Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

19 minutes ago, Čočo said:

Screenshot-20240610-235505-com-instagram

Rivalstvo ne kvari drugarstvo. 😄🥰

P. S. Ostavljam ovde jer vidim da vam je zaključana matična tema. 😄


Haha,kakvi su licimuri i jajare tm Andjusa i gospodja mu. Kada peva pesmice onda ne razmislja kakve se slike šalju a sada mu je dobar i Nedović da mu reklamira kamp. 

Edited by K.Dot
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

Kako se lako zaborave igre iz prošle sezone, trojka Realu, 32 poena u majstorici…

 

Ok, odigrao je lošu sezonu ali ima tu i dosta olakšavajućih okolnosti, gubljenje snage na organizaciju igre, neprimjeren sudijski kriterijum, nedostatak centra. 
 

Ja shvatam da vam on štrči zbog plate ali njega namjanje krivim za ovo što se desilo, jedini je preuzimao odgovornost uvijek i svuda i nije se nikad krio i ćoškario. Prije svega čovjek je oličenje discipline, požrtvovan radnik i potpuno shvatam zašto mu Željko daje puno povjerenje i kad ga ne ide. A nije ga išlo.

 

Ići će, kad se i drugi pojave na terenu, pre svega mislim na čistokrvnog pleja i krštenog centra koji makar zna da napravi jebeni blok.

Neprimjeren sudijski kriterijum? Hoces da kazeš da celu sezonu je on baš imao loš sudijki kriterijum?

 

Je l’ si ok?

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Kad ekipa bude kompatibilnija i njegov stil igre će manje iritirati ;D 

A kako tim moze biti kompatibilniji ako on potrosi ogroman deo resursa za stvaranje tima? Složićemo se da Partizan ima ogranicen budzet (koliko toliko).

 

Ovogodisnja igranka Partizan i Pantera je ovde godine bilo i stilu prajm dana kad su turski timovi, pre svega Galata, uluso trosili pare na neke igrače.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Patriota iz kauca said:

Najbolja dvojka EL. 

 

Valjalo bi ovo pojasniti nekim argumentima. Panter je vrhunski napadac i jedna od najboljih dvojki u El i uvek bi voleo da ga imam u svom timu u smislu kosarkaskih kvaliteta ali izjaviti to olako pored Boldvina, Nana, Larkina, Hauarda, Muse... Zanima me cime se poktrepljuje to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

A kako tim moze biti kompatibilniji ako on potrosi ogroman deo resursa za stvaranje tima? Složićemo se da Partizan ima ogranicen budzet (koliko toliko).

 

Koliko vidimo, i pored njegove plate Partizan je na ključne pozicije doveo igrače koji sigurno nisu bili bagatela - PJ, Kaminsky, produžen Leday. Samo su se prva dvojica pokazala kao očigledno promašene investicije. 

 

KKP teško može potpisati kvalitetnijeg igrača. Mislim može recimo Mike Jamesa, samo što on košta više od Kevina. Brzo bi se zakukalo za Kevinom kada bi on stvarno otišao. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, K.Dot said:


Haha,kakvi su licimuri i jajare tm Andjusa i gospodja mu. Kada peva pesmice onda ne razmislja kakve se slike šalju a sada mu je dobar i Nedović da mu reklamira kamp. 

Umesto što se baviš familijom Anđušić bilo bi bolje da pohvališ odluku Nedovića da ode na kamp i "nabaci šut pa onda pakao za protivnike" ili kako već beše. Nema ni zrnca sujete nego je spreman da uči i od rivala.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, K.Dot said:


Haha,kakvi su licimuri i jajare tm Andjusa i gospodja mu. Kada peva pesmice onda ne razmislja kakve se slike šalju a sada mu je dobar i Nedović da mu reklamira kamp. 

Nedovic mu je sigurna kuca kad Ivana popizdi, FYI.

:classic_biggrin:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Barkley#34 said:

Umesto što se baviš familijom Anđušić bilo bi bolje da pohvališ odluku Nedovića da ode na kamp i "nabaci šut pa onda pakao za protivnike" ili kako već beše. Nema ni zrnca sujete nego je spreman da uči i od rivala.

 

Samo podvlačim LiCiMuRsTvO, ništa drugo. Lik koji onakve grozote peva svojoj supruzi ne može biti dobar. Neka su živi i zdravi. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

 

Samo podvlačim LiCiMuRsTvO, ništa drugo. Lik koji onakve grozote peva svojoj supruzi ne može biti dobar. Neka su živi i zdravi. 

CC_50_22LRStingerCPHPVarmint_Combo_R.jpg

 

 

Ivana, znamo se - kuca casti.

Oko @Son_of_a_gun cemo jos da procaskamo, ali znas me da nisam cicija i da cesto zovem i placam novu turu.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zamisli da si klinac koji se loži na košarku i kažeš: Tata, mama, vodite me na basket kamp Danila Anđušića!

 

Ne znam, meni je sve u vezi tog lika megakrindž. Doduše, gospoja mu stvarno dobro izgleda ali ne bih se baš kladio u njen intelekt.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jeste Anđušić krindž i njegov kamp verovatno neće biti popularan kao npr. Bogdanovićev, ali samo nek je što više kampova za klince.

 

Što se tiče Nedovića, pa on ga očigledno ne smatra licimUrom čim je došao da ga podrži. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, K.Dot said:

 

Samo podvlačim LiCiMuRsTvO, ništa drugo. Lik koji onakve grozote peva svojoj supruzi ne može biti dobar. Neka su živi i zdravi. 

Licemeran a primio rivala na kamp da mu poboljša šut. Gde će ti duša...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, K.Dot said:

 

Samo podvlačim LiCiMuRsTvO, ništa drugo. Lik koji onakve grozote peva svojoj supruzi ne može biti dobar. Neka su živi i zdravi. 

 

A možda ti samo preozbiljno shvataš navijačke pesmice, koliko god da su im lyrics degute.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Oprostio mu ono nameštanje zglobova u cilju dostizanja pakao nivoa beka.

 

Nego, sad pošto smo skontali da nas ni sport klub ne voli, za arenu znamo od ranije, kog provajdera predlažete?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChrisJudd said:

Oprostio mu ono nameštanje zglobova u cilju dostizanja pakao nivoa beka.

 

Nego, sad pošto smo skontali da nas ni sport klub ne voli, za arenu znamo od ranije, kog provajdera predlažete?

T3S5gL.gif

:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ChrisJudd said:

Oprostio mu ono nameštanje zglobova u cilju dostizanja pakao nivoa beka.

 

Nego, sad pošto smo skontali da nas ni sport klub ne voli, za arenu znamo od ranije, kog provajdera predlažete?

 

Tegi striming direktno iz Arena, sa ramena snima, prenos na srpskom  najvaznije i na engleskom

  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Jel postoji realna korist za tu decu u tim kampovima, osim one očigledne, a to je druženje i zabava?

 

Nisam upoznat sa silabusom takvih kampova pa ako neko može da mi pojasni da je to nešto korisno i zašto. Vidim da mnogi sad drže letnje kampove, posebno košarke i fudbala.

Link to comment
Share on other sites

  • Don Dusko changed the title to KK Partizan 2024/25 prelahttps://vox92.net/forum/topic/3223-kk-partizan-202425-prelazni-rok-revolucija/?do=getNewCommentzni rok - (r)evolucija
  • Don Dusko changed the title to KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...