Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Prvih 60 minuta smo izgledali kao ona najgora seljačka ekipa,da nekako odbranimo gol,a napad nas ne interesuje.

Sa Duarteom i Milsonom smo prodisali napred.

Sve ide na dušu Milojevića.

Užasna prva postava.Luka Ilić u životu nije igrao desno krilo do večeras.

Dupli blok sa ovakvom ekipom je teška budalaština.

Ne igraju više Čaušić,Srnaldo,Jovanča i slični fizikalci.

 

Jedini plus je partija Djige,dečko je Franko Barezi za Spajića.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Svim prolaznicima skole za trenersku licencu pod patronatom milovana djorica,  kojima je dotični dao licencu, treba istu oduzeti, ili sugerisati ljudima iz uefe da se ista ne prizna kada se igraju evropske utakmice. Pa nek se sa njom služe po Ubu, Odzacima,  Lucanima . 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ništa ovo fudbalski ne valja, natrpalo se igrača a trener niti zna niti sme da oformi tim od 15-16 igrača nosilaca koji će tačno znati šta de igra i kakva je njihova uloga. Tumba se tum i u srpskoj ligi a onda na meču za LŠ izvede ekipa koja ptethodno nikad nije igrala. Naravno klaika bata Miloja je da se stane u dupli blok i sačuva svoj gol, u napadu ako nešto umuvamo dobro je. I opet kao po navici nekako izbori aktivan rezultat ali ovo kako on vodi Zvezdu verujem da bi i Lalatović mogao bolje. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Užasna prva postava.Luka Ilić u životu nije igrao desno krilo do večeras.

Pošto se protiv Napretka videlo da ne može da igra levo krilo, zašto misliš da je zamisao našeg taktičara da se proba kao levo krilo nelogična?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve sto želim u životu jeste da treneri kluba i reprezentacije za koju navijam, igraju sa najboljim i najjačim sastavima a ne da vecito glume neke takticare i avangardiste. Na revanšu ocekujem bar 2 igrača u prvih 11 na koje niko nije planirao. 

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Rezultat je mnogo bolji, nego da je ostalo 0:2. Bode ima svoj stil, ništa se neće promeniti u revanšu. Biće borba prsa u prsa, pred našim navijačima. Moram da čestitam svojim igračima jer su dali sve od sebe. Rekao sam da rastemo, imamo osam dana da se pripremimo, borićemo se, pa šta Bog da", dodao je Milojević.

U par rečenica sva trenerska veličina Miloja taktičara. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Amigo21 said:

Djiga vredi vise od navodnih 10 milki... Ne zalim za Baharom bas antipatican lik, ali zalim sto se vratio Miloje i vratio jajarsku igru... Bodo me odusevio sve do naseg gola, kada smo ga dali videli smo jednu uplasenu ekipu. Mislim da oni nisu svesni atmosfere koja ih ovde ceka. Da ne branim nase ali ne znam koja je fora sa terenom oni se nisu klizali a nasi kao bambi na ledu... Imamo aktivan rezultat i ja cak mislim da prolazimo dalje...

Druze, oni ga htjedose pustiti za 5 miliona. Bar toliko se spominjalo na netu, ni blizu 10 se nije spomenulo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

ne znam od kud mišljenje da Bodo u uzvratu nema šanse i da će se raspasti. Ja sam ih drugačije doživio. Možda sam u krivu, al zajebani su

Uzdamo se u tunel Marakane, kad već u struku ne možemo. 

 

Mada, lično, kao neko ko je odavno izgubio strast prema fudbalskom klubu, bukvalno jedva navijam da uđemo u LŠ. Samo zbog toga što ne mogu protiv uspeha da budem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bugl Khan said:

ne znam od kud mišljenje da Bodo u uzvratu nema šanse i da će se raspasti. Ja sam ih drugačije doživio. Možda sam u krivu, al zajebani su

Ne možeš da izbaciš Bode,  ne treba da igraš u LS. Prosto. To sto je zvezda prikazala jajarsku igru, sa duplim blokovima, ne znači da je sa druge strane bio Real Madrid sa žutim dresovima. 

