Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

3 minutes ago, Shonewizard said:

Tužno je i sramotno koliko su ovi prenosi siromašni sa grafikom i bilo kakvim live statističkim podacima. Fucking KLS je moderno doba za ovo.

 

Meni je ovo nekako deo šarma.

 

Nema gazilion statistika za košarku npr, samo vreme i rezultat, košarka je ovde deo nekog većeg događaja i ne dobija nikakav specijalniji tretman u odnosu na npr. rvanje grčko-rimskim stilom do 57 kg.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Meni je ovo nekako deo šarma.

 

Nema gazilion statistika za košarku npr, samo vreme i rezultat, košarka je ovde deo nekog većeg događaja i ne dobija nikakav specijalniji tretman u odnosu na npr. rvanje grčko-rimskim stilom do 57 kg.

 

Kapiram logiku ali ne smatram da bi frekventniji prikaz individualne statistike igrača u kadru ili prikaz svih 24 sekunde za napad bili neki specijalni tretman. Svakako, to nam je što nam je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako mi je odvratna ova ekipa Nemačke.Sve neke odvratne njuške.

Imam neki utisak da su im sudije dozvolile tuču.Mnogo odbrane rukama,mnogo kontakta .

Možda samo ja nisam objektivan ,ne znam.

Što je matori Huertas na klupi ovoliko?

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

Ovde če da izbije još neko sranje. Nemci trljaju soli u ranu, a Brazilci izgledaju kao da su spremni za gužvu

 

edit: Meindl umalo ne ubaci Obsta u koš

 

edit2: Šruda opet u svadji sa svojim saigračima. Kakav pajac

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, L' Imperatore said:

edit2: Šruda opet u svadji sa svojim saigračima. Kakav pajac

Denis drži tenziju i ozbiljnost u toj ekipi, on je taj intangible zbog kojeg su svjetski prvaci i vrhunska ekipa po bilo kojim mjerilima. I nego šta će nego da ih napuši kad dva puta vraćaju Brazil u tekmu, a objektivno treba da ih nagaze 20+.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Beonegro said:

Denis drži tenziju i ozbiljnost u toj ekipi, on je taj intangible zbog kojeg su svjetski prvaci i vrhunska ekipa po bilo kojim mjerilima. I nego šta će nego da ih napuši kad dva puta vraćaju Brazil u tekmu, a objektivno treba da ih nagaze 20+.

 

Koliko sam ja video, on je posle utakmice napušavao Oscara da Silvu, koji nije ni igrao.

 

Može biti da drži tenziju u ekipi, ali mislim da nije jedini. Ne fali njima tog sportskog bezobrazluka. Brača Wagner i Theiss su takodje zajebane njuške, a verovatno bi se našao još poneko. 

 

Što se tiče ozbiljnosti, tu več nisam siguran. Lani je u četvrtfinalu odigrao jednu od najsramnijih partija u istoriji fiba takmičenja. I tu nije bio ni toliki problem onih 4/26, več što je na parketu izgledao kao da ga uopšte ne interesuje dali če na kraju da dobiju ili izgube tu utakmicu.

Tako da može stvari da se gledaju iz najrazličitijih uglova. I da su svjetski prvaci zbog njegovog doprinosa u nekim drugim utakmicama. A i da su svjetski prvaci zato što su dovoljno jak tim da premoste onakvu partiju ključnog igrača u eliminacijonoj fazi.

 

Što bi Kari rekao, dok se pobedjuje, svi se ljube u usta. Ali evo samo incidenti u poslednjih godinu dana, onako iz glave. Javno crtanje Maxi Klebera sa budučih spiskova (iako to nije njegov posao, jer nije selektor). Svadja sa Theissom u utakmici sa Slovenijom, koja se posle prelila u svadju sa selektorom. Četvrtfinalna utakmica protiv Latvije. Napušavanje Da Silve posle pobede protiv Brazila. To je od ovoga što sam ja upratio.
Naravno, sve se to pegla dok imaš rezultat. A sasvim moguče je da im svlačionica pukne ko tikva, prilikom prvog neuspeha.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, stefan81888 said:

Ladno sam ostao ispred hale za Fra-Japan zbog glupih vozova, nekog sumnjivog prtljaga oko stadiona i gluposti organizatora da nas ne puste u sred meča iako uredno imamo karte. 

 

Nema veze, idemo Brasil! ❤️

 


Kako bre nema veze !?

Uvek postoji nacin ... social skills i to.

Znaci iznervirao sam se kao ja da sam izvisio.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Davai Davai said:

Uvek postoji nacin ... social skills i to.

Da, volio bih da te vidim kako to isprobavaš sa Francuzima. Ovdje da se pokvari semafor, ljudi bi sjedjeli u kolima dok ga ne poprave, toliko imaju social skillsa i inicijative.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Nick Calathes was taken to hospital after the match against Spain due to a sharp point on his right side, after being elbowed. The paraclinical examination performed, with x-ray and ultrasound, was negative for a fracture site and showed damage to soft tissues and between ribs.

 

Ne znam da li je bilo.

Link to comment
Share on other sites

Solidan otpor Juznih Sudanaca, +19 na poluvremenu za USA. Curry najgori suter kod Amera, ne moze da pogodi nista. Adebayo pogodio dve iz kornera, usao i Haliburton i stavio dve trojke. Embiid nije ulazio, ni ne ustaje sa klupe kod nekih dobrih poteza, bas strci u ovoj ekipi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...