Jump to content

Recommended Posts

19 minutes ago, KockoOblo said:

Noćas sam sanjao da sa burazom gledam utakmicu i da pijemo litijum. 

Tumačenja, mišljenja? 

 

 

U Mar de Plata na tebe čeka dvadesetogodišnja naslednica najveće argentinske mesne industrije, poslednji izdanak slavne porodice porijeklom iz Bavarske.

Edited by Beonegro
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Objektivno – sanse nemamo, uci cemo spustenih gaca i sve snage ce biti usmerene ka bronzi.
Subjektivno – ne treba mastati da Amere mozemo spustiti ispod 100tke. Oni su ofanzivna masina. Ne treba mastati o tome da cemo ih prebiti. Oni su fizicki prejaki. Protiv njih sanse imamo samo sa hirurskom preciznoscu u napadu, pracenom dobrom i preciznom realizacijom. Kontrolisana kosarka, dugi napadi, sigurni pasovi, trazenje prave prilike, dobra defanzivna tranzicija i da ne padamo u ocaj ako ludacki krenu da trpaju. I bez lozenja, hladno kao led. Lozenje im pritiska neku losu kombinaciju tastera koju ne zelimo da vidimo. Znaci jedan Bjelica-like nastup je ono sto bih ja najvise voleo da gledam danas i mislim da samo u tom slucaju imamo vise od par promila za pobedu.
A u skrivenim dubinama moga bica se mislim – Aleeeeeksaaaaaaaa, za carapu ga api! Kobro, grizi, grizi, grizi! Gudura finta suta, pa neka lete, pa opet, pa onda samo dno mrezice! Vaso samo bockaj, kao pravi Hornet! Nas je Filip jaci od Embida, nek kreten samo rida! Bogi, za svaki put kad su te preskocili za 3pt contest po 3 trojke, sa svaki put kada su te gurali u drugi plan po jedna poludistanca! Jokicu, samo ono tvoje, nista vise ne moras. Ustvari, samo jos jedna sitnica, budi vodja!. Ostali – u meso, u kost, da im bude neprijatno, udri, napravi 5 faulova!

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Subjektivno -  102:101, Micić Vasa trojka sa zvukom sirene. Cela, nacija, reprezentacija, Lebrone, dodji nam na jaja!

Objektivno - 89:103 posle dobijene četvrte četvrtine. Osveta Nemcima u borbi za bronzu za poraz prošle godine u finalu SP.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzistrou said:

 

Objektivno - 103:89 posle dobijene četvrte četvrtine. Osveta Nemcima u borbi za zlato za poraz prošle godine u finalu SP.

.

Edited by Урош19
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo smo na delu videli staru poslovicu da je tesko dobiti jedan tim dva puta na istom turniru. 

Salu na stranu, sanse nam jesu mizerne, ali mozemo da odigramo bolje negu u prvom mecu, pa da vidimo za sta ce to biti dovoljno. Malo da smanjimo losu komunikaciju od lopte iz prvog meca, to je bio mozda i najveci problem u odbrani. Probacu da uzivam u utakmici jer je ovo mec za uzivanje, polufinale OI protiv pravog drim ima sa nekim od najbojih igraca u istoriji kosarke. Ne znam koliko je to moguce, ali i momci bi trebalo da uzivaju. Ovo se igra verovatno jednom u zivotu. Ali isto tako treba da poginu, igraju bez respekta i nateraju ih da se pomuce za svaki kos.

Edited by Del Piero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Faktor Jokic. Lik ih izludjuje. 

 

Nocne more imaju Lebron i AD od njega.

 

Poslati ga onda nazad za Sombor. Kocijom.

 

I jos nesto da izjavim za dnevnik - ako se ona picka Durant opet bude izivljavala na nama, a ne donese titulu u pustinju, vijacu ga do kraja sveta ako treba...

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Ja kada sam moje drage dame zvao na kafu i princes krofne, ruke mi se ovako nisu kvasile. Morao sam u po Marakane zvucnjak da iznesem i pustim muziku da moje cupkanje nogama ima neki smisao. Kesa duvana sa leve, po gajbe sa desne strane - ja sam spreman, bre!

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uncletima said:

Ja kada sam moje drage dame zvao na kafu i princes krofne, ruke mi se ovako nisu kvasile. Morao sam u po Marakane zvucnjak da iznesem i pustim muziku da moje cupkanje nogama ima neki smisao. Kesa duvana sa leve, po gajbe sa desne strane - ja sam spreman, bre!

 

Pozdravlja Vas gospođa Hadži Kari Pešić! 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...