Jump to content

Recommended Posts

53 minutes ago, Henry Chinaski said:

Dobrić je pogadjao prije toga, jbga nije ušla, nije to presudilo. Meni samo nerealan faul Bogdana na 9 sekundi prije kraja.

Svaka čast momcima, tokom utakmice žena se malo brinula za mene 🙂, na kraju potpuno smiren jer mi je drago kako smo odigrali. 

 

Meni je nerealno da mi tu odma posle pokušaja da se krade lopta nismo pravili faul. 2 sekunde razlike na satu je bilo, to se ne brani. Jer u teoriji, oni drže loptu do kraja i bace je u vazduh i kraj utakmice.

 

Što se tiče razočarenja i teškog mentalnog oporavka za 3.mesto... ja sam možda u manjini, ali da meni je draže što smo ovde odigrali ovako, pa makar nas to koštalo bronze. Nego da smo ovde pali bez ispaljenog metka, pa uzeli bronzu. Što se mene tiče, momci su svoje odradili. Sve preko ovoga je čisti bonus.

Edited by L' Imperatore
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Quote

„Ima tu jedno pravilo koje mi u Srbiji dosta upotrebljavamo. A to je, onaj ko izgubi ima pravo da se ljuti. Ja uopšte nisam ljut, ja sam ponosan na sve ovo što smo mi do sada uradili. Sa svim problemima koje imamo. Videli ste da je Milutinov imao dva dana temperaturu i pod temperaturom je igrao. Isto i Jović. Smanjila nam se rotacija. Obojica su dala koliko su mogla. Hajde da vidimo ako možemo da ih oporavimo da imamo veću rotaciju na utakmici sa Nemcima.“

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dekifisher said:

Momci su HEROJI. Svi do jednog.

Falilo je snage za 3 minuta košarke svima osim Jokiću. Ne znam od čega je taj dečko, ja takvu fizičku spremu i snagu nisam video u životu.

Krivo mi je samo zbog retarda koji se kurče sada, a plakali su ceo meč. Sramno ponašanje.

Došli smo po zlato, znao sam to, iskreno me zabole za bronzu.

 

Kako od čega? Burek i pivo, Bajo moj...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

Što se tiče razočarenja i teškog mentalnog oporavka za 3.mesto... ja sam možda u manjini, ali da meni je draže što smo ovde odigrali ovako, pa makar nas to koštalo bronze. Nego da smo ovde pali bez ispaljenog metka, pa uzeli bronzu. Što se mene tiče, momci su svoje odradili. Sve preko ovoga je čisti bonus.

 

Normalno. Meni je vise dojadilo da nas napucavaju oo 30 razlike i da mi svaki put slegnemo ramenima i kazemo jebiga, mnogo su jaki. Evo, videli smo da moze. Ubedjen sam da ce ovo biti injekcija samopouzdanja, a ne padanje u ocaj i letargiju za momke. Jedino me brine premalo odmora posle ovolike potrosnje. A na kraju krajeva, ni ta bronza nije pitanje zivota i smrti sada.

  • Like 10
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad gledam slike gde su onako skenjani i tuzni duplo vise me boli poraz

 

Ako ima iole pameti Kari kao pomocnik ako ne moze vec da iznese sam 

 

Posle tekme onako mi kroz glavu prolazilo da je to to od trenera stare garde, i skenjanost dodatno naraste

 

Perfektno spremljena utakmica do najmanjih tancina.

 

Ima Kari gresaka kao i svi ali covek sa 75 god da ovako kontrolise ekipu, nestvarno

Gubili, vodili, pogled ka nasoj klupi i sve ti je jasno

  • Like 6
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, implant said:

Ker je pametan lik, bio je takav i kao igrač.

 

Kao mladjeg me je uvek frapiralo da vrhunski sportisti slabo prate isti raj sport kojim se bave, cim mrdnu van neke svoje nise nemaju pojma ni protiv kojih igraca ni timova igraju... Mislim da je to narocito zastupljeno u NBA. Zato veliki respekt kad vidis da neko poznaje igru do njenih fundamenata, njenu istoriju, bastinu i s ove strane bare... Ker je jos kao igrac delovao kao takav lik, neko sirokih vidika, a tek kao trener... Mozda ima boljih u NBA, ali njemu svaka cast. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Želeo sam da se trudimo i da igramo odbranu, a to smo i dobili. Ostaje žal što smo izgubili maltene dobijenu utakmicu ali šta je tu je. Možda da Pešić nije zaboravio Avramovića u zadnjoi, epilog bi bio drugačiji. Ali šbbkbb. 

 

U svakom slučaju, ponosam sa na momke. 

A sada neka se ispuni Mekova kletva i da Francuzi slave u finalu. Mislim neće ali lepo je sanjati.

Link to comment
Share on other sites

Kakav miks emocija trenutno. Definitivno ovo nikad nisam osjetio. Nakon bilo kog teškog sportskog poraza tuga bi prevagnula u nekom momentu koliko god bio ponosan na pruženo. E noćas je tuga bukvalno nikad veća, ali neki unutrašnji mir/zadovoljstvo/ponos/kakogod je tu kao nikada dosad, bukvalno se poništavaju.

  • Like 11
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Kod nas Srba najviše me nerviraju krajnosti i u kritici i u pohvalama. Obično preterujemo u oba slučaja. Niti trebamo padati u bedu zbog nezasluženog poraza niti sad praviti istotijsku i herojsku "pobedu" od poraza u ovom meču. Pustiti ljude da se odmore i spreme za sledeću vrlo važnu utakmicu. Nakon povratka napraviti analize i plan kako dalje u srpskoj košarci. To su naši igrači naši sugrađani i sunarodnici, sa vrlinama i manama koje imaju ali naši su i trebamo ih podržati u borbi za medalju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znam. Dead inside.

Ovi ce da prave sad Netflix dokuentarce, onaj usiljeni debilko ima da dobije celu epizodu za njegov 2+1 nad Bogdanom.

 

Sudije su raspale pičketine.

Ameri kad ispucaju bonus, izadju iz hale i puste da se igra ragbi. Barem 6,7 puta nije sviran prvoklasan faul za guranje obema rukama nad Jokicem. Koj kurac. Jednom u pokretu, u driblingu, bočnonuletanje sa obe ruke…

Puštaju prednost, kao da je ovo fudbal, kad im odgovara. I kad ne treba da se prekine njihova kontra(jer imaju 2 beka sama u kornerima) iako pravimo 2 puta faul. Ili kad Lebron zida, pa mu se svira faul tek kad se digne na šut.

Blatantno.

 

Moralo je da se isforsira narativ last dance-a onog pacenika sto izvodi nekakve teatralne papazjanije kao da ima 20 god. Matora drtina, 40 god ima, pokazuje nekakve forice rukama, usiljeno izigrava kao neku bitangu.

 

Da smo ih pobedili predvodjeni Jokićem, to bi bio jedan od najbolji sportskoh momenata u poslednjih 30, 40 god…

Edited by BattleBender
  • Like 30
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam verovatno i jedini koji je razočaran. Pobediti ovaj tim spada u kategoriju sportskih Mont Everest poduhvata, situacija koje izgledaju da ne može niko da postigne ali tih činova svetu sporta je bilo. Baster Daglas je prešao tu planinu i prebio prajm Majk Tajsona, Grčka je osvojila Euro. Ima tih 1% sa posebnim genom.
 

Imaš i igru i fokus i potreban pristup i pred kraj pokažeš da nisi u tih 1%, da nemaš to. Baš sam se ponadao jbg da će ovo biti naša priča.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...