Zvezda se muči sa Lucanina,Sa odzacima, nema definisan tim, non stop se tumba sastav, filozofiraju pozicije igracima, I ovaj tim je sam sebi problem.

Ja ne znam sta bi Milojević radio prošle godine da je igrao sa Lajpcigom, Man -city -em, verovatno ne bi ni išao da igra. Pickast mentalitet je preneo na tim.

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mare80 said:

Otišli smo tamo da odigramo ko sisice i da nas mnogo ne razguze ...

I uspeli smo,odigrali smo ko sisice i minimalno smo poraženi ...

Da se razumeno, Miloje bi ovako postavio igru u gostima i protiv nekog Žalgirisa, jednostavno ne ume drugačije ...

Nego, jel to samo moj utisak da ovima odbrana baš i nije nešto bolja od naše ... čak mi deluje da bi se uz malo jači pritisak prilično raspali ...

 

Bodo je poznat po supljoj odbrani sto je doduše donekle i posledica njihovog stila fudbala. Ali bas zato je taktika prvih sat vremena bila mnogo glupa. Bodo ima jasan napadački sistem i oni će da stvore (već su i dovoljno puta stvorili) veliki broj sansi i ekipama koji su mnogo kvalitetniji. Tu je rešenje da ti igraš napadački i tu cena kontre nije visoka jer Bodo zna da napravi sanse i protiv formirane odbrane. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

ne znam od kud mišljenje da Bodo u uzvratu nema šanse i da će se raspasti. Ja sam ih drugačije doživio. Možda sam u krivu, al zajebani su

Bukvalno njihovi rezultati u poslednje tri godine pokazuju da su izuzetno opasni i kao gosti. To što nas trenira kukavica koji i protiv Veleža igra bunker u gostima ne znači da je i trener Norvežana istog mentalnog sklopa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Zvezdan said:

I da se prodje ovaj Bodo, ja ne znam sta cemo mi u LS sa ovakom igrom..

 

Ti možda neznaš, ali Terza dobro zna šta če sa 30 miliona.

Ja kapiram da je to i najbitnija stvar u njihovim glavama trenutno. Oni su rekli Miloju, provuci nas u grupnu fazu kako god znaš i umeš. A on to ume samo na jedan način... Boli njih dupe što smo mi danas 60 minuta izgledali kao amaterska ekipa.

Edited by L' Imperatore
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da li ovaj naš "taktičar" na klupi ima predstavu ili blage veze da se današnji fudbal praktično ne može zamisliti bez brzih,tehnički potkovanih bočnih igrača,da ne kažem krila?

To niti je Olajnika a još manje Ilić koji se našao i neobranom grožđu.

Da li je iko normalan mislio da mi možemo dati gol ,probiti po boku,napraviti višak sa ovim "krilnim" igračima o plus šifonjer u špicu pride?

Sva genijalnost našeg trenera staje u ovih par redova njegove strašne taktičke zamisli koja kaže "bitno je da ga ne primimo a dal ćemo ga dati koga boli kita".Taj jajarsko-luzerski mentalitet krasi neke male palanačke klubove ali ne i jednu CZ.Mi smo ovog gospodina trenera odavno prevazišli ali on i pored svega kaže da RASTEMO i da smo trebali biti HRBRIJI.Kako bezobrazna izjava gde se on prvi utronjao i ziherašio,takva mi bila i postavka i izbor igrača dok mu nisu spakovali dva komada pa se posle hteo ne hteo morao ohrabriti.Pa setio da ima igrača koji igraju prema napred i nisu u službi jebenog def duplog bloka i igranja golmanu u krilu.

Čuj trebali smo biti hrabriji?

Reče trenerski miš.

