Jump to content

Recommended Posts

33 minutes ago, McLeod said:

Sve sto sutnu ulazi, cak i igraci poput Holideja koji nije elitni suter za NBA standarde. Niko ih nije pritisnuo i protivnici osim nas potpuno nedorasli. Zato mislim da nije zabluda, jer tek treba da vidimo kako reaguju na tvrdo. Zelim da vidim egal u trecoj i Dzejmsov ego trip kako ulazi na scenu. Ako se dogegamo dotle, apsolutno imamo sanse. Verovatno necemo, ali opet. U Riju sam znao da nemamo promil sanse. Sada znam da smo blizi nego tad, pa neka to bude za nokat, blizi smo.

kako tako, u mili sekundi oprečne misli...

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, stefan81888 said:

 

Jrue je odličan šuter, elitan prošle sezone. 

Odlican jeste, elitan nije. Ako bi se hipoteticki desilo da se igra napad za pobedu, ako bi i bio na parketu, sluzio bi da izvede loptu ispod kosa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Нека дух Милана Гуровића уђе у Марка Гудурића вечерас, својим приступом на овим играма је заслужио да му се то врати једном добром шутерском партијом.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Smrtokapa said:

Dva razlike za Amere dve sekunde pre kraja, izvodimo loptu sa strane. Ameri se polome da onemoguće Jokiću i Bogdanu da prime loptu i zaboravljaju Guduru Davidovca koji je sam u korneru...

Popravio sam ti ovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno je sigurno,trezan neću dočekati utakmicu.

Mnogo emotivno doživljavam utakmice naših košarkaša.

Pa čak i u ovoj,gde realno 99% nemamo šanse da dobijemo,ali dok ima taj jedan promil,imam veru da možemo dobiti.

Ne bi bio prvi put da David pobedi Golijata,nek se to i večeras desi.

Ajmo Srbija!💙

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Smrtokapa said:

Dva razlike za Amere dve sekunde pre kraja, izvodimo loptu sa strane. Ameri se polome da onemoguće Jokiću i Bogdanu da prime loptu i zaboravljaju Guduru koji je sam u korneru...

 

tri tackice na kraju ostavljaju utisak da je ishod ovog suta vrlo neizvestan :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, McLeod said:

Odlican jeste, elitan nije. Ako bi se hipoteticki desilo da se igra napad za pobedu, ako bi i bio na parketu, sluzio bi da izvede loptu ispod kosa.

42.9% u regularnoj sezoni na 4.7 pokušaja u reguralnoj sezoni. 

40.2% u plejofu na 4.6 pokušaja. 

 

66% iz kornera u reguralnoj sezoni. 

 

A to je NBA trojka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Jedno je sigurno,trezan neću dočekati utakmicu.

Mnogo emotivno doživljavam utakmice naših košarkaša.

Pa čak i u ovoj,gde realno 99% nemamo šanse da dobijemo,ali dok ima taj jedan promil,imam veru da možemo dobiti.

Ne bi bio prvi put da David pobedi Golijata,nek se to i večeras desi.

Ajmo Srbija!💙

Jedan promil sreće ili alkohola? 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

42.9% u regularnoj sezoni na 4.7 pokušaja u reguralnoj sezoni. 

40.2% u plejofu na 4.6 pokušaja. 

 

66% iz kornera u reguralnoj sezoni. 

 

A to je NBA trojka. 

Nadam se da ce i oni tako gledati i dati njemu da sutira a ne Kariju ili Durentu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...