarnom dinamikom u napadu bukvalno poderao ovu Slaviu Prague. 

 

A ovaj Inter je solidna, relativno dobra ekipa (koja je i kao takva "teska" bar 500 miliona evra) i nista vise od toga. Mogu biti opasni i mogu namuciti i pobijediti svakoga (pa i ove top timove) uz odredjenu dozu srece, al' generalno nisu ni sjena nekadasnjeg Intera. Pogledaj im sastav protiv Slavie. Gomila prosjecnih igraca. Tottenham je za klasu bolji od njih, a Bayern je za dve klase iznad. Pa, kvote na Inter u proslosezonskom mecu protiv Tottenhama su bile 5.00+. Najbolji pokazatelj nivoa na kojem se Inter danas nalazi u odnosu na top evropske ekipe. I Zvezda bi imala daleko laksi posao protiv Intera i imala bi mnogo vece sanse u tom duelu nego sto su ih imali protiv Bayerna. To je jasno svakom iole normalnom i objektivnom covjeku. U krajnjem slucaju, rezultati tih ekipa su najbolji pokazatelj trenutne situacije. To sto pljuvaci, botovi i placeni novinari, svako iz svojih razloga, furaju neku lijevu retoriku, to je za neku drugu pricu i analizu. Al' koliko vidim, ipak je vise onih razumnijih koji su realni i svjesni trenutnog stanja, ne samo u domacem, vec i u evropskom fudbalu. Danas naidjoh na tekst u kojem neki sarlatan od novinara poprilicno perfidno "podbada" Milojevica sa komentarom da ovaj prije nije spominjao budzete i slicno. Pa naravno da ih spominje kad se u poslednje vrijeme prakticno iz dana u dan pokusava nametnuti prica da razlike u kvalitetu izmedju ekipa ne postoje i da je sve stvar neke zelje, motivacije, hrabrosti, taktike iz Championship Managera, itd... Milojevic takvim neznalicama na najjednostavniji i najplasticniji nacin pokusava da objasni neke osnovne stvari. Onaj ko misli da se protiv ovakvog Bayerna tek tako moze odigrati dobro i napraviti dobar rezultat ili makar ostaviti dobar utisak, taj ocigledno nije gledao Bundesligu. Ovaj Bayern bi nadigrao i Zvezdu iz '91.godine, a kamoli ovaj sadasnji sastav koji je prepun limitiranih i ispodprosjecnih igraca.

 

Eno, i taj toliko hvaljeni Dinamo Zagreb je odigrao bijednu utakmicu protiv Atalante. Ne figurativno, vec bukvalno ih je cudo spasilo od toga da ne prime 5-6 komada. Da je Atalanta na nivou Bayerna, vjerovatno bi Dinamo i primio toliko golova. Toliko hvaljeni Olmo je bio otuzan. Jednostavno, to je nivo klupskog ex-Yu fudbala i to je prosto tako. Svaka pobjeda u Ligi Sampiona je vrhunsko dostignuce za ex-Yu ekipe.

 

Galatasaray, Brugge, Genk, Olympiakos, Lille, Slavia Prague imaju 0 pobjeda! Genk je primio 16 golova, nemaju nijednu pobjedu, a i ove veceri su dozivjeli ubjedljiv poraz na svom terenu. Grupna faza Lige Sampiona je dosla do kraja, a Atl.Madrid, Chelsea, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen, Lyon, Zenit, Real Madrid, Napoli, Salzburg, Inter, Valencia imaju samo jednu pobjedu vise od Zvezde. Valjda se i na primjeru ovih vrhunskih ekipa moze vidjeti koliko je komplikovano ostvariti rezultat u Ligi Sampiona. 

