Jump to content

Recommended Posts

15 hours ago, DameTime said:

Joj vidi Jaramaza sa rukama u džepovima, seljaku

 

 

 

Stvarno sram ga bilo kako se ponasa na privatnoj proslavi u svoje slobodno vreme. Bas je zasluzio da ga prozivamo. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Shonewizard said:

Najjači komentar "Jokić vjerovatno misli da Teo pjeva" 😄

 

A stvarno ovako sa leđa ima sličnosti 😁

 

Ali što neko napisa hajlajt je Milutinov koji ga "doziva" i onda samo odmahne rukom, odustaje :classic_biggrin: 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni Danguba malo ima Hide pain Harold vibe

 

4PXE5QV.jpeg

 

a1Jy2qr.jpeg

 

2 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Meridian: Oliver Kostic napusta strucni stab Srbije i postaje selektor Kuvajta.

 

Otisli i on i Malina, mozda to govori i Pesicevom statusu

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nikad sebe nisam dozivljavao kao nekog narocitog Jugoslovena. Postovao sam i nisam se nikada stideo te Partizanove ostavstine niti sam ikada sebi ili drugima pokusavao falsifikovati i iskriviti istoriju da nesto dokazem, ali se prosto nikada nisam mogao poistovetiti, jbga, sigurno je i vreme kada sam rodjen odigralo veliku ulogu. Takodje mi je i delimicno neprijatno sto ovo pisem, sramota me je sto na ovaj nacin ipak u odredjenoj meri kenjam po postignutom rezultatu i effortu svih ovih nasih momaka, ali... Na onoj Beovoj liniji, ne mogu a da ne zamislim kako bi to izgledalo da Bobo, Babo, Jokic, Nurkan, Hezonja, Saric, Zubac, Luka, Vucevic, Jovic... nastupaju pod istom zastavom i ukrstaju koplja sa Amerima iz snova. Wouldn't that be a sight.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Irski_srbin said:

Od svih južnih slovena, jedini koji bi bio dobar fit u ovoj našoj reprezentaciji je Vezenkov

 

Nikola Mirotić bi nam isto bio top.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Na onoj Beovoj liniji, ne mogu a da ne zamislim kako bi to izgledalo da Bobo, Babo, Jokic, Nurkan, Hezonja, Saric, Zubac, Luka, Vucevic, Jovic... nastupaju pod istom zastavom i ukrstaju koplja sa Amerima iz snova. Wouldn't that be a sight.

 

Daj onda i Mirotica, dozvolice mu FIBA promenu kosarkaskog drzavljanstva i da zaigra za YU domovinu s ciljem razvoja kosarke u njoj 🙂 

 

Mojih 12:

Doncic, Micic, BogBogdanovic, Aleksaaaa (da neko i odbranu igra), BojBogdanovic, Hezonja, Saric, Vucevic, Mirotic, Jokic, Zubac, Nurkic.

Link to comment
Share on other sites

On 8/13/2024 at 11:05 PM, Miki8 said:

Ne znaju da odsviraju ofanzivni faul protivniku kada nas igrac popije direkt u glavu, kada Durant udje u teren iz aut linije sa loptom ili kada protivnicki igrac postavi nepravilan blok. Gde su isli u skolu za sudjenje????

Ovo me interesira. Da li ima kakve veze, po pravilima, što Pešić za to vrijeme stoji u terenu?

I što je suđrno kad je Durant dao koš, ka je Jokić pao na ADa? Ako je koš, kako je lopta za SAD?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...