Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Dovodemo ful talenta i posle 2-3 dobre utakmice koje odigra pošaljemo ga u rekreativnu ligu da se kao priprema za fudbal. Fudbal je vrlo prosta stvar ili znaš da ga igraš ili ne, nebitan je broj godina, boja kože, visina, lepota i slične stvari. Nema šta da se šalje tamo vamo dok se "kombinacije" ne sklone iz ekipe. Odmah mu dati šansu, pogotovo u našem prvenstvu. Uz sve to malo poznajem Jovanoviće i sumnjam da će na to pristati, i je treba da priatanu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je dobro da će Sremcevic na dvojnoj za Graficar da igra, a kod nas da trenira. Ne bih tek tako otpisao momka. Mijatovic je isto izgledao izgubljen u prvoj godini u prvom timu, a talenat je svakako tu kod Sremcevica. Sto se broja igrača tiče, mi trenutno imamo 29 igrača + 5 na dvojnoj. Rekao bih da moramo da se rešimo još šest igrača (Lekovic, Djuric, Degenek, Lucic, Prucev, Knezevic/Kanga/Sljivic) i dovedemo beka i imali bi optimalan broj igrača u timu. I ukupno gledano i po pozicijama. Smanjili smo i broj pozajmica, ranije smo znali da imamo i 10+. Sad su samo Kabic, braca Mituljikic, Ado i Anan na pozajmici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem kako Zvezda ako je već ograničena sa brojem pozajmica u domaćoj ligi ne može da nadje neki tim preko da salje te mlade igrače da se razigravaju ...

Nemoguće je da ne možemo da uspostavimo neku sportsku saradnju ni sa kim preko nego vraćamo igrače koji su se pokazali kao dobri u Superligi u Grafose koji su rang niže od toga ...

Pa daj ih brate na pozajmicu u neki Borac BL, plaćaj im veči deo plate,daj ih negde u neki malo jači Slovački ili Rumunski tim ako ima zainteresovanih, sve je bolje od sedenja na tribinama ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sremcevic i da se dobro pokazao, ovi bi svakako doveli igrace ispred njega. Evo Jovanovic odlican na pripremama, sad su svi ispred njega, jer je najmladji. Bukvalno je peto krilo. Nisam cuo da je prica za njega i dvojnu u Graficar, ali me ne bi iznenadilo, jer objektivno nece igrati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Isto kao i Šljivić, Knežević, Maksimović...Katastrofa koliko mi ne znamo sa našim klincima. Ovamo hvalospjevi na sve strane a onda ga dovedeš na nivo da bude rezerva igraču koji je na tribinama.

Edited by Small Owl
.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Tražimo sve sad I odmah. Daju priliku na kašičicu i očekuju odmah Ronalda. Zato oni i ne forsiraju 1-2 mlada igrača, već dovedu sve što mogu, i onda kao na ringispilu samo ih menjaju, pa se vode tim da na količinu će neko da upali.

Nemaju nikakav plan...mlade igrace isključivo koriste zbog promocije a ključni cilj im je prodaja.  Što se tiče prodaje, pristaju na koliko ko ponudi i na prvu se dogovore. Nedeljkovića I Mijatovica su prodali posle jedne polusezone. A onda od tih para, produžuju ispusene mustikle poput Kange, Kataia, Rodica, ili dovode pojedine igrače sumnjivog kvaliteta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Markoss said:

I Knezevic ce na pozajmicu. Lekovica gledaju da prodaju pre svih stopera, ali nema zainteresovanih. Viljareal ga je hteo, ali bas za male pare. 

Jel istina da imamo pravo otkupa Drkusica? Bas cudan posao sa Zenitom, ko zna sta se krije u pozadini. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, BB7 said:

Коме истиче уговор на крају ове сезоне?