Edited by x|o
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, x|o said:

 

Pa, utakmica traje 90-i-kusur minuta. Inter ih je razbio. Da nije bilo cirkusijade sa VAR-om, ovo je trebalo da bude jos ubjedljivija pobjeda. Inter je postigao 5 golova, dva su ponistena, pogodili su precku... Slavia je jednostavno krs ekipa i upravo tako su i odigrali, na nacin koji odlikuje takve krs ekipe. Haoticna, amaterska odbrana prepuna rupa, izgubljene lopte na sredini terena, nedostatak discipline, par jeftinih pokusaja u napadu koje ozbiljnije ekipe poput Intera lako "ciste", itd...Klasika za ekipu tog ranga. Bayern bi onom sinocnjom igrom, tj. jakim presingom i nestvarnom dinamikom u napadu bukvalno poderao ovu Slaviu Prague. 

 

A ovaj Inter je solidna, relativno dobra ekipa (koja je i kao takva "teska" bar 500 miliona evra) i nista vise od toga. Mogu biti opasni i mogu namuciti i pobijediti svakoga (pa i ove top timove) uz odredjenu dozu srece, al' generalno nisu ni sjena nekadasnjeg Intera. Pogledaj im sastav protiv Slavie. Gomila prosjecnih igraca. Tottenham je za klasu bolji od njih, a Bayern je za dve klase iznad. Pa, kvote na Inter u proslosezonskom mecu protiv Tottenhama su bile 5.00+. Najbolji pokazatelj nivoa na kojem se Inter danas nalazi u odnosu na top evropske ekipe. I Zvezda bi imala daleko laksi posao protiv Intera i imala bi mnogo vece sanse u tom duelu nego sto su ih imali protiv Bayerna. To je jasno svakom iole normalnom i objektivnom covjeku. U krajnjem slucaju, rezultati tih ekipa su najbolji pokazatelj trenutne situacije. To sto pljuvaci, botovi i placeni novinari, svako iz svojih razloga, furaju neku lijevu retoriku, to je za neku drugu pricu i analizu. Al' koliko vidim, ipak je vise onih razumnijih koji su realni i svjesni trenutnog stanja, ne samo u domacem, vec i u evropskom fudbalu. Danas naidjoh na tekst u kojem neki sarlatan od novinara poprilicno perfidno "podbada" Milojevica sa komentarom da ovaj prije nije spominjao budzete i slicno. Pa naravno da ih spominje kad se u poslednje vrijeme prakticno iz dana u dan pokusava nametnuti prica da razlike u kvalitetu izmedju ekipa ne postoje i da je sve stvar neke zelje, motivacije, hrabrosti, taktike iz Championship Managera, itd... Milojevic takvim neznalicama na najjednostavniji i najplasticniji nacin pokusava da objasni neke osnovne stvari. Onaj ko misli da se protiv ovakvog Bayerna tek tako moze odigrati dobro i napraviti dobar rezultat ili makar ostaviti dobar utisak, taj ocigledno nije gledao Bundesligu. Ovaj Bayern bi nadigrao i Zvezdu iz '91.godine, a kamoli ovaj sadasnji sastav koji je prepun limitiranih i ispodprosjecnih igraca.

 

Eno, i taj toliko hvaljeni Dinamo Zagreb je odigrao bijednu utakmicu protiv Atalante. Ne figurativno, vec bukvalno ih je cudo spasilo od toga da ne prime 5-6 komada. Da je Atalanta na nivou Bayerna, vjerovatno bi Dinamo i primio toliko golova. Toliko hvaljeni Olmo je bio otuzan. Jednostavno, to je nivo klupskog ex-Yu fudbala i to je prosto tako. Svaka pobjeda u Ligi Sampiona je vrhunsko dostignuce za ex-Yu ekipe.

 

Galatasaray, Brugge, Genk, Olympiakos, Lille, Slavia Prague imaju 0 pobjeda! Genk je primio 16 golova, nemaju nijednu pobjedu, a i ove veceri su dozivjeli ubjedljiv poraz na svom terenu. Grupna faza Lige Sampiona je dosla do kraja, a Atl.Madrid, Chelsea, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen, Lyon, Zenit, Real Madrid, Napoli, Salzburg, Inter, Valencia imaju samo jednu pobjedu vise od Zvezde. Valjda se i na primjeru ovih vrhunskih ekipa moze vidjeti koliko je komplikovano ostvariti rezultat u Ligi Sampiona. 

