Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, woolgatherer said:

bb & mcl gore
odobravanje, srca, lajkovi

theoffice-michael.gif

preliva se magija od juce, sve je sada moguce, mozda cak i da jokic veze dva takmicenja

 

Pa SVI ZA JEDNOG, JEDAN ZA SVI 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, woolgatherer said:

bb & mcl gore
odobravanje, srca, lajkovi

theoffice-michael.gif

preliva se magija od juce, sve je sada moguce, mozda cak i da jokic veze dva takmicenja

Mac je Dwight, ja sam Jim.

Mada Jim je najgora osoba na svetu 😞 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Pa Vucic je prvo napisao gde ovo nisu koraci...Pa mu je navijac pokazao situaciju iz njegove zemlje koja je na kraju odlucila sampiona sto je jos gore od ovog Embidovog.

 

I ovo ti kazem ja kao Zvezdas.

Odlučila je da ti ne kažem šta. Isto kao što je i Drobnjakova trojka odlučila.

 

Ovo je klasično klubašenje što je u ovom trenutku jadnije čak i od tvita koji je citiran. A to nije lako.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, BattleBender said:

Ne znam. Dead inside.

Ovi ce da prave sad Netflix dokuentarce, onaj usiljeni debilko ima da dobije celu epizodu za njegov 2+1 nad Bogdanom.

 

Sudije su raspale pičketine.

Ameri kad ispucaju bonus, izadju iz hale i puste da se igra ragbi. Barem 6,7 puta nije sviran prvoklasan faul za guranje obema rukama nad Jokicem. Koj kurac. Jednom u pokretu, u driblingu, bočnonuletanje sa obe ruke…

Puštaju prednost, kao da je ovo fudbal, kad im odgovara. I kad ne treba da se prekine njihova kontra(jer imaju 2 beka sama u kornerima) iako pravimo 2 puta faul. Ili kad Lebron zida, pa mu se svira faul tek kad se digne na šut.

Blatantno.

 

Moralo je da se isforsira narativ last dance-a onog pacenika sto izvodi nekakve teatralne papazjanije kao da ima 20 god. Matora drtina, 40 god ima, pokazuje nekakve forice rukama, usiljeno izigrava kao neku bitangu.

 

Da smo ih pobedili predvodjeni Jokićem, to bi bio jedan od najbolji sportskoh momenata u poslednjih 30, 40 god…

 

15 hours ago, Del Piero said:

Nikad ovo prezaliti necu.

 

Hvala kapitenu sto je oterao Lebrona u tri picke materine. 

 

4 hours ago, BattleBender said:


Jedna od retkih uteha mi je sad sto mi je sada mnogo lakse sto sam imao odredjeni dislajk za Lebrona. 10+ godina imam nekakav self-judge sto ga kao hejtam, navijam protiv njega. Tebra, pacenik je i retard. Sve sam bio u pravu. Superstar prosao nije pored veceg pajsera i jadnika. Pateticniji je od najpateticnijih tinejdzera sa tiktoka.

 

2 hours ago, McLeod said:

Isti su mi i neki Bronsexualci Ameri koje znam koji kace LeBronov triple double uz GOAT, a Karijevih 30+ to nista, nebitno.

 

Nosili ga sinoc kako ga nose celu karijeru, pateticnog slepca.


Da je Jokic dao ono sa kapice njegovi promasaji bi odlucili utakmicu bukvalno.

 

2 hours ago, McLeod said:

A da, zaboravio sam - LeBronov gest Bogdanu too small dok ga ovaj kara celu utakmicu je bas onako epitom njegove pateticnosti.

 

I posle ga grli i prica mu respect brotha you are dog, pusi kurac debilu. Pokazi postovanje na terenu i dok/kad izgubis, a ne kad dobijes pa mi se kreveljis nesto.

 

1 hour ago, McLeod said:

Stef Kari je najbolji kosarkas u ovoj eri, ja to pricam vec 10 i kusur godina, koji bre LeBron koji bakraci, covek sam donosio titule, ovaj isao i pravio super timove da ga drugi nose, jos ga porede sa Dzordanom. Stvarno steta za onaj preokret Kavsa, ali i da toga nije bilo, nasao bi se nacin da bude 3 LeBronova prstena > Karijevih 5 prstena.

 

Ali necu jos i zbog toga da se nerviram, dovoljno sam ubijen.

 

 

 @PorodicneVrijednosti Evo izdvojio sam neki the best of pljuvanja LeBrona od sinoc. Meni obrisase sasvim korektan post na temi Kosarka-Pariz, ni objasnjenje nisam dobio, a razne bljuvotine i u lajvu i ovde na temi su ostavljene. Ne znam sto ste uopste banovali Mikija na 10 dana kad me nazvao izrodom (sto sam tek kasnije video, uopste nisam ni zeleo da do toga dodje) ako sada nista ne smem da napisem, kad je doslo do ovakvog poraza Srbije i ove situacije. 

 

No, dobro, svakako je bilo uzivanje citati kako dve najvece i osvedocene neznalice na ovom forumu koji pogode neko predvidjanje na nivou statisticke greske a tripuju se da sve znaju i da su izmislili sport, kako pate jos jednom zbog uspeha najveceg. I BB koji se konacno otvara da ne moze vise, da ga mrzi, da se traume prevelike... Prelepo

 

 

  • Love 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

 

 

da se traume prevelike... Prelepo

 

 

jesu brate.
20ak godina jebeno.

koliko puta sam puta video kad utrcava do kosa, prebacuje je na drugu ruku i daje neki ulaz nakon sto je skroz skocio u duzinu.
tako i sinoc. proletese mi silne slike kroz glavu. necu lazem.

usra mi se u zivot, na kraju karijere. a mogo jokara da mu se usere u zivot.

igracina.
ali nevidjeni jadnik.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad hladne glave jedan kontraverzni post koji ima potencijal da preraste u teoriju zavjere 😄

 

Svi smo vidjeli da, iako se navodno igra po FIBA pravilima, koraci se sude po NBA pravilima i toleriše se gathering step, što znači da je neko instruisao sudije tako da sude.

