Jump to content

Reprezentacija Srbije - Kosarka - Live


Recommended Posts

Mi u svakom trenutku na terenu moramo da imamo ili Bogdana ili Jokica. Jeste, Bogi igra nešto lošiju utakmicu, ali opet cim neko od ove dvojice izadje i prepusti se drugoj petorci to izgleda užasno i nepovezano. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gudura i Vasa koliko god da su loši bar nešto pokušavaju da urade. Mnogo mi je više zabrinjavajuća nonšalantnost Jokića u većini situacija te nepostojanje kapitena na terenu, koji su nam najbolji igrači. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Irski_srbin said:

Mi u svakom trenutku na terenu moramo da imamo ili Bogdana ili Jokica. Jeste, Bogi igra nešto lošiju utakmicu, ali opet cim neko od ove dvojice izadje i prepusti se drugoj petorci to izgleda užasno i nepovezano. 

Kariju je ovo trening za naredne mečeve. Moraće ta druga petorka da isporuči nešto na OI inače smo ugasili.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Irski_srbin said:

Mi u svakom trenutku na terenu moramo da imamo ili Bogdana ili Jokica. Jeste, Bogi igra nešto lošiju utakmicu, ali opet cim neko od ove dvojice izadje i prepusti se drugoj petorci to izgleda užasno i nepovezano. 

Današnji kapiten je uspeo da bude gori i od mučenog Gudure.Toliko je danas bio od koristi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zadnji vezni said:

Današnji kapiten je uspeo da bude gori i od mučenog Gudure.Toliko je danas bio od koristi.

 

Ako mogu da zamolim da se energija KKCZ live teme ne preliva na ove topike. Hvala

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dosta smo mekani prema njima. Svega 13 faulova. Oni su napravili 18. Mora to cvrsce i bice tako verujem.


Sut je promenljiva stvar, oni su pogadjali svasta a mi nismo. I to je najveca razlika danas. Da smo malo crvsci bili, tukli malo po rukama, bodycheck, ne bi ni oni pogadjali.

 

I Vasa mora vise da pruzi, slabo organizuje napade, kao da je nesto smoren. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...