Jump to content

Tenis - Pariz 2024


Recommended Posts

26 minutes ago, Gistro Bančo said:

Ma mislio sam na igrače koji su urnisali karijere mnogim. A zna se koji su..

Nisam toliki statističar kao “jedan čo’ek” no i ja sam znao da nema ništa od te tvrdnje od 10 GS uz pomoć “izgubljene” generacije. 

 

Siner deseti nosilac i to na Vimbldonu, dobar pokusaj, plus racunamo i Mareja i Del Potra :roflmao: Ima 8 ako cemo tacno po tim kriterijumima, no nebitno, nije fora samo u tome sa kim je igrao na tom putu, mnogo je veci problem sto osim Tima dok se nije povredio niko nije ispunio tu rupu pa su i poluspremni Federer i Nadal stizali u zavrsnicu da bi ih Djokovic samo pobedom nad njima osvajao turnir.

 

Ali kao sto rekoh nebitno.

 

 

Edited by McLeod
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice publike veceras - kao prvo publika je bila sasvim fina i pristojna. Vecina publike ne navija, kao i obicno nego samo prati, po mom iskustvu to su francuzi, oni navijaju ako je neki francuz na terenu a i to ne uvek i ne svi a za nefrancuze im je manje vise svejedno. Bilo je nasih, oni su navijali i to sasvim korektno i bilo je poprilicno spanaca, pretpostavljam da su nakupovali karte ranije ocekujuci da ce zasigurno gledati ili Rafu ili Alkarasa ali desili se Novak i Cici. Oni su dosta navijali i vecinski za Cicipasa ali nisu bili bezobrazni nego ako Ciciju ide a Novaku ne ide onda navijaju za Cicija poprilicno, kada Novaku ide onda cute, eventualno masu spanskim zastavama ne znam zasto.  Do mene je sedela grupa od desetak spanaca, bilo je njih 2-3 koji su podrzavali Novaka, ostali su navijali za Cicipasa ne nesto glasno sve vreme ali kada im se rodi nada da ce Novak da izgubi pocne navijanje i to zesce.

Inace organizacija svega izuzetno dobra, beskonacan broj ljudi je angazovan da bi sve islo bez guzve i nereda

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Meni je smijesno da ovdje postoje ljudi koji jos omalovazavaju rezultate Djokovica. Mislim da je o tome bila rasprava milion puta ali ipak mora se opet ponoviti cinjenica da je Djokovic apsolutno najbolji igrac svih vremena.Takodje za ove sto ne prate dovoljno tenis treba naglasiti da je drugi najbolji igrac svih vremena Rafael Nadal.Znam da mnogi volite Rodzera ali jednostavno morate biti svijesni da ni u jednom trenutku on nije bio kokurentan kada su ova dva igraca bila u punoj formi.Jednostavno covjek je imao manu na bekend strani koju su ovi maksimalno koristili i u najvecem broju slucajeva iz tih duela izlazili kao pobjednici.

 

Nadam se da ce Novak biti zdrav za nastavak takmicenja a onda svakako sanse za zlato postoje.Sto se tice Augera, gledao sam ga par meceva i izgleda bas dobro, tako da Alkarazu ne mozemo odmah upisati finale.Izgleda mirno, igra svoju igru i ako ga sluzio servis, ocekujem egal mec.

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

U svakom slučaju obezbeđena je drvena medalja, za nešto sjajnije videćemo večeras da li ima snage. Nije lako uzeti 3 drvene i jednu bronzanu 🙂

 

Ja da sam na njegovom mestu ja bi igrao po svaku cenu. Jebi US open i ostatak sezone, ovo mu je zadnja šansa na OI. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Jerotije Pantic said:

Nadam se da ce Novak biti zdrav za nastavak takmicenja

pa rekao je da će se moliti bogu, kakav čovjek je taj bog koji našeg Noleta najboljeg igrača svih vremena ne ispoštuje u fullu?

Edited by Beonegro
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Beonegro said:

pa rekao je da će se moliti bogu, kakav čovjek je taj bog koji našeg Noleta najboljeg igrača svih vremena ne ispoštuje u fullu?

Zapravo, ako izgubi bi se moglo reći da ga je ispoštovao, ali to već zalazi u full raspravu o religioznosti, filozofiji itd.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Beonegro said:

pa rekao je da će se moliti bogu, kakav čovjek je taj bog koji našeg Noleta najboljeg igrača svih vremena ne ispoštuje u fullu?

 

to je bio fejk...

 

...kažu da se ipak ide na sigurno:

Javljeno je Osmanagiću da svu akumuliranu energiju piramida za ovu turističku sezonu još sinoć preusmeri ka Parizu.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Zapravo, ako izgubi bi se moglo reći da ga je ispoštovao, ali to već zalazi u full raspravu o religioznosti, filozofiji itd.

 

Ako dobije papskog izaslanika Muzetija i maorskog kriptokatolika Al-Keruza biće jasno da je naš pravoslavni bog najjakiji nasvijet i .

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Ne sumnjam da ce se dobro nacentrirati, zavibrirati sa centrom galaksije Strelac A crnom rupom, otvoriti sve cakre i to ce biti dovoljno za mladjanog Muzetija, za Alkaraza ce biti potrebno da akumulira moc sireg univerzuma

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Ne sumnjam da ce se dobro nacentrirati, zavibrirati sa centrom galaksije Strelac A crnom rupom, otvoriti sve cakre i to ce biti dovoljno za mladjanog Muzetija, za Alkaraza ce biti potrebno da akumulira moc sireg univerzuma

 

Nešto ovakvo?

 

genki-dama-goku.gif

 

 

 

 

Share Your Energy With Me! Citizens of the universe, lend me your energy! Everyone, lend me your energy!

 

 

 

 

send-energy-sending.gif

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Isus nije ni Jevrej ni Hrišćanin već je po Hrišćanstvu Bog, tj. Bog - Sin, reflekcija samog sebe tj. Boga Oca.

 

Kao projekcija u bioskopu, gde je projektor Otac, slika na platnu je Sin, a projekcija koja se vidi u mraku bioskopskog etra je Sveti Duh.

Sveto trojstvo.

Edited by Ledd
  • Like 8
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da bih za lična uverenja bukvalno dupe pomerao od zajebancije Đokoviću, svakodnevno. Ali da je GOAT, to prosto jeste, rezultati to kažu.

 

Ne znam za to ponašanje da li ga neko savetuje ili je stvarno takav blesav, ali ok...na kraju krajeva njegova stvar.

 

Što se polufinala tiče, nadam se pobedi. U finalu će biti baš teško, još ako je povređen, nikako.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ledd said:

Isus nije ni Jevrej ni Hrišćanin već je po Hrišćanstvu Bog, tj. Bog - Sin, reflekcija samog sebe tj. Boga Oca.

 

Kao projekcija u bioskopu, gde je projektor Otac, slika na platnu je Sin, a projekcija koja se vidi u mraku bioskopskog etra je Sveti Duh.

Sveto trojstvo.

 

Wow nikad nisam zamisljao to na ovaj nacin. Otvorili su mi se novi horizonti (i cakre). 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ledd said:

Isus nije ni Jevrej ni Hrišćanin već je po Hrišćanstvu Bog, tj. Bog - Sin, reflekcija samog sebe tj. Boga Oca.

 

Kao projekcija u bioskopu, gde je projektor Otac, slika na platnu je Sin, a projekcija koja se vidi u mraku bioskopskog etra je Sveti Duh.

Sveto trojstvo.

 

Na stranu zajebancija na topicu al ovo je bas interesantno objasnjenje metafizike Svetog Trojstva. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...