Da ali da izgubis 6:0 na svom terenu - to nije poraz vec " humiliation"! 

Ako su se vec unapred predali bolje da nisu ni izasli na teren , izgubili bi sluzbenim rezultatom " samo" 3:0!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko ce biti jebeno rekonstruisati tim govori to da smo za VLP dali 1 200 000, a da on 3 godine ima garantovanih 500 000 po godini. 

 

Jedina šansa da se oslobodimo je da ga prodamo negde za 500k i jos da on pristane.

 

Sličnu platu i ugovor ima i Tomane. Kanjas je isto oko 500k do leta 2021...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, x|o said:

 

....

Бла бла бла, да се ми вратимо на Звезду.

Дакле велики стручњаче за буџете,  да ли би могао да објасниш зашто не играмо добар фудбал годину дана чак ни у домаћици гдје имамо 50х веће буџете од Јавора, Инђије исл.?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

Бла бла бла, да се ми вратимо на Звезду.

Дакле велики стручњаче за буџете,  да ли би могао да објасниш зашто не играмо добар фудбал годину дана чак ни у домаћици гдје имамо 50х веће буџете од Јавора, Инђије исл.?

 

O ovome se cuti, cim neko pomene. Kad vec pricamo o parama, mi smo PSG licno za sve ostale klubove u zemlji sem za Partizan, a izgledamo kao da smo bas na tom budzetskom nivou.

 

Ne kazem ja da Milojevic mora da ode, u stvari kazem ali ne insistiram, to je pravilnije, ali pobogu ne mozemo sad da cutimo i ignorisemo slona na sred sobe. Jebiga igra ne valja za go kurac. Nesto mora da se menja. Ovi stranci definitivno, a da li i trener... aj mozda moze i dalje da radi. Ima i on ohohoho platu za ovdasnje uslove. Nije se bas pokazao u zadnjih godinu dana, i to je blaga rec. Prava bi bila UZASNI smo.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, x|o said:

 

Pa, utakmica traje 90-i-kusur minuta. Inter ih je razbio. Da nije bilo cirkusijade sa VAR-om, ovo je trebalo da bude jos ubjedljivija pobjeda. Inter je postigao 5 golova, dva su ponistena, pogodili su precku... Slavia je jednostavno krs ekipa i upravo tako su i odigrali, na nacin koji odlikuje takve krs ekipe. Haoticna, amaterska odbrana prepuna rupa, izgubljene lopte na sredini terena, nedostatak discipline, par jeftinih pokusaja u napadu koje ozbiljnije ekipe poput Intera lako "ciste", itd...Klasika za ekipu tog ranga. Bayern bi onom sinocnjom igrom, tj. jakim presingom i nestvarnom dinamikom u napadu bukvalno poderao ovu Slaviu Prague. 

 

