Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Tekvondo, Džudo, Rvanje)


Recommended Posts

8 minutes ago, Мџе said:

Šta napisa ono Majdov majko mila. Transfer blama. Druže ti si isključivo kriv za poraz i da su te malo oštetili a nisu, nisi smeo sebe da dovedeš u tu situaciju.

 

Možda da podeliš sa ostatkom ljudi na temi kada je već bilo vredno posta ?

 

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Mene su već napušili na Fejsbuku jer sam se usudio da kritikujem andjela koji se bori protiv zlih satanista za zapada.   I što je najinteresantnije uglavnom su me napale babe i dede... 🤣

 

Ko ne veruje ili ga interesuje koliko smo bolestan narod neka na Fejsbuku udje u Mondo i pogleda komentare...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Molim moderaciju da ne popizdi na mene...

 

Pa pička ti materina mlohava, jedan kršten napad nisi napravio, dobio si dva shido-a na neaktivnost a treći jer si lomio prste protivniku u hvatu, džudo puristi iz Japana bi ti za ovo naklapanje crni pojas skinuli, ćuti i pokri se ušima, bedo ljudska, sramota si za kimono i pojas koji nosiš. Seppuku da uradiš ne bi te opralo. Pokojni Radomir Kovačević bi ti za ovo kičmu polomio.

 

Otkazati timsko i skloniti budalu što dalje od normalnih ljudi. Žali Bože ostale džudoke koje su se borili časno i pošteno.

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polivalentni Stevica said:

Oštećen Abasov 1/1.

 

Pitam između ostalog i zbog toga što je prema reakciji Britanca na kraju treće runde izgledalo da je vrlo zadovoljan kako je odradio.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...