 

U revanšu očekujte neočekivano od gospodina "hrabrog".

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da su neki forumaši promenili mišljenje oko Olajinke i krilne pozicije. Takođe mislim da dosta brzate sa zaključcima i da bi za neke definitivne utiske ovog dvomeča trebalo sačekati revanš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Мџе said:

Drago mi je da su neki forumaši promenili mišljenje oko Olajinke i krilne pozicije. Takođe mislim da dosta brzate sa zaključcima i da bi za neke definitivne utiske ovog dvomeča trebalo sačekati revanš.

Ja bih iskreno voleo da čujem tvoj zaključak prvog poluvremena ovog dvomeča,tj. Ili komentar ove prve utakmice?

Link to comment
Share on other sites

Previse postovanja na pocetku, odlican rezultat na kraju.

 

Milojevi promasaji:

 

Rodic - da ide u Zeleznicar, ovo je vec odavno blamantno za gledanje.

 

Elsnik - u Evropi ne moze u paru sa Hvangom (koji je ubjedljivo najbolji igrac)

 

Spajic - kvalitetom je za 4og stopera, a kapiten je, tu nesto debelo ne stima

 

Ndijaje - nije fudbaler

 

Ilic - nije krilo, Milson za par minuta pokazao da je zasluzio ovo od pocetka da igra

 

Na kraju odlican rezultat, koliko su nas gazili.

 

PS Djiga odlican, iscupao je cijelu odbranu + golmana

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, CuaTheTime said:

 Kakvu ekipu je imao dobro da nije igrao sa osmoricom pozadi

Zato je vidi cuda odigrao bolje cim mu je sklonio tu odgovornost

Izgleda je do ekipe, sto smo opet videli veceras, cuveni dupli blok , Milojev Tm. 

Link to comment
Share on other sites

Po meni ključne stvari su bile stavljanje Ilica na desno krilo gde si automatski odsekao tu stranu iz bilo kakve opasnosti po gol protivnika. Dakle cista improvizacija trenera, koji pri tom na klupi ima "tonu " krilnih igraca,  ali on naprosto stavlja na tu poziciju igraca sredine terena.

-Druga stvar Ivanic 90 min I to na sredini terena, covek koji se ne kreće, ne trazi loptu već stoji kao ukopan. Radijus kretanja 0. 

-Zakasnele izmene. Bukvalno je gol visio u vazduhu, ali to nije bio znak da treba da se menja, već je to uradio tek posle dva primljena gola.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najveca tragedija je sto Zvezda ima duplo skuplji tim, a branis se i zadovoljan si minimalnim porazom. Aj da pricamo o nekom Ajaksu, pa cak i da su Belgijanci ili neki tradicionalno neugodni Rusi, nego o Norveskoj koja je nebitna u evropskom fudbalu, nisu ni otisli na poslednje evropsko. A Bodo igra sve sa domacim igracima (na tome ima skidam kapu). Ne znam sta je sa Kangom i sto nije igrao, taj covek je i dalje jedini koji ume da stane na loptu i da napravi nesto. Ivanic je jako los za ovaj nivo fudbala, kad se igra brzo, moderno, trkacki... moze da igra domacu ligu i to je to.

 

Zvezdi fale brzi igraci, ne nuzno i tehnicki jaki, ali brza krila i jos jedan brzi kao lazna devetka. Igrac tipa Aleksandra Cirkovica, 2 takva i ovaj tim ce da se ubrza i oplemeni.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, TB Told said:

Bukvalno njihovi rezultati u poslednje tri godine pokazuju da su izuzetno opasni i kao gosti. To što nas trenira kukavica koji i protiv Veleža igra bunker u gostima ne znači da je i trener Norvežana istog mentalnog sklopa.

Zato i kažem. Žilavi, ne odustaju, nemaju ekstra kvalitetu ali su kao momčad čvrsti....Ne znam, takve momčadi ne gube 3:0 često

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...