Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Jedino Zivkovic ovde moze nesto slucajno da napravi, da centrira neku niciju loptu na Mitra

Žile je dobro krilo i bio bi koristan na tom mestu. Samo što i on i mi moramo da ga trpimo tamo gde ne treba da bude. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ova formacija moze da se igra protiv Slovenije ako nam treba gol poslednjih 20 minuta. Sve drugo je idiotluk klasican. Ovde je trebao Birmancevic umesto jednog napadaca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cak iz kornera, na kraju poluvremena ne znaju stace... Pa, vrati je, golmanu... Ionako sve gluposti krecu odatle: 2, 3 minuta dodavanja i onda na kraju golmanov degazman? Pa, da je odmah degazira, bilo bi 50/50, a ne ovo... OMG!

Link to comment
Share on other sites

Najgori da gori ne mogu biti 

 

Gudelj,Lukic,Vlahovic,Zivkovic,SMS.

 

Pored njih ovaj nazovi trener cirkuzant.

 

Kako im se lopta odbija od noge kao da imaju drvene noge , previse drvoseca u prvih 11.

Edited by MishaZvezda1983
Link to comment
Share on other sites

Sergej je sramota od igrača. Čovek ne zna gde se nalazi uopšte. Evo ovo sad na kraju, od šanse za centaršut čovek izvadi loptu van 16-ca. Pa nije Muslin bio lud. 

 

Rekoh da se Englezi neće mnogo cimati. Sautgejt tako igra u poslednje vreme. Kej im nije pipnuo loptu. A Piksi se ozbiljno blamira... 

Edited by Issey
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Bugl Khan said:

Sosa nije najodgovorniji prema nazad, a imamo pouzdane stopere. Uz to daje opciju više kada se digne prema sredini, a mi držimo loptu. Ja druge razloge ne znam.


Meni je bas utisak da su vam stoperi rak rana, i to ne zbog juce nego inace. Gvardiol je ozbiljan igrac, bukvalno u situaciji kakva je ova mora da bude na stoperu. Tu se uliva sigurnost u ekipu, a ne na beku.

 

Videcemo bas u sledecoj sta ce Dalic da odluci.

Link to comment
Share on other sites

Sreca pa Englezi nisu nastavili u ritmu do vodeceg gola.

Sva sreca pa ih vodi ovaj Sautgejt.

Da ih vodi neko sa mentalitetom da gazi do kraja...

Ovako imamo jos i ok rezlutat.

 

Btw Dusanu je totalno pogresna pozicija na krilu.Nema on brzinu a ni centarsut a ni neki zavidni dribling da bi bio tu.

Totalno promaseno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zadnji vezni said:

Bravo Pikseta legendo 

Drzš se Japana,zajebi ovaj ozbiljan fudbal.

Ti si vezara i nemač pojma.

Englezi ništa.

Ali imaju sreće što je amater na klupi pa su iskoristili to da povedu

Kako smo samo jadni.

 

Sautgejt nije nista bolji od Piksija. S ovakvim igracima neki iole pristojan trener bi cuda cinio. Doduse ne bi na prvom mestu dosao na turnir bez npr. Tomorija i Loftus Cika koji kidaju u Milanu. Engleska bi morala da igra i izgleda mnogo ozbiljnije (ne govorim o ovoj utkamici jer mi nismo nikakvo merilo). 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

Sergej je sramota od igrača. Čovek ne zna gde se nalazi uopšte. Evo ovo sad na kraju, od šanse za centaršut čovek izvadi loptu van 16-ca. Pa nije Muslin bio lud. 

 

Rekoh da se Englezi neće mnogo imati. Sautgejt tako igra u poslednje vreme. Kej im nije pipnuo loptu. A Piksi se ozbiljno blamira... 

 

muslin je sujetni magarac. Sergej je toliko vaznih golova dao da je smesno pricati da je bio u pravu selektor koji nije hteo da ga pozove u reprezentaciju. 

Link to comment
Share on other sites

A ja ne razumem ovo pljuvanje i kukanje, da niste možda očekivali da pobedimo Englesku?

 

Ovde je uspeh primiti što manje golova zbog gol razlike i trećeg mesta, pa tu da se provučemo.

 

Bodove treba tražiti protiv Slovenije i Danske.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbs mi sve ako ovaj Mladenović nije upotrebljiviji od ovog Kostica. On je bar BEK, dok se za ovog ne zna sta igra. Ni ti je bek, ni ti krilo, nesto se smuca, I svaki centaršut mu je nasumičan.

 

Gomila ovih igrača je žrtva "japanca" i njegove taktike. 

Pavlavica ubi njihovo krilo, zato što pavlović nije bek, I čovek ne može da se sastavi. Sada će mu biti lakše ulaskom Mladenović jer će imati beka pored sebe. Živković nije bek, a mora da igra tu poziciju.. Vlahovic mora da se vraća po loptu a to mu nije primarno. Gudelj i Lukic moraju da kreiraju, a to ne mogu da rade.  Znači ovde je piksijeva odgovornosti najveća.

 

Edited by No name
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...