Jump to content

Recommended Posts

Морам се још једном захвалити момцима за ове игре и томе како су знали да склоне свој его у страну

Васи није био проблем да не буде стартер.

Гудурићу који има 10-12 поена у рукама није био проблем да улази у игру као дефанзивни специјалац.

Вања који има добру сезону иза себе није био проблем да буде иза Добрића који има јако слабу.

Милутинову није био проблем да након СП овде скупља мрвице иза Јокића.

Јовићу да њега замени Петрушев.

 

 

За све ово треба захвалити не само врхунском тренеру већ и врхунском педагогу, Кари хвала ти ❤️

  • Like 20
  • Love 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Otišli na po gurmansku 😄 

 

 

 

 

 

Ovo je prelep take! 

Zavisi dal se gleda talenat ili građa za ovo poslednje, meni lično je lakše da budem Jokić.

Edited by Урош19
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, srlepajce said:

 

 

Ajde ovi ostali pijanci što su u elementu, nije ni čudno. Ali Šegi legenda, otima mikrofon, popeo se na sto, a naručio milkshake sa sve slamkom 😂

 

 

 

7 hours ago, Darko said:

I jebi ga, da je došao sa manjom kilažom siguran sam da bi osvojili, bar jedna od onih 6 trojki bi ušla. Opadaju mu procenti šuta kada ima ovakvu kilažu.

 

Da me ne shvatite pogrešno, ne kritikujem ga - ostavio je srce na terenu, neverovatan igrač. I kakve legende ovaj tim, jedva čekam to zlato - zbog njih samih. Pošteno me nasmejali danas, biće ovde dobrih memova. Naklon.

 

Ja mislim da nije bio on out of shape. Ni slučajno. Znamo svi ovde kako nam se svima fizionomija razlikuje posle neke fizičke aktivnosti, i posle pijančenja. Ovde je on slikan, kad je verovatno imao več gajbu piva u dupetu. Naravno da če da izgleda kao da je odvalio stomačinu.

A što se tiče kilaže, možda bi koja više trojka upala da je bio lakši, ali bi isto tako teže igrao na postu i rvao se dole. Mislim da u današnjem sportu ionako nema tu mnogo slobode u izboru. Trenerski štab ti kaže kako če da te koriste i na kojoj kilaži te trebaju i to je to.

 

1 hour ago, dzakala said:

Dobro jutro, zna li se ista jesu li braca sinoc nastavljala provod 😂😂

 

 

 

Ma ne, ne voli oni to 😄

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Урош19 said:

 

Legao bi Lućano ekipi u svakom smislu. Bio bi najpijanija guzica i tokom turnira ❤️ Ovi naši su za njega vikend alkosi. 

Edited by Molina23
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Sad malo ozbiljnije.

Jokić igrom,liderstvom na terenu,partijama,učinkom,a onda i ponašanjem tokom utakmica i nakon završetka meča protiv Nemačke,doslovce sahranio sve njegove hejtere, prozivače,trolove i generalno "cela nacija je reprezentacija" likove koji ga godinama napadaju da ga "zabole da igra za Srbiju". Kod njega je to samo i isključivo pitanje fizičkog i mentalnog stanja nakon sezone - može li biti u najboljem izdanju ili ne. Ako može,igraće ako ne može neće.

Pa sad čitam komentare u stilu: "U,jbt,nisam znao da ima to u sebi" i sl.

Stoga se nadam da će ubuduće slični tejkovi bar utihnuti,ali mi je strepnja veća od nade.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Sad malo ozbiljnije.

Jokić igrom,liderstvom na terenu,partijama,učinkom,a onda i ponašanjem tokom utakmica i nakon završetka meča protiv Nemačke,doslovce sahranio sve njegove hejtere, prozivače,trolove i generalno "cela nacija je reprezentacija" likove koji ga godinama napadaju da ga "zabole da igra za Srbiju". Kod njega je to samo i isključivo pitanje fizičkog i mentalnog stanja nakon sezone - može li biti u najboljem izdanju ili ne. Ako može,igraće ako ne može neće.

Pa sad čitam komentare u stilu: "U,jbt,nisam znao da ima to u sebi" i sl.

Stoga se nadam da će ubuduće slični tejkovi bar utihnuti,ali mi je strepnja veća od nade.

A mozemo i iz drugog ugla posmatrati stvari, npr da je greota sto smo ga u ovakvom izdanju docekali tek u 2024. godini. Mogli smo sve ovo gledati jos pre pet godina, u medjuvremenu bi se sigurno okitili bar jednim zlatom na nekom takmicenju, a Jokic bi bio apsolutni miljenik svakog ljubitelja kosarke u Srbiji.

Link to comment
Share on other sites

Prelepih mesec dana. Jos od priprema i prvih meceva do uzivanja na Igrama. Citav svet je dobro upoznao Srbiju i zavoleo je. 

Uvek sam se lozio na reprezentaciju, i nikad nece prestati. 

 

Iako je EuroBasket iduce godine, vec me hvata depresija sto 2026. nema Fiba takmicenja.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...