Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

1 hour ago, Molina23 said:

Ako mi prođemo sa 2 kukavna boda kao treći i poklope nam se svi navedeni scenariji, Uefa će tačno da vrati stari prolaz za 2 ekipe koliko na Euru 2028. Tad se već pale sve crvene lampice za evropski fudbal, vrištala bi kontrolna soba u Nionu. 

 

 

Još ako bi smo nakon takvog scenarija osvojili prvenstvo, vratili bi odmah onaj sistem sa dve grupe od po 4 ekipe, gde prvoplasirani odmah igraju finale. Za svaki slučaj.

Link to comment
Share on other sites

Ja očekujem da ovaj plotron nadobudni dobije otkaz , jer ovo sto on radi , što prezentuje na terenu, kroz taktiku, postavku, I odabir igrača, vredja zdrav razum. 

Svaki trener počev od Antica,Muslina,Mihajlovića, nešto su doneli, nešto se znalo, igralo se mnogo bolje i neki se red znao. Ovo sto radi ovo nadobudno stvorenje je pakao. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda me je, tj. verovatno, pregazilo vreme s ovim modernim formacijima, ali mi je utisak da nama baš fali klasična desetka, što Tadić definitivno nije. Na radaru mi je otprilike iz vremena kad je igrao u Sautemptonu, a on je tamo više igrao po strani, a ne kao plejmejker. Nisam ga pratio u Ajaksu, ali se u reprezentaciji nametnio kso neka desetka, pretpostavljam zato što nismo imali još nekog ko je tako dobar s loptom.

Baš nemamo igrača koji može kroz sredinu da poveže linije, a koji bi bio ofanzivniji. SMS mi definitivno nije taj.

Može li Samardžić da igra to? Pitam jer ne pratim Talijane.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vec neko vreme mi je o Vlahovicu u slobodnom padu. Ali nisam ocekivao da cu bas ovoliko da mislim da je krs fudbaler.

Lepo ga neko opisa na tviter, fudbalski nedovic.
Fudbalski nedovic izmiksan sa Lukakuom.

Ne postoji truncice improvizacije, ni promila fudbalske rutine u operacijama.
Sve radi u nekakvim izmehanizovanim paternima. I sa i bez lopte. 
Ne oseca igru.

Mnogo ne volim kad vidim kad neko pravi neefikasne pokrete i pri obicnim situacijama. Kad pravi preintezivne pokrete iako je mnogo manje dovoljno...
Igrac preagresivni citljivih trait-ova, i sve to nekako prenaglaseno...

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, No name said:

Ja očekujem da ovaj plotron nadobudni dobije otkaz , jer ovo sto on radi , što prezentuje na terenu, kroz taktiku, postavku, I odabir igrača, vredja zdrav razum. 

Svaki trener počev od Antica,Muslina,Mihajlovića, nešto su doneli, nešto se znalo, igralo se mnogo bolje i neki se red znao. Ovo sto radi ovo nadobudno stvorenje je pakao. 

 


Fali i nama navijacima malo objektivnosti. Lako i brzo se sve zaboravlja. Kod Antica se znalo dok i njega nisu provalili, pa je krenuo slobodan pad uz isto tako tvrdoglavo ponasnaje. Kod Muslina se znalo u pocetku iako je bio antifudbl, da bi kasnije pri kraju kvalifikacija krenuo potpuni raspad. Mihajlovic je svaku utakmicu menja i formaciju i pola tima.
 

Kod Piksija se isto znalo i izgledalo je odlicno do Katara. Sta vise bilo je iznadprosecno dobro. Ali nasi treneri imaju uzasno losu moc prilagodjavanja na promene. Piksi je uz sve to od svih njih najlosiji trener. Da nije takva mazga to bi se lako popeglalo. Treba nam moderan trener koji pritom ima iskustva sa reprezentacijama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih oprostio dijelom i Mitrovicu i Vlahovicu jer se silom prilika nalaze u situacijama i na dijelovima terena koji su im apsolutno nepoznati. Od tuda greske i nesigurnost.
Zamislite Moratu i Joselua zajedno na terenu od prve minute, od kojih jedan mora da se vraca u dubinu da kreira. Neprijatno? Da.

Evo razmisljam dal ijedan uspjesan evropski klub/reprezentacija igra sa dvije klasicne devetke, koje igraju iskljucivo u 16m, vec poslednjih 15-20 godina. 

Edited by nemanjau5
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cilemile said:

Nijemci su igrali protiv Škota i Mađara. Nije ni to neki pokazatelj. 

A ovi protiv najgorih vas i blede Italije. To su samo imena, nista bolje vi niste odigrali od Madjara. Plus Spanija ima nekoliko slabih tacaka u ovom timu, Nemacka izgleda perfektno u ove dve utakmice.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nemanjau5 said:

Ja bih oprostio dijelom i Mitrovicu i Vlahovicu jer se silom prilika nalaze u situacijama i na dijelovima terena koji su im apsolutno nepoznati. Od tuda greske i nesigurnost.

Evo razmisljam dal ijedan uspjesan evropski klub/reprezentacija igra sa dvije klasicne devetke, koje igraju iskljucivo u 16m, vec poslednjih 15-20 godina. 


ne mozes da im oprostis kada je ocigledno da piksi to forsira da ne bi imao problem sa njima, pre svega Mitrovicem. On i Tadic nisu prezali od toga da javno vrse pritisak i traze garantovanu minutazu. Dva igraca koja su mnogo zaduzili repku, ali isto tako dva lika jako skromne inteligecije i ogromnog ega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvi su, takvi su...nemamo boljih jbg. Uz njih sam...podržavam ih i nayebem im se propisno familije kad me iznerviraju...ali na kraju dana...oni su tu.

Idemo Srbija. 💪🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...