A ovaj Inter je solidna, relativno dobra ekipa (koja je i kao takva "teska" bar 500 miliona evra) i nista vise od toga. Mogu biti opasni i mogu namuciti i pobijediti svakoga (pa i ove top timove) uz odredjenu dozu srece, al' generalno nisu ni sjena nekadasnjeg Intera. Pogledaj im sastav protiv Slavie. Gomila prosjecnih igraca. Tottenham je za klasu bolji od njih, a Bayern je za dve klase iznad. Pa, kvote na Inter u proslosezonskom mecu protiv Tottenhama su bile 5.00+. Najbolji pokazatelj nivoa na kojem se Inter danas nalazi u odnosu na top evropske ekipe. I Zvezda bi imala daleko laksi posao protiv Intera i imala bi mnogo vece sanse u tom duelu nego sto su ih imali protiv Bayerna. To je jasno svakom iole normalnom i objektivnom covjeku. U krajnjem slucaju, rezultati tih ekipa su najbolji pokazatelj trenutne situacije. To sto pljuvaci, botovi i placeni novinari, svako iz svojih razloga, furaju neku lijevu retoriku, to je za neku drugu pricu i analizu. Al' koliko vidim, ipak je vise onih razumnijih koji su realni i svjesni trenutnog stanja, ne samo u domacem, vec i u evropskom fudbalu. Danas naidjoh na tekst u kojem neki sarlatan od novinara poprilicno perfidno "podbada" Milojevica sa komentarom da ovaj prije nije spominjao budzete i slicno. Pa naravno da ih spominje kad se u poslednje vrijeme prakticno iz dana u dan pokusava nametnuti prica da razlike u kvalitetu izmedju ekipa ne postoje i da je sve stvar neke zelje, motivacije, hrabrosti, taktike iz Championship Managera, itd... Milojevic takvim neznalicama na najjednostavniji i najplasticniji nacin pokusava da objasni neke osnovne stvari. Onaj ko misli da se protiv ovakvog Bayerna tek tako moze odigrati dobro i napraviti dobar rezultat ili makar ostaviti dobar utisak, taj ocigledno nije gledao Bundesligu. Ovaj Bayern bi nadigrao i Zvezdu iz '91.godine, a kamoli ovaj sadasnji sastav koji je prepun limitiranih i ispodprosjecnih igraca.

 

Eno, i taj toliko hvaljeni Dinamo Zagreb je odigrao bijednu utakmicu protiv Atalante. Ne figurativno, vec bukvalno ih je cudo spasilo od toga da ne prime 5-6 komada. Da je Atalanta na nivou Bayerna, vjerovatno bi Dinamo i primio toliko golova. Toliko hvaljeni Olmo je bio otuzan. Jednostavno, to je nivo klupskog ex-Yu fudbala i to je prosto tako. Svaka pobjeda u Ligi Sampiona je vrhunsko dostignuce za ex-Yu ekipe.

 

Galatasaray, Brugge, Genk, Olympiakos, Lille, Slavia Prague imaju 0 pobjeda! Genk je primio 16 golova, nemaju nijednu pobjedu, a i ove veceri su dozivjeli ubjedljiv poraz na svom terenu. Grupna faza Lige Sampiona je dosla do kraja, a Atl.Madrid, Chelsea, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen, Lyon, Zenit, Real Madrid, Napoli, Salzburg, Inter, Valencia imaju samo jednu pobjedu vise od Zvezde. Valjda se i na primjeru ovih vrhunskih ekipa moze vidjeti koliko je komplikovano ostvariti rezultat u Ligi Sampiona. 

 

Krenuo sam da boldujem, ali ne vredi, boldovao bih otprilike ceo post. Dakle:

 

1.  Ne, Inter ih nije razbio. Slavija je u toj utakmici imala 15 suteva na gol, Inter 13. Naravno da je Inter bio bolji, i da je rezultat realan (da se ogradim, gledao sam samo sazetak), ali o nekom teskom razbijanju nema ni govora. 

 

2. Ne, Slavija uopste nije krs ekipa. Slavija je, pre ove utakmice, odigrala ovako u ligi sampiona:

 

- 1-1 sa Interom u gostima, u utakmici u kojoj su zasluzili da pobede prema prikazanoj igri. Slozices se da taj rezultat ne moze da ostvari krs ekipa.

- Izgubili od Dortmunda kod kuce sa 2-0 - nisam gledao tu utakmicu, ali vidim da su sutevi na gol 17-10 u korist Slavije, posed lopte jednak, Dortmund dao drugi gol u 89-om minutu, opet nema govora o nekom razbijanju.

- U dvomecu protiv Barselone su odigrali 1-2 i 0-0. Kod kuce su imali posed lopte 47%, i 22 suta na gol. Jos jednom, 22 suta Barsi. Izvukli su 0-0 na Kamp Nou, kakvi god da su, to se ne moze nazvati "Haoticnom, amaterskom odbranom prepunom rupa".