Katai (postoji opcija da se produži ugovor na godinu dana), Rodic, Kanga, Lucic, Degenek, Ivanic, Spajic

 

Da moram da prognoziram rekao bih da Rodic i Kanga idu posle sezone, a da ce Katai i Spajić dobiti još jedan ugovor na godinu dana. Sto se Degeneka i Lucica tiče, najbolje da se rešimo njih već ovog leta. Najveća enigma je svakako Ivanic. Najgluplje bi bilo da nas napusti bez obeštećenja jer mislim da on ima neku tržištnu vrednost. Tako da ili prodaja ili produžetak ugovora. 
@mare80 Ograničenje postoji ako pošalješ igrace u isti klub. Znaci Zvezda bi mogla da šalje 30 igrača na pozajmicu u Superligu ako su u pitanju bar 10 različita kluba. Ali po meni čak je bolje da klinci budu u Graficaru. Treniraš na Marakani i igras na Marakani, uvek si blizu Zvezde. A igrači koji nisu ni više bas kadeti ili omladinci vec i šaljemo u inostranstvu. Prošle sezone su Lekovic, Prucev, Djuric, Kabic, Kangva i Lazić bili na pozajmici u inostranstvu. 

Edited by Milko Miller
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cene za Bodo:

1.200,00 RSD Sever

2.200,00 RSD Istok

2.600,00 RSD Zapad

4.000,00 RSD S. Mihajlović

6.000,00 RSD VIP 1

8.000,00 RSD VIP Galerija

1.200,00 RSD Jug.

Piše da je za kupovinu obavezno členstvo.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Azazelkg said:

Cene za Bodo:

1.200,00 RSD Sever

2.200,00 RSD Istok

2.600,00 RSD Zapad

4.000,00 RSD S. Mihajlović

6.000,00 RSD VIP 1

8.000,00 RSD VIP Galerija

1.200,00 RSD Jug.

Piše da je za kupovinu obavezno členstvo.

Ne verujem da je obavezno članstvo, nego je popust 400 dinara za članove.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Small Owl said:

Imam neki trip da ce nas ovaj Berg (DM) natrpati a mi ga onda pobjednicki kupiti i nastavit u LE sa njim...dok ne skontamo da je samo nas mogao trpati.

 

Samo je Berg najbolji igrac Bodo-a, i nema 1% sanse da dodje

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Graficar danas prvenstveno zbog Sremcevica (nije lose odigrao), ali glavni utisak ipak ostavio Maksimovic. Razlika u odnosu na ostale igrace na terenu je bila bas ogromna i retko kad je bilo drugacije kad sam gledao neku utakmicu gde igra Maksimovic. Mislim da moramo vec ove sezone da nadjemo mesta za njega u prvom timu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, СтелаРоса said:

Tuzno je da deca danas vise ne mogu da sanjaju kako ce igrati za Zvezdu, LS, derbije, osvajati trofeje, nekada mozda postati i kapiteni. U najboljem slucaju ce biti bonusi koji se prodaju posle 6 ili 12 meseci. 

Imali su šanse prošle polusezone i Zvezda se lepo oparila od toga i onda sa dolaskom Milijevića se vratili na staro uz jedino Mimovića koji mora da igra.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milko Miller said:

Katai (postoji opcija da se produži ugovor na godinu dana), Rodic, Kanga, Lucic, Degenek, Ivanic, Spajic

 

Nijednog ne treba produžiti.

Osim Ivanića,ostatak družine je zreo za penziju ili Ofku.

A i Mirko je zaslužio da ubode milionski ugovor negde u Aziji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

Imali su šanse prošle polusezone i Zvezda se lepo oparila od toga i onda sa dolaskom Milijevića se vratili na staro uz jedino Mimovića koji mora da igra.

Imali su sanse da se prodaju, a ne da ostave neki trag u klubu. Jel mislis da je malom Mijatovicu koji ceo zivot navija za Zvezdu bio san da odigra 6 meseci kao drugi napadac u timu i proda se u Ameriku? Ili Nedeljkovicu, a ranije Joveljicu ili Lazeticu? Grujica, Vuleta Jovanovica i Jovica su na silu prodali 2015/16 sezone, momci nisu zeleli da napuste klub. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Imali su sanse da se prodaju, a ne da ostave neki trag u klubu. Jel mislis da je malom Mijatovicu koji ceo zivot navija za Zvezdu bio san da odigra 6 meseci kao drugi napadac u timu i proda se u Ameriku? Ili Nedeljkovicu, a ranije Joveljicu ili Lazeticu? Grujica, Vuleta Jovanovica i Jovica su na silu prodali 2015/16 sezone, momci nisu zeleli da napuste klub. 

Ja stvarno ne znam sa kime se svađaš.

Lepo sve to reci Terziću, nemoj meni da postavljaš pitanja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...