Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Just now, Mile1 said:

Kakva je kurcina od golmana Somer

Klinicki precizno od Engeza. Palmer, Toney, TAA su ozb penaldzije. 

 

Toney gleda svo vrijeme u Sommera a Akanji ne smije da pogleda onu kesu iz Evertona, stislo se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je da se Švajcarskoj, nakon građenja napada gotovo uvek u završnici nađu dva leva smetala Vidmer i Šer. To bi bilo isto kao da nama u završnici napada igraju Mićko i Gudelj. Vidmer, Jakinov teški promašaj od zamene.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Hajde ja kapiram da se kaže da Engleska možda i ne zaslužuje polufinale prema igri, ali Švajcarska tek nije ništa pokazala i nisu mi uopšte zanimljivi za praćenje.

 

Šta li si ti gledao, kad ti Švajcarska nije ništa pokazala?

 

Pokazali su bar 5 puta više fudbala od Engleza na ovom Euru, a i u ovom duelu su bili bolji rival.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je zbog Trentare i njegovog penala, jer je bio popljuvan po ostrvskim medijima zbog danstera Sautgejta i njegovog neznanja da ga koristi ispravno, iako je tesko voleti prolaz ovakve Engleske i ovakvog jajarskog-ziheraskog njihovog fudbala.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Šta li si ti gledao, kad ti Švajcarska nije ništa pokazala?

 

Pokazali su bar 5 puta više fudbala od Engleza na ovom Euru, a i u ovom duelu su bili bolji rival.

Šta je pokazala na ovoj utakmici? Engleska je mnogo više sevala ispred gola švajcarske reprezentacije, dok se Švajcarci dodaju ispred svog gola.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Kud nije moglo finale Spanija- Nemacka, bas je nepravedno sto Nemci ispadose, a Francuzi i Englezi i dalje imaju sanse da osvoje

 

Ne, nije nepravedno jer su se odrekli fudbala po kom su oduvek bili poznati. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...