 

3. Ne, niko ne namece pricu da budzeti nisu vazni. Kao sto niko ne ocekuje da se prodje u konkurenciji Bajerna i Totenhema, tako se i ne ocekuje da se Indjija dobija nepostojecim penalom i time sto golman glumi Kengura. Samim tim, ocekuje se i da ekipa barem jednom uputi sut Partizanu za 90 minuta, posto, jel'te, imamo veci budzet od njih. Takodje, bilo bi lepo da navijaci kraj bar jedne utakmice docekaju u budnom stanju. Gledao sam vecinu Zvezdinih utakmica u JSL,smatram da je najbolje odigrana utakmica protiv Napretka koju je Marin resio golom u poslednjem minutu. Nije sve cak ni do rezultata, igra nam je uzasno odvratna i dosadna. A Milojevic  bi mogao da objasni koji je razlog sto vecina igraca igra svoj najbolji fudbal cim dodju u klub. 

 

4. "Toliko hvaljeni Dinamo" je odvalio Atalantu u prvoj utakmici mnogo gore nego Atalanta njih prekjuce. Sto se tice otuznog Danija Olma, videcemo za koliko ce otici na zimu (da podsetim, dosao je kao kusur za Halilovica).

 

5. Svaka cast za pobedu protiv Olimpijakosa, imamo pobedu vise od Briza, sjajno. Samo bih da napomenem da smo u toj utakmici izgledali potpuno nemocno, dosadno i anemicno u prvom poluvremenu, dok je bilo 11 na 11, kao u 99% utakmica. Imali smo malo srece sa iskljucenjem, odigrali kako treba drugo poluvreme, i sad imamo sansu da prezimimo, sto je rezultatski super, i niko normalan nije ocekivao vise. Uporedjujuci igru Olimpijakosa i nas protiv ove 2 jace ekipe, nisam optimista. Ali je Milojevic, ako nista, dokazao da zna da igra sa ekipama slicnih kvaliteta (pa i budzeta).

 

Ono gde mogu da se slozim sa tobom, to je da bi Bajern otkinuo vecinu ekipa slicnih nama, barem u ovom trenutku. Ali mislim da nijedna od tih ekipa ne bi izgledala toliko jadno kao sto smo mi izgledali u utorak.

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, x|o said:

Slavia Prague "junacki" do krompirica u koloni koja pokazuje broj pobjeda. Natrpa ih Inter usred Praga. Ispali iz borbe za Ligu Evrope. Pretpostavljam da je to taj nivo kojem bi Zvezda trebalo da tezi.

Majstore nije isto igrati protiv Olimpijakosa i ala poput Barse, Intera i Borusije! Mi ne bi osvojili bod da smo kojim slučajem zapali u tu grupu, a primili bi minimalno 20+ golova, da ne pričam o tome da je ta Slavija uzela bod na Meaci i Kamp Nou, a da su sve ekipa na guzove uzele bodove u sred Praga. Uostalom oči ne varaju, neka svako pogleda ono što igra Slavija i ono što mi igramo, pa sam dođi do zaključka. Ta ista Slavija je prošle godine izbacila Sevilju iz LE i došla do 1/4 finala LE. Znači to što se dešava nikako nije slučajno! Sutra ta ista Slavija može prodati Součeka i Hovorku za 25-30 miliona eura, a mi te pare ne možemo dobiti za kompletnu prvi postavu, zajedno sa klupom.