Očigledni krivac su Amerikanci, ali da li Amerikanci tek tako mogu da kažu FIBA-i da se sudi kako njima odgovara i da im drugi savezi ne udare kontru? Ja mislim da ne.

 

Mislim da je entitet koji je dovoljno moćan da to uradi organizator Igara, i da su oni to uradili da bi igra bila tečnija i dopadljivija za gledanje, da se NBA igrači ne bi sjeckali po nekoliko puta na tekmi zbog koraka i uvodili u nervozu.

 

Da li su pritom imali eksplicitno na umu da taj kriterijum smanjuje šanse da neko napravi senzaciju i izbaci Amerikance, i time pokvari finale Francuska  SAD kao projektovanu kulminaciju igara?

 

Give me your best worst thoughts 😄

 

pepe_silvia_meme_banner.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Beonegro said:

Sad hladne glave jedan kontraverzni post koji ima potencijal da preraste u teoriju zavjere 😄

 

Svi smo vidjeli da, iako se navodno igra po FIBA pravilima, koraci se sude po NBA pravilima i toleriše se gathering step, što znači da je neko instruisao sudije tako da sude.

Očigledni krivac su Amerikanci, ali da li Amerikanci tek tako mogu da kažu FIBA-i da se sudi kako njima odgovara i da im drugi savezi ne udare kontru? Ja mislim da ne.

 

Mislim da je entitet koji je dovoljno moćan da to uradi organizator Igara, i da su oni to uradili da bi igra bila tečnija i dopadljivija za gledanje, da se NBA igrači ne bi sjeckali po nekoliko puta na tekmi zbog koraka i uvodili u nervozu.

 

Da li su pritom imali eksplicitno na umu da taj kriterijum smanjuje šanse da neko napravi senzaciju i izbaci Amerikance, i time pokvari finale Francuska  SAD kao projektovanu kulminaciju igara?

 

Give me your best worst thoughts 😄

 

pepe_silvia_meme_banner.jpg

Nema potrebe da se pravi iole kompleksan, detaljan, algoritam...

Jednostavno, svako finale u kojem ne igraju Ameri ima mnogo slabiji TV share -> mnogo manje para.
Ima pregrest razloga onim, koji mogu da imaju kakvu takvu moc ovde, odgovara da Ameri budu u finale.

Ja zaista mislim da americki kosarkaski establisment mrzi cinjenicu to najbolji igraci u ligi vise nisu Ameri. Jos na sve nadolazi i Wemby.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li nešto stoji iza svega i šta, niti me zanima, samo znam da je suđenje na čitavom turniru loše do očajno. Dodatno, napraviš jedan od najjačih turnira ikad, sa gomilom vodećih svetskih igrača i sude im diletanti. Isto kao da je bio loš parket, ispumpana lopta ili kriv obruč. 

 

Nije to sramota jer sramote nemaju, to je najveća beda iza blještavila turnira.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne znam da li nešto stoji iza svega i šta, niti me zanima, samo znam da je suđenje na čitavom turniru loše do očajno. Dodatno, napraviš jedan od najjačih turnira ikad, sa gomilom vodećih svetskih igrača i sude im diletanti. Isto kao da je bio loš parket, ispumpana lopta ili kriv obruč. 

 

Nije to sramota jer sramote nemaju, to je najveća beda iza blještavila turnira.

Ne pratim nba toliko pa ne znam, ali u el je takodje jako lose sudjenje. Rekao bih i nikad losije, bukvalno nema kluba koji se ne zali na sudjenje. 
 

Mislim da sudije previse fokusa stavljaju na kontakt igru, tj previse to prate dok im ocigledne stvare poput gazenja linije, koraka, duplih, se desavaju ispred nosa i oni to ni ne primete.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, forumko topic said:

 

Možda Stefan Jović. Falio nam je neko na prenosu lopte, kada se Vasa izmori, jer Aleksa nije pravi plej, a Bogdana ne bismo trošili. Mali Jović je dobar, ali još zelen. Ne verujem da bi nam doneo neku veliku prednost juče.  

 

Bekovi, zapravo igrači od 1-3 igraju odličan turnir i sinoć su bili sjajni. 

 

Nama je falila još jedna četvorka pored Petruševa, Jokić i Milutinov bi bili manje na parketu zajedno I spacing bi bio bolji.  

 

Mali Jović je odigrao dobar turnir prošle godine a onda imao dobru sezonu u NBA, igrao je fino i plejof. 

 

I te kako bi nam značio. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Ne pratim nba toliko pa ne znam, ali u el je takodje jako lose sudjenje. Rekao bih i nikad losije, bukvalno nema kluba koji se ne zali na sudjenje. 
 

Mislim da sudije previse fokusa stavljaju na kontakt igru, tj previse to prate dok im ocigledne stvare poput gazenja linije, koraka, duplih, se desavaju ispred nosa i oni to ni ne primete.

EL sudije su Djidji Lamonika za ove pajace

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve sudije su im paceri, ali je za posebnu neveru da se od toliko njih za polufinale izmedju Srbije i SAD od FIBA delegiraju bas sudije iz BIH i Paname. Smesno koliko je idiotski, a pre svega bezobrazno. Zasto sutrasnje finale recimo ne bi sudile sudije iz Alzira i Engleske, ako vec ne mogu iz Rusije i Severne Koreje.

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 12
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...