Jump to content

Streljaštvo - Pariz 2024


Recommended Posts

27 minutes ago, Smrtokapa said:

Zaista je fascinantan, lik je hodajući stereotip čoveka koji se zaposlio u državno preduzeće, prima platu i ne zna ništa, nabijen u facu svim gledaocima.

 

Ja garantujem da bi 90% ljudi koji su ostavili upis na ovoj temi odradilo ovaj prenos bolje od njega da im daš jedan dan da se pripreme. Onih 10% otpada na osobe koje bi zabagovale zbog treme.

 

Dobro da Albijanic nije prenosio, covek ima ozbiljnu govornu manu (daleko od toga da ga ismevam, al on je sportski komentator na nacionalnoj televiziji). Mislim ocigledno voli sport i to je kul, eno ga kako lepo mase zastavom u publici, al brt nek uzme lepo i nek si sam plati kartu. Sve to mi finansiramo, oni idu tamo, sukljaju se po olimpijadama, zajebavaju se i orgijaju na nas racun. I ja volim sport, i ja bih da malo orgijam. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Barkley#34 said:

Kad čitam šta pišete malo mi je žao što nisam gledao na Erteesu. Mada, verujem da bi mi to dodatno pojačalo nervozu pa ne bi preživeo ili teve ili ja. :classic_biggrin:

Druze vrati snimak mirne duse da gledas, ono je bilo nemoguce pratiti uzivo. Sa 2:8 smo se vratili da uzmemo u poslednjem pucanju.

Problem kod ovog sporta je sto tesko moze da se vidi greska, pa ne mozes da pravis ventil dranjem na igrace.

Ne mozes da vices u TV : Sto si ispao iz odbrane debilu.

Ili cuveni klasik iz poslednjih 15 godina:

Jebo te drop sot da te jebo u dupe.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

Problem kod ovog sporta je sto tesko moze da se vidi greska

 

Pozdravio vas onaj brat Ukrajinac što je na prošlim OI gađao pogrešnu metu i dobio nulu, pa ga je zbog toga Sebić prešišao i uzeo bronzu.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Браво! Мало је попустио пред крај али имао је залиху.

 

Претпостављам да се за финале прати уобичајена процедура:

 

Quote

In major competitions, including World Cups and World Championships, the top eight competitors reach a finals match, where the medal positions are decided. Beginning in 2013, a new finals format was instituted, in which the qualification score is discarded, and the standings among the top eight shooters are determined by their finals scores alone. The course of fire was also changed significantly with the new rules, from the previous 10-shot program in only the standing position, into a 45-shot elimination format in all three positions. After 10 of the 15 shots of the final, standing stage, the two lowest-ranked shooters are eliminated. For the remaining five shots, the lowest-ranked shooter is eliminated after each shot, before the final shot decides the gold and silver medalists among the final two survivors.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Šta odlučuje ko je bolje plasiran u slučaju kada dva ili više takmičara imaju isti rezultat? Vidim da Lazar ima isti broj krugova kao Ukrajinac i Francuz ali ulazi u finale kao peti?

Znam da je u ovom slučaju nebitno pošto svi imaju istu startnu poziciju, samo me zanima.

 

@Smrtokapa dakle sutra svi pucaju 40 puta (15x2 u prva dva stava i 10x stojeći), a zatim redom ispadaju za svaki naredni pucanj u stojećem? Jebem ti pravila, već mi se sad znoje dlanovi dok razmišljam o tome :lol_2:

Edited by Manu
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...