Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

1 hour ago, Bugl Khan said:

Realno je bilo i da protiv Portugala uzmete 0, a ne 4 boda u 2 tekme. Realno je bilo i da Kamerun dobijete 4 ili 5:1, realno je bilo da dobijete Škote doma za odlazak na EP....a tek realni rezultati ostalih reprezentacija...

 

Btw, netko je spomenuo Tursku 2002. To apsolutno nije nikakav primjer. Nikog iz srednjeg ranga nisu pobijedili, da ne spominjemo nešto više. Sam rezultat je iznenađenje, ali utakmice nisu. Za razliku od Grka

Što bi rekao Miroslav Ilič - "samo nemoj lažnu nadu da mi daš" 😁.

Napadaće Danci prostor koji ostavljamo po bokovima i ja ne vidim način da se odbranimo. Bliži amo nekoj petardi, nego iznenađenju.

Elem, ako Piksi ostane, treba mu neko ko se razume u taktiku kao pomoćnik. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Don Juan said:

Što bi rekao Miroslav Ilič - "samo nemoj lažnu nadu da mi daš" 😁.

Napadaće Danci prostor koji ostavljamo po bokovima i ja ne vidim način da se odbranimo. Bliži amo nekoj petardi, nego iznenađenju.

Elem, ako Piksi ostane, treba mu neko ko se razume u taktiku kao pomoćnik. 

Ti veruješ da će bahati piksi nekog da posluša? On veruje da najbolje zna fudbal na celom svetu i ni jedan ozbiljan trener neće da sarađuje sa njim. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Ti veruješ da će bahati piksi nekog da posluša? On veruje da najbolje zna fudbal na celom svetu i ni jedan ozbiljan trener neće da sarađuje sa njim. 

 

I sve mane kontrira sa "ja ne želim kukavički fudbal".

 

Ko za rezultat mari. U njegovoj glavi smo uvek bili bolji. 😄

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Barkley#34 said:

Ne daj ti bože da se Mitar raduje s tobom :lol_2:

 

 

 

Konačno je kolorizovana ta čuvena seksualna tenzija grobara i cigana. Put in the Louvre ❤️

Edited by Molina23
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Don Dusko said:

https://www.instagram.com/reel/C8jIks2MF9w/?utm_source=ig_embed&ig_rid=106b8ac5-8801-4e8b-a44f-21e67a3fff1e

 

Ovde deluje kao da su mu sve ladje potonule... A i ovo navijac da ga uhvati za ruku i drzi i preti...

Ima još jedan snimak u toku utakmice gde vodi raspravu sa navijačem.

Sport Klub je okačio,nemam IG pa ne mogu da podelim.

Potpuno je izgubio konce,glavna imena očigledno ga ne šljive ni dva posto.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

 

I sve mane kontrira sa "ja ne želim kukavički fudbal".

 

Ko za rezultat mari. U njegovoj glavi smo uvek bili bolji. 😄

Kad je došao rekao je da hoće da vidi pas igru, Srbiju koja napada, hoće potez, dribling, loptu koja para obranu. Hoće da vidi art 

Link to comment
Share on other sites

sutra početi sa 6 veznih i jednim špicom. Samardžić pod obavezno . Tadić iza špica. Da ima kojone pa da proba sa Jovićem. Ja bih probao i sa Maksimovićem i Ilićem na zadnjem veznom i dva bočna Mladenović i Žile. i tri stopera. tako se branimo sa 5,6 u vezi i napadamo sa isto toliko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

U pravu si treba početi dan ranije, da se uigraju 😁

Stalno mi je u glavi da sutra igramo kad ono Hrvati sutra a mi u utorak.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Da, ali nije ispunio obečanje. U tome je ipak problem.

Koje obećanje nije ispunio? Odveo vas izravno na SP, odveo vas izravno na EURO, u međuvremenu vas uveo u A Ligu nacija (ovo je za reprezentacije kao naše vrh stvar, al to ćete vidjet). Svaki izbornik se prvenstveno ocjenjuje prema ostvarenim rezultatima, a po tom kriteriju boljeg od njega niste imali. 

Sad, što je (nogometno) neobrazovani, nepismeni i bahati pajac, što su mu floskule prestale bit zanimljive prije 3 godine, što je jutarnja kava sa stožerom( ekipom malom, ekipom ludom) postala boca žestokog alkohola, što viri iz vrhovnog Pakistana, što mu gastoški šabani drže lekcije za vrijeme prve must win (za prolaz skupine) utakmice EPa....to je sve sramotno. Ali je isto tako, kod ocjenjivanja njega kao izbornika, potpuno nebitno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bugl Khan said:

Koje obećanje nije ispunio? Odveo vas izravno na SP, odveo vas izravno na EURO, u međuvremenu vas uveo u A Ligu nacija (ovo je za reprezentacije kao naše vrh stvar, al to ćete vidjet). Svaki izbornik se prvenstveno ocjenjuje prema ostvarenim rezultatima, a po tom kriteriju boljeg od njega niste imali. 

Sad, što je (nogometno) neobrazovani, nepismeni i bahati pajac, što su mu floskule prestale bit zanimljive prije 3 godine, što je jutarnja kava sa stožerom( ekipom malom, ekipom ludom) postala boca žestokog alkohola, što viri iz vrhovnog Pakistana, što mu gastoški šabani drže lekcije za vrijeme prve must win (za prolaz skupine) utakmice EPa....to je sve sramotno. Ali je isto tako, kod ocjenjivanja njega kao izbornika, potpuno nebitno.

 

Susjed, daj nemoj nas jebat.

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...