 

Inače valja istaći da mi na svakoj poziciji pored "startera" imamo još dva igrača. Sam Bog zna kako ćemo prodati taj "višak" kad ni startere niko neće, izuzev Borjana i Marina.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Ulozila je Slavija zadnje dvije godine oko 20 miliona evra na obestecenja za pojacanja. Liga im je na vecem nivou i voleo bih da neko iznese podatke o prihodima Slavije od tv prava. Poljska liga je lani prodala tv prava za 116 miliona evra. Gdje smo tu mi? Danska, Ceska, Svajcarska, Austrija, Poljska svi oni imaju jacu ligu, jacu infrastrukturu i bolju polaznu osnovu od nas. Naravno da te razlike nisu tolike da ne mozemo pobedjivati njihove najbolje timove sto smo pokazali zadnjih godina ali itekako bi nam pomoglo da nam je liga na nivou npr. Ceske. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Vredni mrav said:

Koliko ce biti jebeno rekonstruisati tim govori to da smo za VLP dali 1 200 000, a da on 3 godine ima garantovanih 500 000 po godini. 

 

Jedina šansa da se oslobodimo je da ga prodamo negde za 500k i jos da on pristane.

 

Sličnu platu i ugovor ima i Tomane. Kanjas je isto oko 500k do leta 2021...

 

Sve vrhunski ubodi Terze i Mrkele

 

Doduse, bolje nego kad Miloje dovodi Zandere, Causice, Ivanice i sl

Link to comment
Share on other sites

Na prolece ladno treba da igramo sa 2 spica od kojih ce Ben biti jedan. 4-1-3-2 za nadu ligu sasvim primerena formacija.

 

Tako bi imali prostora da u rotaciju ubacimo Gavrica i Nikolica.

 

Koliko je prica o Kataiju i Krsticicu uopste realna ili su samo naša nagadjanja?

 

Koliko novca donosi 3. mesto u grupi?

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, x|o said:

Slavia Prague "junacki" do krompirica u koloni koja pokazuje broj pobjeda. Natrpa ih Inter usred Praga. Ispali iz borbe za Ligu Evrope. Pretpostavljam da je to taj nivo kojem bi Zvezda trebalo da tezi.

 

Da, ovogodisnja Slavija Prag je apsolutno nivo kojem FK Crvena zvezda treba da tezi! A tek posle toga mozemo da pocnemo da pricamo o nekim visim nivoima igre i kvaliteta. Da ne nabrajam sad timove, ali evo kao sto su na primer Salzburg, Dinamo Zagreb, koji za nas u ovom trenutku izgledaju nedostizno. Slavija Prag je pokazala kako se sa malim budzetom igra ozbiljan fudbal. Njihov tim je duplo manje vredan od naseg, a igra neuporedivo bolje. Ja bih bez mnogo razmisljanja menjao njihovu igru za nasu. Nije tesko priznati da su mnogo bolji, jer to svako realan moze da vidi, cak i ako se ne razume u fudbal.

 

Zaista ne znam cemu tolika mrznja prema Slaviji Prag, i cemu te price kako oni imaju krompiric u broju pobeda? A ljudi imaju 2 boda, dok mi imamo 3 boda. Kazes da ih je inter natrpao a rezultat je bio 1:1 sve do 81 minuta. Ako se 1:3 zove natrpavanje, kako se onda zove nasih 0:6? Ne vidim zaista sta pokusavas da dokazes. Da li si ti uopste svestan cinjenice da mi ne bi dali ni jedan jedini gol za ovih 5 utakmica u Ligi Sampiona da sudija nije svirnuo onaj sumnjivi crveni karton i time okrenuo utakmicu. Nasa gol razlika bi bila 0:19 verovatno. Da li si vec zaboravio da mi protiv Olimpijakosa u prvom poluvremenu nismo sutnuli na gol, i da smo izgledali sramno na terenu.

 

Evo da te malo podsetim rezultata Slavije prag, i nasih rezultata.

 

Inter-Slavija Prag 1:1

Slavija Prag-Dortmund 0:2

Slavija Prag-Barselona 1:2

Barselona-Slavija Prag 0:0

Slavija Prag-Inter 1:3.

 

Bajern-Zvezda 3:0

Zvezda-Olimpijakos 3:1

Totenhem-Zvezda 5:0

Zvezda-Totenhem 0:4

Zvezda-Bajern 0:6.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...